Trabantowy sylwester 2015/2016 inwazja mocy!

Srazy, Treffen, találkozó, meeting

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
Darek 3669
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-05-09, 10:02
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Darek 3669 »

Jeszcze niewiem ale pewnie w piątek
Awatar użytkownika
Drabi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1006
Rejestracja: 2011-05-05, 22:14
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska

Post autor: Drabi »

Coś do mnie doleciało, że rozpoczęcie oficjalnego sylvka o 20,00 ale wolę dopytać, bo my jutro ruszamy.
Awatar użytkownika
aparatos
Posty: 110
Rejestracja: 2012-06-15, 20:08
Lokalizacja: Ligota
Kontaktowanie:

Post autor: aparatos »

W piątek nie dam rady, bo nie będę mógł prowadzić :P w piątki nie jeżdżę ... Ale będziecie w WG w sobotę? Bo w soboty prowadzę ;) a jak nie będzie śniegu to trabanta bym przegonił :)

Smutnawo będzie w sylwka bez Was ... dobrej zabawy ...
www.rodzina.syren.pl

TRAMPEK 1.1 LPG
kilka syren, vw scirocco, łada2107, Przyczepy: Skif, GK100, N250,
Skrzynka
Posty: 94
Rejestracja: 2013-10-15, 18:49
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Skrzynka »

Wielkie podziękowania za kolejny super przygotowany Sylwester. 😊 konkursy, nagrody i klimat rewelka😊 Było super!!!
P.S. Reklamacja uznana, towar został zwrócony. 😃😃😃(Niektórzy wiedza o co chodzi.)
KachaNy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 170
Rejestracja: 2011-06-26, 15:18
Lokalizacja: TYCHY

Post autor: KachaNy »

My również dziękujemy za te parę wspólnie spędzonych dni. Jednak to prawda, że ludzie tworzą klimat. Natomiast co byśmy nie zrobili gdyby nie nasz organizator.Nie jest to łatwością zorganizować parodniowy pobyt 56 osobom a myślę, że się udało. A jeżeli nie to jak to usłyszałam ( a wiecie, że inne zmysły oprócz wzroku mam wyostrzone) Nie wszystkie Anioły mają skrzydła. Ja mam takiego.
Kacha i Darek dzięki! A Małżeństwa Zalesnym za adopcje, a Lidze i Gosi za niezapomniany( choć się potem okazało, że jednak trochę "zapomniany") wieczór, Aneci za nasz fanklub, DJ za muzę, Loci i Karoli za reportaże, które mam nadzieję zobaczę i całej reszcie za wspaniałą zabawę.
Anecia
Posty: 28
Rejestracja: 2012-12-03, 23:31
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Anecia »

Stary rok pożegnany a nowy powitany na wysokim poziomie ale jak się ma takich organizatorów (KDS), DJ tych stałych i tych co odkryli nowe powołanie oraz rozbawione towarzystwo to nie mogło być inaczej, dziękujemy za konkursy (Kaczen fajnie było ),nocne rozmowy , wspólne spacery i oczywiście wspólne posiłki w restauracji M.......a , i już zostało nam tylko 362dni😃 Dziękują Katowice APŻ
Anecia
Awatar użytkownika
Drabi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1006
Rejestracja: 2011-05-05, 22:14
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska

Post autor: Drabi »

My również serdecznie dziękujemy za chęci wszystkim zaangażowanym w organizację! Zabawa była przednia, cudownie było spędzić w Wami te kilka dni :D

P.S. Darek, przepraszam za wiązankę, której na prawdę nie pamiętam.
P.S.2. A Spalonemu się należało za całokształt, więc nie żałuję :P
Odpowiedz