Jivka - lista ratunkowa // zlot Jivka 2014

Srazy, Treffen, találkozó, meeting

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
panadol1234
Posty: 172
Rejestracja: 2011-05-15, 08:23
Lokalizacja: Ruda Śląska

Jivka - lista ratunkowa // zlot Jivka 2014

Post autor: panadol1234 »

Witajcie
chciałbym zapytać jak sprawa Jivki wygląda? Wiem że dla niektórych obecność to rzecz oczywista od kilku lat, w moim przypadku zapadło Wielkie Postanowienie, że zlotem na którym się objawię z rodziną w tym roku to właśnie Jivka:) Dla Antka 601 to Wielka Podróż, szykuję go jak mogę, sam jestem najbardziej przejęty z całej rodziny:)
Chciałbym zapytać kolegów trabanciarzy ze Śląska i ogólnie z Polski: kto i kiedy tam się wybiera? Ja wybieram się w piątek po południu (około 17) i będę jechał najprawdopodobniej trasą:
Ruda Ślaska - Gliwice - DW 408 do Kedzierzyna Koźle - DK40 do Prudnika - DK41 do Nysy - DK 46 ze zjazdem do Kamieńca Ząbkowickiego na nocleg u rodziny:). Potem: na Kłodzko - DW381 na Scinawki i Tłumaczów - Broumov -Bukovice - Starkov - JIVKA:)

Bardzo proszę o Liste Ratunkową w okolicach tej trasy, jeżeli ktoś może i ma ochotę, ew. namiary, numery tel.!!

Co do drogi i samego zlotu to podróżujących przez te okolice i bywalców zlotu prosze o uwagi - jakie drogi, ciekawe miejsca po drodze, co omijać co koniecznie zobaczyć. Jakie warunki na miejscu itd, itp

Z góry dziękuje i pozdrawiam brać trabantową:)!
Ostatnio zmieniony 2014-08-05, 17:47 przez panadol1234, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Drabi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1006
Rejestracja: 2011-05-05, 22:14
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska

Post autor: Drabi »

Program zlotu tutaj:
http://www.trabijivka.cz/program/index.html
łącznie z namiarami GPS 50°33'45.826"N, 16°3'43.224"E.
My wylatujemy w piątek... mam nadzieję, że uda się wystartować najpóźniej w południe, ale my jedziemy na Wałbrzych zahaczyć o Pawła i potem z nim na miejsce zlotu. Nie wiem jak tam w tym roku na miejscu.
Machoony, Ty się wybierasz?
Awatar użytkownika
machoony
Posty: 1042
Rejestracja: 2011-01-09, 11:49
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: machoony »

trwają rozmowy ale chyba ze względu na pracę będę musiał odpuścić :(
Awatar użytkownika
panadol1234
Posty: 172
Rejestracja: 2011-05-15, 08:23
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: panadol1234 »

Machoony, może jednak co sie uda?:)

Drabi, ja musze zaliczyć pierwszą zmianę w pracy i chyba okolic 17 z wyjazdem nie przeskoczę:/
Powodzenia na drodze!
Acha, można dostać namiar telefoniczny na Ciebie, jeżeli mielibyśmy jakieś problemy z dotarciem? Macie jakies kontakty po drodze w razie awarii?

A tak w ogóle to my raczej bez noclegu (z piatku na sobotę u rodziny) i tylko na sobote.

Kto jeszcze ze Śląska?
Awatar użytkownika
Drabi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1006
Rejestracja: 2011-05-05, 22:14
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska

Post autor: Drabi »

panadol1234, tu kiedyś funkcjonowała Wyjazdowa lista ratunkowa http://trabantowy.prohost.pl/starect/vi ... +ratunkowa
Ze Śląska pewnie jeszcze Okoń jedzie, bo się reklamuje na FB, może ktoś z Raciborza... nie wiem. My dowiedzieliśmy się o zlocie w nd i wtedy podjęliśmy decyzję. Po prostu nie wiem kto jeszcze oprócz w/w osób jedzie.
Namiary na mnie znajdziesz tu: http://cartoontrabant.pl/index.php?opti ... 5&Itemid=6
P.S. Szybciej by było jakbyś swoją trasę wrzucił w mapy google i zapodał konkretnego linka. Wiem, że na A4 jest zwężenie na wysokości Opola do jednego pasa. W godzinach pracy można przejechać, ale w godzinach szczytu są korki i trzeba stać (my chyba nie pojedziemy A4).
W okolicy to tylko Pawła znam (Wałbrzych), ale jak zadzwonisz do mnie i powiesz co jest grane to mogę dzwonić do niego.
Awatar użytkownika
panadol1234
Posty: 172
Rejestracja: 2011-05-15, 08:23
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: panadol1234 »

Właśnie gdzieś mi sie tłukło, że widziałem listę ratunkową:), dzięki.

Miałem linka z google maps ale cos mi sie sypało,dlatego pisałem po miejscowościach. A przez A4 ja też nie pojadę.

Spróbuję z tym linkiem:



:shock:

Usunałem bo nie działa jak należy. jade po prostu trasą Ruda Śląska - Radvanice przez Kamieniec Ząbkowicki z opcją "omijaj autostrady":)
Awatar użytkownika
machoony
Posty: 1042
Rejestracja: 2011-01-09, 11:49
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: machoony »

no i po jivce :) nowe miejsce wydaje się być lepsze niż boisko.

panadol, gdzieś był jak cie nie było?
Awatar użytkownika
panadol1234
Posty: 172
Rejestracja: 2011-05-15, 08:23
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: panadol1234 »

Aaaaa.... co z tego że Trampek gotowy jak życie ułożyło się po swojemu...Byłem tak napalony że prawie popuściłem. Mam nadzieję że było fajnie:)

Potem komputer i internet padł, dziś pierwszy dzień powrotu do cywilizacji:)

A tak po cichu to szykuje się na Vrbno jak tylko przekonam kierownika żeby dał mi urlop w piątek, a ktoś z brygady przyjdzie za mnie do roboty w sobote...Ale będę walczył:)

Kto jedzie do Pepików na Vrbno??
Odpowiedz