Cartoon Trabant
Forum klubowe

Zloty - Trabantowy Sabat - Kielce

Benek Kielce - 2013-03-04, 23:45
Temat postu: Trabantowy Sabat - Kielce
Juz oficjalnie mamy zaszczyt zaprosic wszystkie Trabanciarki, Trabanciarzy i fanow starej motoryzacji na Trabantowy Sabat... Przewidujemu wiele atrakcji, jak i czasu wolnego, lecz plan zlotu jest jeszcze dopieszczany :lol:
Data: 19-21.07.2013
Baza zlotu bedzie Hostel Lubrzanka. Cennik i informacje na temat noclegu dostepne na stronie Centrum Edukacyjnego Szklany Dom:
http://www.szklanydom.mas...-noclegowa.html

Chany - 2013-03-05, 20:58

Nazwa niewąska :mrgreen:
J.J. - 2013-03-06, 08:36

a jakieś pogańskie święto jest w tym terminie :) ?
Viola - 2013-03-07, 14:45

J.J. napisał/a:
a jakieś pogańskie święto jest w tym terminie :) ?
jakiegoś sie na pewno doszukamy :P
Lary - 2013-03-09, 12:16

Na pewno się zjawię. Kiedy ruszają zapisy ??
kargul - 2013-03-22, 19:50

Zapisy późną wiosną:) Zapraszamy
Benek Kielce - 2013-04-07, 19:57

J.J. napisał/a:
a jakieś pogańskie święto jest w tym terminie ?
Tak... Zlot Trabantow na gorze Ameliowka... Lysa Gore postanowilismy sobie odpuscic, zeby nie wchodzic w parade czarownicom... :-) Potrzeba wiekszej okazji???

[ Dodano: 2013-05-17, 00:39 ]
Ruszamy z rezerwacjami. Do konca maja rezerwacja dla czlonkow Klubu, a pozniej dla reszty chetnych. Lozka zarezerwowane do 15 czerwca (rezerwacja potwierdzona wplata oplaty rezerwacyjnej na konto osrodka) sa gwarantowane... W osrodku sa 44 lozka, takze kto pierwszy - ten lepszy (z uwzglednieniem czlonkow Klubu oczywiscie). Cennik dostepny na stronie osrodka (http://www.szklanydom.maslow.pl/index.php/o-nas/baza-noclegowa.html). Rezerwacje wysylamy na maila: rezerwacjasabat@gmail.com i potwierdzamy wplata oplaty rezrwacyjnej w wysokosci 50% oplaty za nocleg/noclegi na konto osrodka (dane i numer konta na stronie osrodka: http://www.szklanydom.mas...hp/kontakt.html ). Ilosc lozek jest ograniczona, a terenu na namioty, auta i Qeki wystarczy napewno (ponad 4ha)...

[ Dodano: 2013-05-17, 00:41 ]
Pytania i uwagi prosze wysylac na mail zlotowy: trabantsabat@gmail.com, lub kontaktowac sie pod numerami telefonow: 883 176 228 - Benek, 606 101 510 - Wojtek.

[ Dodano: 2013-05-17, 01:01 ]
W tytule przelewu oplaty rezerwacyjnej wpisujemy: imie, nazwisko, nick, ilosc osob i noclegow (1 - sob/nie, 2 - pia/sob i sob/nie)...

WojtekCK - 2013-05-26, 09:49

<<<ZAPRASZAMY>>>
<<<ZAPRASZAMY>>>
<<<ZAPRASZAMY>>>

INFO W SPRAWIE REZERWACJI - (PATRZ POST WYŻEJ) :) :) :)

Pytania i uwagi prosze wysylac na mail zlotowy:

trabantsabat@gmail.com

lub kontaktowac sie pod numerami telefonow:

883 176 228 - Benek,
606 101 510 - Wojtek.

trampolo33 - 2013-06-17, 08:28

po jakiego grzyba podajecie maile i numery telefonów jak do was nie da się dodzwonić.
Kiedy będzie coś wiadomo o planie zlotu, bo nie wiem jakie szykujecie atrakcje!!!!!!!

Drabi - 2013-06-17, 17:07

Na namioty też trzeba robić rezerwację?
Benek Kielce - 2013-06-17, 18:01

Niestety nie jestesmy w stanie zapewnic 24 godzinnej dyspozycyjnosci, chociaz sie staramy. Na wiekszosc polaczen nieodebranych staramy sie tez oddzwaniac sykcesywnie. Jesli chodzi o kontakt mailowy, to codziennie przegladam osobiscie skrzynke i odpowiadam na bierzaco na maile (takze tu nie ogarniam pytania trampolo33).

[ Dodano: 2013-06-17, 19:10 ]
Wobec zainteresowania atrakcjami: przewidujemy w sobote dwie parady z postojami na punktach widokowych, zwiedzanie Szklanego domu i Dworku Zeromskiego (http://www.szklanydom.maslow.pl/index.php/o-nas.html), konkurencje zlotowe, a w niedziele parada ulicami Kielc i zakonczenie zlotu na placu Palacu Biskupow Krakowskich - wizytowki naszego miasta i jednoczesnie zabytku klasy zerowej (!) (http://mnki.pl/pl/).
Reszta atrakcji to niespodzianki, wiec zapraszam osobiscie, aby przekonac sie na wlasnej skorze, ze warto...

[ Dodano: 2013-06-17, 19:12 ]
Drabi napisał/a:
Na namioty też trzeba robić rezerwację?

Na namioty nie jest wymagana rezerwacja, ani przedplata rezerwacyjna. Teren ma 4,5 ha, takze mysle, ze sie pomiescimy...

[ Dodano: 2013-06-17, 19:16 ]
W tym roku unormowalismy odrazu kwestie czworonogow (i nie mam na mysli zlotowicza po bogatym programie wieczorno-nocnym :-) ). Jesli ma ktos ochote przyjechac z pieskiem, lub kotkiem, to z ksiazeczka zdrowia (aktualne szczepienie), smycza i kagancem (bezpieczenstwo innych zlotowiczow) zapraszamy. Na osrodku jest jeden piesek, zaszczepiony, odrobaczony, dobrze znoszacy kontakt z ludzmi i innymi zwierzakami (zero agresji). Od czworonogow osrodek nie pobiera oplat...
Takze zapraszamy jeszcze raz.

trampolo33 - 2013-06-18, 08:56

Po pierwsze koledze Benkowi, który jak się zdaje jest prezesem brygady Kielce radziłbym przepuszczać swoje wiadomości przez autokorektę w Wordzie bądź innym edytorze tekstu. Unikniesz kolego wstydu takiego jak "na bierzaco". :mrgreen:

Nie zamierzam jednak Brygady Kielce uczyć ortografii bo od tego jest instytucja zwana szkołą.

Po przydługim wstępie zmierzam do sedna sprawy. Na telefony nie da się dodzwonić i polecam to sprawdzić wszystkim zainteresowanym kolegom z CT i zlotowiczom niezrzeszonym. Ja osobiście dzwoniłem kilkanaście razy na oba telefony i po dłuższym oczekiwaniu nie zgłasza się nikt tylko automatyczny komunikat oświecający mnie że nikt nie odbiera. Maile też pozostają bez odpowiedzi. Sam osobiście nie rezerwuję domku ani innego noclegu bo rezerwacja, jak wynika z wiadomości na forum, zakończyła się, więc nie wiem czy mam po co wpłacać zadatek na nocleg. Tą informację chciałem uzyskać telefonicznie ale może na publiczny apel ktoś zorientowany z Kielc mi odpowie????????? :?: :?: :?: :?:

Druga sprawa. Dopiero po moim apelu została podana jakakolwiek informacja o atrakcjach zlotowych. Jest to plan mocno ramowy i nie wynika z niego za wiele. Nie podajecie o której godzinie mniej więcej planujecie daną atrakcję i gdzie ona się będzie odbywać. Chyba nie muszę Wam pisać takich banałów że do zlotu dołączają się ludzie w trakcie i powinni przynajmniej mieć lekkie rozeznanie gdzie powinni jechać na przykład w sobotę o 11, jeśli na tą godzinę planują dotrzeć na miejsce :!: :!: :!:

Prosiłbym też w imieniu wszystkich o podanie całościowych kosztów udziału w imprezie, bo nie planuję mieć w tej kwestii na miejscu niespodzianki :!: :!: :!:
Znaczy to - ile będzie wynosić opłata zlotowa, noclegi, wstępy oraz orientacyjne odległości przejazdów w ramach realizowania programu imprezy. Na inne miłe niespodzianki chętny jestem, jeśli nie będą wiązały się z nieprzewidzianymi wydatkami...
Pozdrowienia z ziemi Łódzkiej dla raczkującej Brygady Kielce!!!!!!! :!:

GrzegorzB - 2013-06-18, 12:04

Benek Kielce napisał/a:
Wobec zainteresowania atrakcjami: przewidujemy w sobote dwie parady z postojami na punktach widokowych, zwiedzanie Szklanego domu i Dworku Zeromskiego (http://www.szklanydom.maslow.pl/index.php/o-nas.html), konkurencje zlotowe, a w niedziele parada ulicami Kielc i zakonczenie zlotu na placu Palacu Biskupow Krakowskich - wizytowki naszego miasta i jednoczesnie zabytku klasy zerowej (!) (http://mnki.pl/pl/).

Proszę podajcie pełne warunki cenowe dotyczące pobytu, ew. opłaty zlotowej,
oraz pełny program - harmonogram zlotu, podobnie tak jak to jest w przypadku pozostałych zlotów.

Benek Kielce - 2013-06-20, 01:35

Plan zlotu:
PIATEK:
14.00 - start biura zlotu i rejestracji uczestnikow,
20.00 - ognisko i integracja,
SOBOTA:
10.00 - pobudka,
11.00 - wyjazd do Szklanego Domu i Dworku Zeromskiego (parada trasa widokowa o dlugosci okolo 10 km.),
11.30 - dojazd do Szklanego Domu i Dworku Zeromskiego, oraz rozpoczecie zwiedzania,
13.30 - zakonczenie zwiedzania Szklanego Domu i Dworku Zeromskiego, oraz przejazd do Parku Miniatur i Rozrywki Sabat Krajno (okolo 10 km.)
14.00 - zwiedzanie Parku Miniatur i Rozrywki Sabat Krajno,
16.00 - zakonczenie zwiedzania Parku Miniatur i Rozrywki Sabat Krajno i przejazd trasa widokowa do osrodka (dlugosc trasy - ok.15 km. podczas przejazdu - planowany postoj na punkcie widokowym i wspolne zdjecia),
16.30 - dojazd na osrodek i czas na umycie raczek przed obiadokolacja,
17.00 - obiadokolacja (dla osob, ktore zadeklaruja taka chec i wykupia posilek przy rejestracji),
18.00 - konkurencje zlotowe,
19.30 - ognisko i dalsza integracja srodowiska trabantowo-oldtimerowego,
21.00 - dla chetnych - wejscie z pochodniami na Diabelski Kamien (okolo 2 km.), przewidziana niespodzianka,
23.00 - powrot na osrodek i dla "niezniszczalnych" dalsza integracja przy ognisku,
NIEDZIELA:
10.00 - pobudka i wymeldowanie z osrodka,
11.00 - przywitanie zaprzyjaznionych klubow,
11.10 - wyjazd do Kielc z eskorta policji, parada ulicami miasta (ok. 20 km.),
12.00 - dojazd na plac, przed Muzeum Narodowym Palacem Biskupow Krakowskich i wystawa aut (do 14.00), podczas wystawy aut - zakonczenie zlotu, wreczenie nagrod i podziekowania.

[ Dodano: 2013-06-20, 02:48 ]
Oplaty zlotowej nie przewidujemy.
Kazdy uczestnik dostanie identyfikator, pamiatkowa smycz, statuetke - upominek, naklejke zlotowa, pakiet gadzedow.
Cennik noclegow:
domki z tarasami widokowymi:
- nocleg z własnym śpiworem doba 20 zł od osoby;
- nocleg z pościelą doba 30 zł od osoby,
- apartament (domek dla max. 6 osób z aneksem kuchennym i łazienką) 200 zł
Dzieci do lat 3 nocleg bezpłatny.
pole biwakowe:
- dorośli 10 zł /os./doba
- dzieci i młodzież od 3 -15 lat 6 zł /os./doba
- miejsce pod przyczepę i samochód campingowy 10 zł /os./doba
Wstep do Szklanego Domu i Dworku Zeromskiego - 3 zl.
Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno:
Bilet normalny - 20 zl.,
Bilet ulgowy - 15 zl.
Bilet grupowy (powyzej 30 osob) - 15 zl.
Dzieci do lat 4 - gratis,
Bilet ulgowy dotyczy mlodziezy w wieku szkolnym, studentow, emerytow, oraz recistow, za okazaniem waznej legitymacji.
Koszt obiadokolacji (w sklad zestawu wchodza: zurek z jajkiem i kielbasa, oraz porcja pierogow z miesem), to 11,80zl.

[ Dodano: 2013-06-20, 02:49 ]
Zapraszamy...

[ Dodano: 2013-06-20, 02:51 ]
Co do rezerwacji, to caly czas sa wolne miejsca, wiec zapraszamy.

Trabanciarz 601 - 2013-06-25, 07:43

Czy wiadomo ile już osób zgłosiło się chętnych do wzięcia udziału w zlocie? Ja wyrażam chęć wzięcia i będę ale nie mogę teraz na 100% potwierdzić więc nie chcę zajmować noclegu.
papieju - 2013-06-25, 11:11

Bardzo szybkie pytanie - czy można kimać w aucie? Czy można zapłacić przy wjeździe? I gdzie u licha jest jakaś konkretna lista?
mariusz 1970 - 2013-06-25, 17:32

to po Kielcach z qekiem mam jeździć?
WojtekCK - 2013-06-25, 20:47

mariusz 1970 napisał/a:
to po Kielcach z qekiem mam jeździć?

Co do przyczep to będziemy jeszcze ustalać z zarządem ośrodka co do możliwości pozostawienia ich przez kilka godzin w niedzielę na ich terenie, myślę że nie będzie z tym raczej problemu, ale damy jeszcze Wam znać konkretnie. Ale trasa jest tak zaplanowana że przejazd samochodu z przyczepą nie powinien stwarzać nikomu problemu, a sam plac pod Muzeum Narodowym w Kielcach jest na tyle duży że wszyscy powinniśmy sie spokojnie zmieścić :)

[ Dodano: 2013-06-25, 21:51 ]
papieju napisał/a:
Bardzo szybkie pytanie - czy można kimać w aucie? Czy można zapłacić przy wjeździe? I gdzie u licha jest jakaś konkretna lista?

Jeżeli tylko ktoś będzie chciał nocować w aucie to można , nie jest to nigdzie zabronione :)
(Opłata za nocleg (pole biwakowe) sie nie zmienia)
Ale możecie również nocować w namiotach lub przyczepach.
Co do namiotów i przyczep to nie bedzie problemu z wplatą za nocleg przy rejestracji zlotowej :)
Jeśli ktos chciałby rezerwowac domek, to zarząd osrodka chcialby miec wczesniejszą rezerwacje meilem i chociaz polowe kwoty przez przelew na konto a drugą polowe na miejscu
Rezerwacje wysylamy na maila: rezerwacjasabat@gmail.com
i potwierdzamy wplata oplaty rezrwacyjnej w wysokosci 50% oplaty za nocleg/noclegi na konto osrodka (dane i numer konta na stronie osrodka: http://www.szklanydom.mas...hp/kontakt.html ).
Ilosc lozek jest ograniczona, a terenu na namioty, auta i Qeki wystarczy napewno (ponad 4ha)...
(Są jeszcze wolne miejsca w domkach, co do rezerwacji to kto pierwszy ten lepszy)
Samej listy osób chcących wziąć udział w zlocie nie prowadzimy.

[ Dodano: 2013-06-25, 22:02 ]
Trabanciarz 601 napisał/a:
Czy wiadomo ile już osób zgłosiło się chętnych do wzięcia udziału w zlocie? Ja wyrażam chęć wzięcia i będę ale nie mogę teraz na 100% potwierdzić więc nie chcę zajmować noclegu.

Niestety nie prowadzimy statystyk co do zlotowiczów, tylko rezerwacje domkow na osrodku.
Ale zainteresowanie jest zlotem. :)
Miejsca w domkach równiez sa jeszcze wolne - kto pierwszy ten lepszy
Ale niewykluczone ze beda wolne miejscowki w domkach przed samym zlotem :)
Wiec zapraszamy.

[ Dodano: 2013-06-25, 22:04 ]
PRZESYŁAM PONOWNIE CENY ZA NOCLEG I ATRAKCJE:

Oplaty zlotowej nie przewidujemy.
Kazdy uczestnik dostanie identyfikator, pamiatkowa smycz, statuetke - upominek, naklejke zlotowa, pakiet gadzetow.

Cennik noclegow:
domki z tarasami widokowymi:
- nocleg z własnym śpiworem doba 20 zł od osoby;
- nocleg z pościelą doba 30 zł od osoby,
- apartament (domek dla max. 6 osób z aneksem kuchennym i łazienką) 200 zł
Dzieci do lat 3 nocleg bezpłatny.
pole biwakowe:
- dorośli 10 zł /os./doba
- dzieci i młodzież od 3 -15 lat 6 zł /os./doba
- miejsce pod przyczepę i samochód campingowy 10 zł /os./doba

Wstep do Szklanego Domu i Dworku Zeromskiego - 3 zl.
Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno:
Bilet normalny - 20 zl.,
Bilet ulgowy - 15 zl.
Bilet grupowy (powyzej 30 osob) - 15 zl.
Dzieci do lat 4 - gratis,
Bilet ulgowy dotyczy mlodziezy w wieku szkolnym, studentow, emerytow, oraz recistow, za okazaniem waznej legitymacji.
Koszt obiadokolacji (w sklad zestawu wchodza: zurek z jajkiem i kielbasa, oraz porcja pierogow z miesem), to 11,80zl.

Zapraszamy...

Lokata - 2013-06-26, 12:30

Urlop załatwiony, teraz tylko koniec świata może stanąć nam na przeszkodzie żeby jechać :) .

Do zobaczenia.

WojtekCK - 2013-06-26, 13:06

Super :)
Zapraszamy...

Lary - 2013-06-26, 18:27

My też się wybieramy ale nie mam pojęcia ile osób w końcu pojedzie wiec nie da rady zrobić przelewów. Ale myślę ze na miejscu tez będzie można zapłacić całość za nocleg :)
Benek Kielce - 2013-06-26, 22:20

Mysle, ze nie bedzie problemu, ale zagwarantowac nie mozemy. Jest to uzaleznione od ilosci osob chetnych na domki. Z tego, co widze, to wiekszosc szykuje sie na nocleg w namiotach/przyczepach/autach, bo udzial zadeklarowali (podczas rozmow osobistych np. na Silesii), a domkow nie rezerwuja... Wedlug prognoz lipiec ma byc suchy i cieply ;-)
Drabi - 2013-06-27, 17:42

Benek, zamówienie dobrej pogody leży w gestii organizatorów ;P także postarajcie się :D
Benek Kielce - 2013-06-27, 23:58

Zamowienie poszlo juz w styczniu, ale nie dostalem jeszcze maila potwierdzajacego... :-) Myslisz, zeby wyslac jeszcze raz? ;-)
strusiek - 2013-06-28, 14:30

odechciewa mi się przyjazdu do Was od godziny 11 próbuje zarezerwować domek - Graniczy z cudem nikt nic nie wie...... albo nie odbiera telefonu....

[ Dodano: 2013-06-28, 15:42 ]
udało się.... ale z ciężkimi przeprawami. Tak więc do zobaczenia!!!!

WojtekCK - 2013-06-28, 16:48

Przepraszamy bardzo za wszelkie niedogodnosci zwiazane z rezerwacja.
Niestety nie zajmujemy sie wynajmem domkow i administracją ośrodka, moze gdyby to od nas zalezalo to byloby sprawniej :) W kazdym razie skontaktujemy sie z zarzadcą aby maksymalnie usprawnic proces rezerwacji.

strusiek - 2013-06-28, 17:42

został 1 domek więc już niema sensu... ważne że się udało...
Benek Kielce - 2013-06-28, 21:34

Pani kierujaca osrodkiem napisala dzis maila, ze wolnych jest 12 miejsc w pokojach 4-osobowych... Zapraszamy.
bartez601 - 2013-06-30, 07:30

Powitać - tu Trabi Ekipa Warmia i Mazury :)

Co do naszej obecności to z tego co mi wiadomo Grześ, który wygrał na Silesii kategorię "Najgłośniejszy wydech" się wybiera :) Trzymamy za niego kciuki, bo najprawdopodobniej będzie to nasza jedyna delegacja. Co do pozostałych osób to Ani skończyła się skrzynia w polówce, Danielowi alternator, Grześ z Pidunia nie może jechać, a ja się ciągle bawię z silnikiem i skrzynią. No i praca - wolnego nie dostałem :(

Życzymy miłej zabawy i do zobaczenia nad morzem w sierpniu :)

PozDDRo

Bartez :D

mariusz 1970 - 2013-06-30, 07:49

witam! bartez601, jak możesz przekazać to niech Grześ weżmie na SABAT te świecidełka trabantowe(zawieszki,kolczyki) :mrgreen: dzięki!
Gosiaczek - 2013-06-30, 18:03

mariusz 1970 napisał/a:
witam! bartez601, jak możesz przekazać to niech Grześ weżmie na SABAT te świecidełka trabantowe(zawieszki,kolczyki) :mrgreen: dzięki!

Spoko, dotarło :)
Z tym zastrzeżeniem niestety, że o ile nikt inny z Warmińsko- Mazurskiego się nie ogarnie i chęci wyjazdu na Sabat nie wyrazi to z delegacji nici bo sam Grześ się nie wybierze. Ja niestety mam pracę i się nie wyrwę. Ale może ktoś się jednak zdecyduje??????
A co do świecidełek, to jeśli nie w Kielcach to na Nadmorskim na pewno będą ;D

krzychulec12 - 2013-06-30, 18:22

Gosiaczek napisał/a:
A co do świecidełek, to jeśli nie w Kielcach to na Nadmorskim na pewno będą
Trzymam za słowo :) I nie będę przypominał :lol:
mariusz 1970 - 2013-06-30, 21:22

Andrzeju,jestem z Tobą :mrgreen:

[ Dodano: 2013-06-30, 22:23 ]
chodzi o świecidełka :mrgreen: :mrgreen:

Benek Kielce - 2013-07-01, 22:32

A juz myslalem, ze jakas "forumowa homo-para" wyszla z ukrycia... :-)
mariusz 1970 - 2013-07-01, 22:44

dopisek mój był bardzo wskazany widzę :lol: :lol: ,a tak poważnie to qeka będzie można zostawić na ośrodku w niedzielę?
Viola - 2013-07-02, 08:33

noo,udało się jeszcze zarezerwować miejsca,więc jedziemy :D
WojtekCK - 2013-07-02, 11:11

No to super.

Mamy jeszcze 7 wolnych miejsc w domkach

Telefon kontaktowy do Pani odpowiedzialnej za rezerwację i za ośrodek:

<<<664 746 664 - Krystyna Nowakowska>>>

Przypominamy, że osoby które nie potwierdzą swojej rezerwacji wpłatą zaliczki na konto ośrodka, niestety nie będą brane pod uwagę przez Panią Krystynę przy rezerwacji.

Przypominam również wszystkim żeby przesyłali nam na meila:
rezerwacjasabat@gmail.com
informację o swojej rezrewacji domków
(Ilość miejsc zarezerwowanych, ilość noclegów, czy rezerwowaliście nocleg z pościelą czy bez pościeli oraz imię i nazwisko osoby na którą była robiona rezerwacja)
Przyda sie nam to bardzo przy rejestracji.
PozDDRawiamy :)

[ Dodano: 2013-07-03, 16:45 ]
Dzisiaj rozmawiałem z zarządcą ośrodka, w sprawie pozostawienia przyczep w ostatni dzień zlotu na czas przejazdu pod Muzeum w Kielcach na terenie naszej Bazy Zlotowej.
Pani Krystyna Nowakowska przekazała mi, że nie będzie z tym żadnego problemu, tak więc kto będzie chciał wziąć udział w niedzielnej paradzie samym autkiem to może zostawić swój domek na kółkach na terenie ośrodka :)
A potem oczywiście sobie po niego wrócić :)
Oczywiście każda przyczepa musi być zamknięta i zabezpieczona przez właściciela przed ewentualnym samoistnym odjazdem :)
(Nasze tereny do równinnych nie należą, zdarzają się czasami jakieś górki) :) :)
POZDDRAWIAMY :)

[ Dodano: 2013-07-03, 16:49 ]
Co do Rezerwacji to dzisiaj Pani Nowakowska potwierdziła mi jeszcze 7 wolnych miejsc:
1. Domek (4-osobowy)
2. Domek (3-osobowy)

strusiek - 2013-07-09, 18:15

Kurcze nie chcę wyjść na jakiegoś francuskiego pieska ale czy nie dałoby się wynegocjować innego menu na tą obiadokolacje? tak jakoś na samą myśl o takim połączeniu smaków tych dwóch dań mnie krzywi....
może jest ktoś kto uważa tak jak ja?

a bardzo chciałabym skorzystać z tej opcji.

WojtekCK - 2013-07-09, 20:52

Zobaczymy :) Pomyslimy :)
Viola - 2013-07-10, 08:24

strusiek napisał/a:
Kurcze nie chcę wyjść na jakiegoś francuskiego pieska ale czy nie dałoby się wynegocjować innego menu na tą obiadokolacje? tak jakoś na samą myśl o takim połączeniu smaków tych dwóch dań mnie krzywi....
może jest ktoś kto uważa tak jak ja?

a bardzo chciałabym skorzystać z tej opcji.

ale żurek zostawcie :D

lukaszgawel1993 - 2013-07-11, 19:37

Przygarniecie mnie w miły sposób na zlocie? :D Będzie to mój pierwszy zlot, więc wiecie :oops: Co prawda będę mógł być kilka godzin (work...) No ale...:D
Benek Kielce - 2013-07-12, 00:52

Przygarniamy milosnikow marki w kazdych ilosciach... :-)

[ Dodano: 2013-07-13, 03:44 ]
Mamy juz gotowe puchary - nagrody za konkurencje zlotowe... Puchary zostaly nam wyprodukowane przez ta sama firme, ktora robila je w zeszlym roku (http://www.trofea-sport.pl/pl/), wiec ze 100% pewnoscia moge stwierdzic, ze bedzie o co walczyc ;-)

papieju - 2013-07-15, 11:25

A pogodę zaklepaliście? Bo nie chcę zmoknąć...
Marcin - 2013-07-15, 15:29

jak sie uda to wpadnę na parę godzin w sobotę :)
berryjuice - 2013-07-15, 22:55

Wybiera się ktoś z Warszawy i okolic? :)
bobas - 2013-07-16, 10:36

A wybiera sie ktos z wrocka i okolic 8) ?
pero500 - 2013-07-16, 17:06

może myślę
papieju - 2013-07-16, 23:37

Myśl intensywnie
andrew822 - 2013-07-17, 20:00

No to zawitamy w sobote :] i niestety tylko na sobote :/
Drabi - 2013-07-18, 17:15

My ruszamy jutro po pracy także będziemy w okolicach wieczora.
WojtekCK - 2013-07-19, 01:06

Jeszcze przesyłamy Wam kilka info co do zlotu:
- warto mieć przy sobie jakiś odstraszacz komarów (niestety trochę ich u nas jest)
- dobrze by było jakbyście zabrali ze sobą jakieś wygodne buty do chodzenia (np. adidasy albo
jakieś takie trekingowe) - mogą się przydać :)
- przy rejestracji będziemy chcieli żebyście podali nam przybliżoną liczbę kilometrów jaką
przebyliście jadąc do nas.
- przy trasach wystawimy drogowskazy kierunkowe na zlot, więc myślę ze nie będzie problemu
z dojazdem
Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Wam wszystkim SZEROKOŚCI I PRZYCZEPNOŚCI w tej trasce do nas :)
Przybywajcie :) :) :)

Lary - 2013-07-19, 07:51

Miałem szczytny plan ze pojawię się za dnia ale jednak w pracy będę do wieczorka, wiec u was w nocy się pojawię.
WojtekCK - 2013-07-19, 10:49

Spoko :) Nieważne o której godzinie, ważne żebyście szczęśliwie wszyscy dojechali :) :) :)
jakubdab6 - 2013-07-20, 09:57

a jak w niedziele z rana przyjadę to tez mnie przyjmiecie, bo mam dzisiaj(sobota) wesele??
piasek_71 - 2013-07-21, 11:21

Byłem widziałem , kilka fotek ode mnie

Lary - 2013-07-21, 15:53

Dzięki wszystkim za miły zlot. A głownie organizatorom za stanięciu na wysokości zadania.
Na prawdę super dzięki jeszcze raz.
p.s powrót bez przygód

WojtekCK - 2013-07-21, 16:00

W imieniu organizatorów zlotu "TRABANTOWY SABAT 2013", pragnę bardzo serdecznie wszystkim podziękować za przybycie i udział w naszym zlocie.

Dziękujemy wszystkim którzy przyjechali do nas bliska i tym którzy mieli troszkę dalej.
(Chany na przyszłość kieruj się z Pińczowa po drogowskazach, a nie po nawigacji :) będziesz miał bliżej)

Podsumowując:
W zlocie udział wzięło 85 osób (ZAREJESTROWANYCH), myślimy że wszystkich było na pewno więcej.
- 43 - TRABANTY
- 4 - WARTBURGI
- 1 - FIAT 125p
- 1 - WARSZAWA
- 1 - CZAJKA
- 8 - QEK-ów
- 2 - PRZYCZEPKI Z TRABANTA
- 1 - TRABANT ZABAWKA DLA DZIECIAKÓW :)
ZASTĘPCZAKÓW NIE LICZYLIŚMY (ALE OKOŁO 6 TO BYŁO)

Dziękujemy naszym sponsorom i patronom i partnerom:
-CARTOON TRABANT KLUB POLSKA,
-CANTRUM ZNAKOWANIA "ZAN" - (ZAN.pl)
-"TROFEA SPORT POLAND"
-MW PHOTOGRAPHY (www.fotoreporter.info,pl))
-Muzeum Narodowe w Kielcach
-Centrum Edukacyjne "Szklany Dom"
-Park Rozrywki i Miniatur "Sabat Krajno"
-Kompania Wolontarska
-Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach

Pozdrawiamy Was wszystkich, i jeszcze raz dziękujemy za wspólną wspaniałą zabawę.
Bez Was tego zlotu by nie było.

DO ZOBACZENIA :) :) :)

Organizatorzy zlotu "TRABANTOWY SABAT 2013" :)

Shadow i Bross - 2013-07-21, 18:17

Kraków dojechał bez problemów.

MY również dziękujemy organizatorom za wspaniały Sabat,
uczestnikom za miłą atmosferę,
no i oczywiście panom od nagłośnienia na dzisiejszym zakończeniu. Muzyka była prześwietna :D

Wszystko było fajnie, jestem tylko ciekawa kto był na tyle "sprytny" by grzebać mi w nocy pod maską w trabancie. Odpięcie wtyczki z cewki zapłonowej to śmieszny żart, ale porysowanie przy tym "grila" który jest teraz do malowania - to już nie jest fajna sprawa.

Pozdrawiam,
Patii.

Chany - 2013-07-21, 18:34

Dzięki za zabawę, i brawa dla onanizatorów!
Rzeczywiście, z powrotem zdecydowanie szybciej mi poszło;)

Benek Kielce - 2013-07-21, 18:37

A tu link do pierwszej relacji, jaka znalazlem: http://www.tv.maslow.info...-20072013r.html
mariusz 1970 - 2013-07-21, 18:38

Tarnobrzeg w komplecie,tzn Ja i Aga :D extra było! dzięki dla ORGANIZATORÓW i za zlotową atmosferę!
Drabi - 2013-07-21, 19:14

Wielkie dzięki dla organizatorów za trudy i chęci włożone w organizację. Było przemiło! Wrócimy za rok :)
Viola - 2013-07-21, 19:19

wielkie podziękowania dla organizatorów za świetny zlot :) , bardzo miło spędziliśmy tam czas
Arek CB - 2013-07-21, 19:24

Warszawa dotarła :)

Wielkie podziękowania dla organizatorów, za włożony czas i trud w przygotowaniu tak wspaniałej imprezy. :)

andrew822 - 2013-07-21, 19:37

Podziękowania dla organizatorow za zorganizowanie zlotu :] Było krotko bo tylko na sobote ale "pucharowo" :mrgreen: Podzienkowania tez dla Zawiercianskiej drogówki ze zechciała "wyjechać po mnie" az do Siamoszyc ;) Mam nadzieje ze za rok tez będzie Kielecki Sabat :)
michal-carrera - 2013-07-21, 20:03

....Ach co to był za zlot hehe.... Dziękuje Organizatorom i wszystkim uczestnikom za fajną wspólna zabawę... dotarliśmy szczęśliwie do domu... dobrze że są takie imprezy bo co ja bym wnuczkom opowiadał na starość hehehe....

A teraz specjalna wiadomość dla Pawełka i reszty zainteresowanych :mrgreen:

Pawełku :mrgreen: Goszita odzyskała przytomność i miewa się dobrze, to znaczy że jej organizm dalej pracuje na ssaniu ma smoczy apetyt na piwko-paliwko i fajeczki .....

Drabi - 2013-07-21, 20:30

Hahahha.... czyli jednak Dębowe wczoraj zrobiły robotę?
matheock - 2013-07-21, 20:33

Kilka zdjęć ode mnie

więcej:

https://plus.google.com/photos/115092918064857150207/albums/5903158435142901073?authkey=CMvThvmMx8rFkQE

pero500 - 2013-07-21, 21:11

organizacja na bardzo wysokim poziomie przejazd sobotni bardzo dobry szczególnie blokowanie skrzyżowań
spacer sobotni extra coś innego niż zwykłe ochleistwo
zapytam się podobnie
daleko jeszcze
ale tym razem do kolejnego zlotu
ps matheock zdjęcia super fajne ujęcia :)
sory za pomyłkę

machoony - 2013-07-21, 21:13

matheock nie Machoony :)
ja niestety musiałem popracować i pouczyć się troszkę :)

GrzegorzB - 2013-07-21, 21:17

Dobra robota koledzy, rzeczywiscie przygotowanie przejazdow na wysokim poziomie, a program w sam raz. Dobrze spedzilismy czas.
Zestaw odstawilem na tymczasowy parking, a teraz trzeba sie wykurowac...

Dawid - 2013-07-21, 21:24

Dotarliśmy spokojnie mimo małych przygód, po 50km padł mi alternator a 700m od domu zabrakło paliwa :mrgreen:

Zlot super! spacer nocny był strzałem w 10tke :)

Qchar - 2013-07-21, 22:17

Zlot świetny, dzięki za wspaniałą atmosferę i mamy nadzieję z juniorem, że spotkamy się na następnej edycji :D
michal-carrera - 2013-07-21, 22:30

Drabi napisał/a:
Hahahha.... czyli jednak Dębowe wczoraj zrobiły robotę?

tak ten żołędziowy napój czyni cuda hehe

to coś w rodzaju soku z gumi jagód hehe

Drabi - 2013-07-21, 22:43

:D

P.S. pakiet fot ode mnie https://picasaweb.google.com/shczebel/TrabantowySabat1921072013?authkey=Gv1sRgCOa_xOK2hf-PKg

Benek Kielce - 2013-07-22, 00:17

http://www.radio.kielce.pl/pl/post-15349
Dawid - 2013-07-22, 08:57

fotki:

https://plus.google.com/photos/105750306578066531219/albums/5903339583335272065

berryjuice - 2013-07-22, 12:06

Fotki również ode mnie :)

https://plus.google.com/photos/116616290516946424497/albums/5903353848268265649

GrzegorzB - 2013-07-23, 07:42

Do organizatorów: bardzo sympatyczne, że pomyśleliście o zestawach dla dzieci :D
Lokata - 2013-07-23, 11:49

Bardzo dziękujemy za zlot, świetna organizacja, widać było włożony trud w przygotowania. Nocny spacer po lesie z pochodniami to była super atrakcja:). Czekamy na następny rok w Kielcach :)
Kristoff - 2013-07-23, 12:04

Wojciu i Benek wypada Wam pogratulowac.
Chany - 2013-07-23, 21:24

kilka moich:
http://min.us/mbyBo1b1Uuqx4t

Benek Kielce - 2013-07-24, 00:04

Po zdjeciach widze, ze Chany wracal przez m.in.: Francje, Wlochy, Australie, USA, Niemcy, Warszawe, Kanade, Egipt... Wyroznienie za trase bylo zatem calkowicie uzasadnione... :-)))

[ Dodano: 2013-07-24, 01:27 ]
Cytat:
Wojciu i Benek wypada Wam pogratulowac.

Jesli tak narawde uwazasz, to pogratuluj... :-)

[ Dodano: 2013-07-24, 01:28 ]
Szkielu tez sie napocil przy tym wszystkim ladnie... ;-)

Kristoff - 2013-07-24, 12:25

Skoro tak mowisz:)
mariusz 1970 - 2013-07-24, 19:44

a to od nas :mrgreen:

https://plus.google.com/photos/107836290518161966055/albums/5904251718297947217

GrzegorzB - 2013-08-22, 07:32

cześć,
wrzuciłem parę zdjęć z telefonu:
zdjęcia w picassa

Już za dwa tygodnie zapraszamy na Trabi-EXPO !!!
(Gdów k. Krakowa, 06-08 września)

Shadow i Bross - 2013-08-28, 16:01

ooo coś udało się odkopać. :whistle:

Zdjęcia - Trabantowy Sabat 2013' - by Shadow

Benek Kielce - 2013-08-28, 19:19

Zdjecie 167! Gositta... :-)))
Chany - 2013-09-03, 15:59

http://min.us/mbjuuEcxjjh5BU
fotki z Buska od Michała