Trabantowy Sylwester 2016/2017

Srazy, Treffen, találkozó, meeting

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
Drabi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1006
Rejestracja: 2011-05-05, 22:14
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska

Trabantowy Sylwester 2016/2017

Post autor: Drabi »

W imieniu Kasi i Darka informuję, iż w tym roku Trabantowy Sylwester znowu się odbędzie!

Miejsce imprezy będzie jak w ubiegłych latach niezmienne czyli pensjonat MINERWA w Węgierskiej Górce. Pan Stopka bardzo się ucieszył, że chcemy go po raz kolejny odwiedzić :-P Termin zabawy z racji że Sylwester w tym roku wypada z soboty na niedzielę ustaliliśmy od 30.12.2016 do 01.01.2017 (piątek do niedzieli) z możliwością przedłużenia do poniedziałku. Koszta samej imprezy jak i noclegów podam w środę wraz ze szczegółami, wtedy też ruszy lista zapisów na sylwka. Ilość miejsc jak wiecie jest ograniczona max 45, więc kto pierwszy ten lepszy.
Ostatnio zmieniony 2016-10-31, 16:51 przez Drabi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Drabi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1006
Rejestracja: 2011-05-05, 22:14
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska

Post autor: Drabi »

Teraz konkretne informacje:

Koszt sylwestra od jednej osoby to 120 noclegi i 120 zabawa sylwestrowa - razem 240 zł.
Rezerwacji dokonujemy TYLKO mailowo na adres - katsob1@wp.pl.
W temacie piszemy: Trabantowy SYLWESTER
Rezerwacja ma zawierać imię i nazwisko każdej osoby która chce się z nami bawić.
Zaliczki za osobę przelewamy na konto do 5 listopada. Zaliczka wynosi 120 zł za osobę i proszę przemyśleć sprawę, ponieważ zaliczka nie podlega zwrotowi :-D.
Dane do przelewu: ING Bank Śląski, Nr konta 83 1050 1399 1000 0022 2589 6972 - Katarzyna Sobczyk. W tytule przelewu również napisać Trabantowy sylwester.


Teraz trochę o samym sylwestrze:
Przyjeżdżamy w piątek, można od samego rana, i przy odrobinie szczęścia mam na myśli śnieg, skorzystać sobie z okazji i wybrać się na narty. Za to będzie odpowiedzialny główny narciarz Spalony lub Zaleśny jak kto woli. Wieczorem w piątek oczywiście przy zimowej pogodzie organizujemy kulig, (cenę podamy później bo nie wiem czy się nie zmieniła). Przy ognisku będzie oczywiście kiełbaska i dobra zabawa która jest już opłacona i zapewniona przez anonimowego sponsora. Potem wracamy na pensjonat i wiadomo zabawa do rana. Czyli muza wino i co ino. Lub jak kto chce węgierska Górka night :-D. Ale to kwestia dogadania.
W sobotę zaczynamy oczywiście od rana :-P, lecz sama zabawa sylwestrowa rozpocznie się o 20.00 no i trwa do rana. W ty roku będzie trochę krótki nasz pobyt bo tylko 3 dni więc tym co będzie mało i chcą więcej proponuję after party z niedzieli na poniedziałek :-D. Jest taka możliwość więc jak ktoś chce będzie mógł zostać do poniedziałku...

Co do ludzi w tym roku już docierają mnie słuchy że będzie trochę pierwszaków :-P. Czyli osób bawiących się z nami po raz pierwszy, mam nadzieję że specjalnie dla was Kasia Nycz przygotuję jakąś atrakcyjna zabawę, żebyście tego sylwka nie zapomnieli do końca życia. Aha cały pobyt ogólnie będzie przeplatany różnymi konkurencjami i zabawami. PAMIĘTACIE KTO TO JEST SŁAWOMIR ROSÓŁ :-D.
No nic to wszystko, pamiętajcie kto pierwszy ten lepszy, no i do zobaczenia.
tosemja
Posty: 10
Rejestracja: 2015-12-22, 20:13
Lokalizacja: czestochowa/wrocław

Post autor: tosemja »

Drabi pisze:PAMIĘTACIE KTO TO JEST SŁAWOMIR ROSÓŁ :-D.
qrcze trochę za świeży jestem i nie wiem kto to. W googlach wyskakuje ze Sławomir Rosół to usługi wodno kanalizacyjne ...

.. tzn ze niezła pompa będzie ;) ?
Awatar użytkownika
Drabi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1006
Rejestracja: 2011-05-05, 22:14
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska

Post autor: Drabi »

Lista zamknięta.
vitia
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-25, 21:18
Lokalizacja: Jura/Śląsk

Post autor: vitia »

Z dużym wyprzedzeniem ten Sylwester 2017... A Sylwestra 2016 nie będzie? :mrgreen:
Odpowiedz