trabantowy sylwester 2014/2015

Srazy, Treffen, találkozó, meeting

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
aparatos
Posty: 110
Rejestracja: 2012-06-15, 20:08
Lokalizacja: Ligota
Kontaktowanie:

Post autor: aparatos »

Zapowiada się,że w tym roku będzie można nawet na nartach pojeździć :D
www.rodzina.syren.pl

TRAMPEK 1.1 LPG
kilka syren, vw scirocco, łada2107, Przyczepy: Skif, GK100, N250,
Lokata
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 337
Rejestracja: 2011-03-01, 15:14
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Lokata »

Było mega super. Dziękujemy wszystkim za super atmosferę i że z Wami właśnie mogliśmy przywitać nowy rok. Dzięki temu, będzie to na pewno bardzo dobry rok. W szczególności dziękujemy organizatorom Kasiom i Darkom, za trud i poświęcenie. Gdyby nie Wy, to chyba nikt.

Pozdrawiamy Lokata&Jakim. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Gosiaczek
Posty: 84
Rejestracja: 2013-04-06, 23:16
Lokalizacja: Ostróda
Kontaktowanie:

Post autor: Gosiaczek »

Ostróda również bardzo dziękuje za przesympatyczną zabawę, atmosferę i czas spędzony z Wami !!! Liczymy na to, że rok rozpoczęty w tak doborowym towarzystwie musi być udany :)
W stronę Kasi & Darka ukłony za trud organizacji, Kasi Nycz dziękujemy za przebojowe konkurencje, a Aneci - że Nas zwerbowała oczywiście ;)
Buziaki dla wszystkich!!!
Gosia&Grześ
Awatar użytkownika
Drabi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1006
Rejestracja: 2011-05-05, 22:14
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska

Post autor: Drabi »

Wspaniale było spędzić z Wami wszystkimi znowu parę dni i świętować nadejście Nowego Roku :D
Oczywiście Kasiom i Darkom serdecznie dziękujemy za pełną mobilizację i tyle sił włożonych w ogarnięcie imprezy, konkurencji, kuligu i ogniska.
Wszystkim pozostałym dziękuję za świetnie spędzony czas, uśmiech na mojej gębie i zakwasy w nogach z tańcowania ;P
Nie wszystko pamiętam, ale z tego co pamiętam było pozytywnie i zabawnie. Jeśli kogoś obraziłam personalnie podczas "czystki w palarni" to przepraszam, ale ja tak bardziej z chamskim pozytywnym przytupem niż dosłownie "wyrzucałam" ludzi ;p
Mam nadzieję, że się znowu szybko zobaczymy :D ....wigry, wigry, wigry.... ;p
Anecia
Posty: 28
Rejestracja: 2012-12-03, 23:31
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Anecia »

Katowice również bardzo dziękują za kolejną udaną imprezę już czekamy na sylwestra 2015 w Grecji ;) Katarzynie i Dariuszowi dziękujemy za to że im się chce poświęcać swój czas Nam wszystkim , info dla Katarzyny Nycz fajnie było :) wszystkim obecnym na tej imprezie dziękujemy i tak samo życzymy udanego całego roku w tak radosnej atmosferze jak do tej pory . Anecia i Piotr
Ostatnio zmieniony 2015-01-04, 21:05 przez Anecia, łącznie zmieniany 1 raz.
Anecia
Skóra
Posty: 14
Rejestracja: 2014-09-11, 09:37
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Skóra »

Dzięki za super zabawę :) !!!! I również dziekujemy Kasiom i Darkom za organizacje :) !!!!
Trabi 1,1
Awatar użytkownika
aparatos
Posty: 110
Rejestracja: 2012-06-15, 20:08
Lokalizacja: Ligota
Kontaktowanie:

Post autor: aparatos »

A ja dziękuję wszystkim za dobrą zabawę, tańce i swawole :) Szczególnie Kasi i Darkowi i wszystkim innym, którzy przyczynili się do organizacji :)

Dodatkowe podziękowania dla Agaty i Andrzeja ( oraz skody ) za wspólne narty :D

Była moc :)
www.rodzina.syren.pl

TRAMPEK 1.1 LPG
kilka syren, vw scirocco, łada2107, Przyczepy: Skif, GK100, N250,
Skrzynka
Posty: 94
Rejestracja: 2013-10-15, 18:49
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Skrzynka »

Scyzoryki oczywiscie tez bardzo dziękują wszystkim za fantastycznie spedzone chwile w tak doborowym towarzystwie :)
Oczywiscie organizatorom za to,ze chcialo im sie znowu stanac na wysokosci zadania i to wszystko ogarnac, Kaczen za swietne konkursy i zabawy i wszystkim pozostalym za super zabawe i kolejne wspolne przywitanie Nowego Roku :-)
Oby wiecej takich chwil z Wami ! :D
Buziaki i do nastepnego spotkania ! :)
KachaNy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 170
Rejestracja: 2011-06-26, 15:18
Lokalizacja: TYCHY

Post autor: KachaNy »

I my również dziękujemy wszystkim za rewelacyjne spędzone parę dni z Wami.Kolejny raz przekonaliśmy sie ,że w tym towarzystwie nie ma nudy.
Szczególne podziękowania dla bracika i jego wspaniałej żonki, za ogarnięcie wszystkiego i że Wam się chce.
Z Wami to jedziemy nawet do Grecji.
Aneto i Piotrze dzięki......uffff uspokoiłam się.
Raju ale bedzie o czym wnukom opowiadac, tyle wspomnień .....o Europie bez granic, o tym jak szybko można stracić głos, o Tesco, o strusiu który miał wiatr we włosach, o wojnie na śnieżki, o tym,że lepiej jeździć autobusem niz badac 15-tu kierowców, o tańcach ,hulankach ,swawolach.
DZięki,dzieki,dzięki!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Koło_666
Posty: 23
Rejestracja: 2014-05-17, 01:10
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Koło_666 »

Mój pierwszy sylwester w Waszym gronie i od razu tyle pięknych wspomnień i zabawy (pomimo dwóch umarć). Za Wami na koniec świata, więc ta Grecja to jednak nie tak daleko :lol: ...WIELKIE DZIĘKI !!!
Awatar użytkownika
Darek 3669
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-05-09, 10:02
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Darek 3669 »

Chcialem napisac kilka słow podsumowania,ale impreza sie jeszzce nie skonczyła. Do ostatniego goscia , czyli może w srode . :mrgreen: :D 2 :evil:
Awatar użytkownika
Rambo
Posty: 64
Rejestracja: 2011-05-05, 16:08
Lokalizacja: Silesia

Post autor: Rambo »

Irena do domu!!! ;)
Skrzynka
Posty: 94
Rejestracja: 2013-10-15, 18:49
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Skrzynka »

Nie zwiedzalismy browaru Zywiec :(
Awatar użytkownika
Koło_666
Posty: 23
Rejestracja: 2014-05-17, 01:10
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Koło_666 »

Skrzynka, a powiedz mi kto byłby w stanie to zrobić? Zresztą produkty owego browaru zwiedzały nas i to z dużą częstotliwością. :D
Skrzynka
Posty: 94
Rejestracja: 2013-10-15, 18:49
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Skrzynka »

U Dariusza chyba Sylwester jeszcze trwa. :lol:
Wygon tych gosci :lol:
Odpowiedz