Polski zimowy zlot trabantów...cudze chwalice swojego nie..

Srazy, Treffen, találkozó, meeting

Moderator: Mod Team

Lokata
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 337
Rejestracja: 2011-03-01, 15:14
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Lokata »

Super zlot i organizacja :) Pensjonat "Panama" to idealne miejsce na taki zlot.. Dojazd na zlot mieliśmy z przebojami, tutaj wielkie podziękowania dla Rysia, że poświęcił nam czas w Zawierciu. Powrót także bardzo przyjemny dwoma autami. Dzięki Olu za zaufanie dla niedzielnego kierowcy. Oraz dzięki Radziowi i Ewie za dalszą drogę i zawiezienie nas pod sam dom. Tak nam się podobało, że Lumpiak postanowił zostać jeszcze dłużej. Tak się z Wami pośmiałam, że mięśnie brzucha bolą mnie do tej pory. Nawet nocna wizyta w szpitalu przebiegła w iście szampańskiej atmosferze. Dzięki Olu za te fajnie atrakcje ;)
Wielkie dzięki za tańce z wami, nocne rozmowy, poranne wspólne śniadania.
To trzeba powtórzyć w przyszłym roku i na całe szczęście spotkamy się już nie długo w Trojanovicach na zimowym czeskim zlocie :)
Awatar użytkownika
Szumi
Posty: 193
Rejestracja: 2012-12-17, 23:14
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Szumi »

Wielkie dzięki za mój pierwszy zlocik oraz miłe przyjęcie mnie do grona :D Nie spodziewałem sie tak super ekipy bo na forum większość sie tylko kłóci albo wywyższa, a tu takie miłe zaskoczenie na prawdę jesteście świetni! Droga powrotna przebiegła mi bez problemu, odstawiłem Traba do garażu, pogłaskałem po dachu i podziękowałem za podróż, rano wchodzę sie z nim przywitać a przednia szyba cała popękana... ale już zdobyłem nową;) Tak więc możecie liczyć na moją obecność na zlotach i mam nadzieje do zobaczenia w trojkach ;) !!
Awatar użytkownika
michal-carrera
Posty: 115
Rejestracja: 2011-09-14, 23:25
Lokalizacja: BUSKO-ZDRÓJ
Kontaktowanie:

Post autor: michal-carrera »

Teraz przyszedł czas na kilka słów ode mnie :lol: ;-)
Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim uczestnikom przybyłym w moje rodzinne strony , mieliście okazję poznać, jak bawią się górale bagienni z Gór Świętokrzyskich. :mrgreen: Zwiedzanie Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie zafundowało nam krótką podróż do beztroskiego dzieciństwa w kolorowy świat baśni , mogliśmy odświeżyć swoje zryte mózgi i powspominać dobranocki z naszych dziecinnych lat. Bajkowym pociągiem mieliśmy przyjemność ruszyć w podróż dookoła świata i nie tylko!! Multimedialny wagon zawiózł nas do wnętrza Ziemi, w podwodne głębiny, w kosmos, by w końcu zakończyć swoją podróż w zaczarowanym ogrodzie… ale życie to nie bajka więc czym prędzej wylądowaliśmy tam, gdzie czuliśmy się najlepiej – czyli ??? w barze - przy browarze :lol: :-) :] w Zajezdzie Panama, Piwko wiadomo jak smakuje –każdy wie - ale warto zwrócić szczególną uwagę na smaczne menu, jak również pochwalić Właściciela Zajazdu Panama za zaoferowanie wysokiego komfortu przebywającym gościom, tu kieruję specjalne podziękowania w stronę ekipy z kuchni, za przepyszne obiadki i dający nowe drugie życie żurek z jajkiem i kiełbaską – idealny na kaca , lepszy nawet niż powietrze z materaca :mrgreen: ;-)

Przyszedł czas na uroczystą kolację i bal przebierańców, nietuzinkowe , bardzo wyszukane, zwariowane kreacje, wyzwoliły w nas tyle śmiechu, że niektórzy płakali albo popuszczali w stringi … ja nie byłem w stringach , więc pozostało mi tylko popłakać :mrgreen: ;-) ^^" – żartowałem, ale naprawdę było śmiesznie. Dziewczyny wyglądały bosko, jak Anioły – Kasia Sarna - i bardzo ekskluzywnie - Kasia Nycz , Małgosia Bucka, nie zabrakło również postaci z bajek Ola , Pati , Karolina , Giusia , była też myszka Ewelinka ;D , nie zabrakło braci Dalton – Dario :O i Skóra :nerd: , mimo trzaskającego mrozu z Lupa przylecieli Gucio z Maja – Lokata i Jakim , nie zabrakło też silnych dzielnych mężczyzn Łabuda, Kris , Marian … no i oczywiście nietuzinkowy teletubiś Benek ;-) :mrgreen: - strój leżał na nim jak garnitur Armaniego na Ridżu z Mody na Sukces :lol: ;-) no ale jak się ma idealne wymiary to każdy ciuch pasuje jak ulał :mrgreen:
- Przez dwie szalone noce towarzyszył nam DJ Kuba który od strony muzycznej i tanecznej uświetniał naszą szaloną dyskotekę, nie zabrakło największych światowych hitów. Nawet najbardziej „nieruchawych gości” muzyka porwała do tańca, tak bardzo się rozkręcili że spokojnie wygrali by program You Can Dance – Po prostu tańcz… nastroju dodały również efekty świetlne, resztę załatwił spożywany alkohol- ten to już naprawdę zdziałał cuda, po spożyciu mniejszej lub większej dawki alkoholu wysoko procentowego dziewczynom puściły hamulce :eek: :wow: i rzuciły się na rurę – to już był armagedon!!! :eek: :eek: Co za tańce!!! :wow: :wow: co za dzikość i egzotyka, tego się słowami nie da opisać!!! to trzeba było zobaczyć!!! a najlepiej dotknąć - rury dotknąć i zatańczyć :mrgreen: :mrgreen: W miarę spożywania drinków dziewczyny robiły się co raz piękniejsze i łatwiejsze a mężczyźni przystojniejsi i bardziej seksowni, więc wszystko szło w dobrym kierunku…. Zabawa trwała na całego do białego rana ….. nie odnotowałem ofiar w ludziach i nie zadowolonych gości ;-)

Serdecznie dziękuję za wspólnie spędzony czas , miło było Was wszystkich spotkać tu w Busku.

Zapraszam serdecznie na w Pińczowie Dnieje 12-15 sierpnia 2016r.

:] Ps. Oli :D tak się spodobała bajka o koziołku matołku a dokładnie scena w szpitalu na ortopedii, że sama postanowiła zobaczyć jak tam jest :D

Dziękuję dwóm celebrytkom Kasi Nycz i Skrzynce za lobbowanie …. Kasia Nycz gdzie mnie spotkała to w kółko "…Michale!!! SUPEROWO !!! SUPEROWO …. mówie Ci ale sie bawie..."

I niech tak zapamiętamy ten zlot :>

Foto relacja znajduje się na facebooku link https://www.facebook.com/michales.ramir ... 442&type=3

*
Ostatnio zmieniony 2016-01-28, 17:20 przez michal-carrera, łącznie zmieniany 1 raz.
KachaNy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 170
Rejestracja: 2011-06-26, 15:18
Lokalizacja: TYCHY

Post autor: KachaNy »

Oj! Michale ale było superowo. Szkoda, że się tak Prędko skończyło.
Awatar użytkownika
michal-carrera
Posty: 115
Rejestracja: 2011-09-14, 23:25
Lokalizacja: BUSKO-ZDRÓJ
Kontaktowanie:

Post autor: michal-carrera »

Zbieraj tą swoją ekipę i robimy imprezę ;-) wszystkie terminy są wolne, już dzwonie po Didżeja ;-)

No to na kiedy rezerwować???
KachaNy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 170
Rejestracja: 2011-06-26, 15:18
Lokalizacja: TYCHY

Post autor: KachaNy »

Ha ha przecie tera spotkacie się w Trojanowicach. Szykuj se lepiej getry.
Odpowiedz