Polski zimowy zlot trabantów...cudze chwalice swojego nie..

Srazy, Treffen, találkozó, meeting

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
michal-carrera
Posty: 115
Rejestracja: 2011-09-14, 23:25
Lokalizacja: BUSKO-ZDRÓJ
Kontaktowanie:

Polski zimowy zlot trabantów...cudze chwalice swojego nie..

Post autor: michal-carrera »

Witam

Polska zimą to martwy sezon zlotowy .... wszyscy miłośnicy trabantów bardzo się nudzimy po za granicami naszego kraju w Niemczech i u naszych południowych sąsiadów bardzo dużo się dzieje w klimatach trabantowych !!! dlatego dziś wychodzę z taką propozycją abyśmy wszyscy razem spotkali się na ogólnopolskim i nie tylko ;-) zlocie trabantów i nie tylko Trabantów w okolicach Buska-Zdroju, Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich na taki zlot w terminie styczeń luty 2016 szczegóły podam w ciągu 3 dni, Bardzo proszę o zadeklarowanie swojej obecności tutaj na forum, miejsc noclegowych w hotelu w klasie pierwszej jest 45 ale jest możliwość tak zwanej dostawki i może nas się pomieścić nawet 60-70 osób to zależy jak jesteście gościnni i integralni z innymi trabanciarzami. Cena za nocleg to 35 zł od osoby ale komfort wypoczynku równa się z czterogwiazdkowym hotelem, normalnie nocleg kosztuje 110 zł ale utargowałem bardzo duży rabat tak że myślę że cena minus 65% jest bardzo atrakcyjna, w tej cenie dostaniemy dwie dyskoteki z profesjonalnym DJ najnowszymi hitami i najlepszym w mieście nagłośnieniem i światłami, w barze dostaniemy specjalne rabaty na wszystko tzn na obiady i alko !!!! to naprawdę się opłaca !!! tak nie za długo myśląc, wymyśliłem że może to być bal przebierańców, tak jak w Czechach styl dowolny tak że jeśli ktoś ma jakieś przebranie to ma już problem z głowy.... Bardzo proszę o deklarowanie się uczestnictwa w tym zlocie tutaj na forum jak najszybciej .... jeśli uzbieramy 20 zdecydowanych osób na wszystko to w ciągu dwóch dni podaję resztę szczegółów i ruszamy z wielką pompą .... więc nie zwlekaj tylko rezerwuj już teraz. I niech w zimę też u nas w Polsce coś się dzieje... Masz pytania dzwoń 500-013-096

Jeśli ktoś chce poznać szczegóły hotelu w którym będzie odbywał się zlot to zapraszam na Facebooka Zajazd Panama Skorzów

Proszę Was zróbmy w końcu coś dobrego u nas w Polsce a nie jeździjmy po świecie!!! niech oni przyjadą do nas !!! pokażcie jaką jesteśmy siłą i jakim dysponujemy potencjałem !!! NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI !!!! Do zobaczenia!!!
Awatar użytkownika
Patii.
Posty: 69
Rejestracja: 2015-02-18, 15:44
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: Patii. »

Akurat ten termin wyjątkowo mamy wolny, więc nas "conajmniej" dwoje chętnie przyjedzie :)
Awatar użytkownika
Szumi
Posty: 193
Rejestracja: 2012-12-17, 23:14
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Szumi »

Popieram pomysł, zgłaszam dwie osoby i trabanta :D
Awatar użytkownika
GrzegorzB
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1387
Rejestracja: 2011-02-09, 13:17
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: GrzegorzB »

Wizytówka zajazdu ze zdjęciami:
http://www.eholiday.pl/noclegi-cl9913.html
GrzegorzB, Kraków
Trabi 1.1 KR__601
QEK HP500.83 "NRD"
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
Awatar użytkownika
michal-carrera
Posty: 115
Rejestracja: 2011-09-14, 23:25
Lokalizacja: BUSKO-ZDRÓJ
Kontaktowanie:

Post autor: michal-carrera »

Witam Cię Grzegorzu, dziękuję że umieściłeś informację na temat tego hotelu, jednak są to zdjęcia z przed kilku lat, obecnie bardzo dużo tam się zmieniło więc zapraszam raczej do obejrzenia zdjęć zamieszczonych na profilu fejsbukowym pod tym adresem

https://www.facebook.com/zajazdpanama/?fref=ts

Pozdrawiam Michał Prędki
Awatar użytkownika
GrzegorzB
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1387
Rejestracja: 2011-02-09, 13:17
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: GrzegorzB »

michal-carrera pisze:obecnie bardzo dużo tam się zmieniło więc zapraszam raczej do obejrzenia zdjęć zamieszczonych na profilu fejsbukowym
Racja na FB lepiej wygląda :)
A zdjęcie schabowego przypomniało mi że już dawno zjadłem drugie śniadanie ;)
GrzegorzB, Kraków
Trabi 1.1 KR__601
QEK HP500.83 "NRD"
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
Lokata
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 337
Rejestracja: 2011-03-01, 15:14
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Lokata »

Jak podasz konkretny termin, i dostaniemy w tym czasie wolne w pracy, to przybywamy :) Bo raz się żyje. Kiedy się bawić, jak nie teraz :)
Awatar użytkownika
michal-carrera
Posty: 115
Rejestracja: 2011-09-14, 23:25
Lokalizacja: BUSKO-ZDRÓJ
Kontaktowanie:

Post autor: michal-carrera »

No i wszystko jasne ;-)

W związku z tym że posypała się lawina telefonów ze strony zainteresowanych Koleżanek i Kolegów ogłaszam termin zlotu na 22-24 Styczeń 2016r

Ruszamy z rezerwacjami !!! najlepiej proszę dzwonić lub pisać sms na nr 500-013-096
normalnych miejsc noclegowych na pewno jest 41, ale kto czuje się jeszcze studentem, i będzie chciał się przewaletować, to myślę że spokojnie pomieści się nas 141 :mrgreen: żartowałem :mrgreen:

Większość pokoi jest dwuosobowych ale są też bodajże dwa apartamenty w których może spać po cztery osoby czyli łącznie 8 osób

Postaram się jak najszybciej podać listę jakie są pokoje i ile ich jest

Zajazd Panama usytuowany jest w przy głównej drodze nr 73 w miejscowości Skorzów. Dwa kilometry od Buska Zdroju w kierunku na Kielce

więcej informacji podam jutro

Jeśli macie jakieś pytania proszę je zadawać tutaj na forum to na bieżąco będę odpisywał
Awatar użytkownika
Gosiaczek
Posty: 84
Rejestracja: 2013-04-06, 23:16
Lokalizacja: Ostróda
Kontaktowanie:

Post autor: Gosiaczek »

Wszystko to fajne tylko termin dla nas a w zasadzie dla mnie do bani i mimo że dzieli nas skromne 444km to wyższa wyższość w postaci pracującego weekendu nie pozwala się ruszyć :(
Awatar użytkownika
Chris25
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 615
Rejestracja: 2011-03-09, 12:39
Lokalizacja: Złotniki k/Poznania
Kontaktowanie:

Post autor: Chris25 »

Pomysł rewelacyjny Michał i wielki szacunek dla Ciebie, że masz chęci organizować spotkanie. Ja raczej nie dam rady przyjechać, bo podobnie jak pisze Gosia, 400 km w warunkach zimowych, to jest cały dzień jechania, jednak nie mówię ostatecznie nie :D Do kiedy trzeba się określić z wyjazdem?
Awatar użytkownika
michal-carrera
Posty: 115
Rejestracja: 2011-09-14, 23:25
Lokalizacja: BUSKO-ZDRÓJ
Kontaktowanie:

Post autor: michal-carrera »

Witam ... Ja zawsze w stanie upojenia alkoholowego doznaję nie codziennych olśnień wpadając na dobre pomysły, niektóre z nich są tak rewelacyjne, że aż strach o nich mówić a co dopiero żeby je wdrożyć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No ale ... jeśli chodzi o termin zgłaszania chęci uczestnictwa w tym zlocie to zależy jak szybko posypią się rezerwacje

Jak na razie połowa miejsc jest już zajęta i połowa jeszcze wolna ;-)

myślę że nawet jeśli zdecydujesz się w ostatniej chwili, to i tak się
coś dla Ciebie znajdzie ;-)
Lokata
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 337
Rejestracja: 2011-03-01, 15:14
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Lokata »

My jedziemy :) :D
Awatar użytkownika
michal-carrera
Posty: 115
Rejestracja: 2011-09-14, 23:25
Lokalizacja: BUSKO-ZDRÓJ
Kontaktowanie:

Post autor: michal-carrera »

Witam ponownie ;-)

Pomału zapełnia się lista gości ale zostało jeszcze kilka wolnych miejsc, dlatego zapraszam do dalszych rezerwacji , nie ma się co czaić ;-) bo może się okazać że zostaną tylko miejsca na polu namiotowym ;-)

Ponieważ kilka osób pytało o posiłki odpowiadam tak;

jest możliwość zjedzenia na miejscu bardzo smacznych posiłków wiem bo sam się skusiłem

Koszt obiadu waha się od 14zł za danie dnia !!! do maksymalnie 20zł za bardziej wyszukane potrawy,

tu znajdziecie menu

https://www.facebook.com/zajazdpanama/p ... =3&theater

https://www.facebook.com/zajazdpanama/p ... =3&theater


Pokoje wyglądają tak

https://www.facebook.com/zajazdpanama/p ... =3&theater

Aby mieć pełny obraz miejsc w który będziemy się bawić najlepiej obejrzeć wszystkie zdjęcia zamieszczone pod tym linkiem

https://www.facebook.com/zajazdpanama/photos_stream
Awatar użytkownika
Chany
Posty: 276
Rejestracja: 2011-03-02, 13:06
Lokalizacja: Pińczów

Post autor: Chany »

Niestety za blisko, nie jadę :) poważnie to powinno się udać na parę chwil bo termin jest zapchamy już :lol:
Trabi 1.1 FuFu.
Sam Nostradamus przepowiedział, że koniec świata nastąpi, gdy Trabanta korozja zje.
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
Awatar użytkownika
Lary
Posty: 223
Rejestracja: 2011-05-08, 15:52
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lary »

Bardzo fajny pomysły i bardzo chciał bym tam być ale nie ma rady. Miłej zabawy:)
NOWA HUTA DUMA NARODU POLSKIEGO
KUŹNIA NASZEJ SIŁY I DOBROBYTU
Odpowiedz