Silesia Fest 2017

Srazy, Treffen, találkozó, meeting

Moderator: Mod Team

andrew822
Posty: 445
Rejestracja: 2011-03-05, 21:21
Lokalizacja: Tychy

Silesia Fest 2017

Post autor: andrew822 »

Na początek zacznę od kilku istotnych informacji.W tym roku zmieniamy miejsce zlotu z Janowa na Czechowice k.Gliwic.Tegoroczny zlot odbędzie się w terminie 15.06-18.06.2017

- Rezerwacja rusza od 19.04.2017 ( środa)

Jak co roku należy wysłać maila na adres

fest.rezerwacje@gmail.com

Mamy do dyspozycji 9 domków dwupokojowych, z łazienką i aneksem kuchennym, od 5 do 8 osób w każdym domku. Pierwszeństwo w rezerwacji mają członkowie CT do 03.05.2017.

Tegoroczne koszty zlotu przedstawiają się następująco :

- Domek 120 zł / os za cały zlot ( 4 dni)

- Przyczepą / namiot / auto 80 zł /os za cały zlot ( 4 dni)

W porównaniu z ubiegłym rokiem koszta zlotu troszeczkę spadły, a standard ośrodka wzrósł. Mam tu na myśli łazienki i aneksy w każdym domku, mniejsza opłata za przyczepy oraz brak dodatkowej opłaty za prąd.

W cenie zlotu jest opłata za nocleg, gadżety zlotowe, ciepły posiłek, coś na ognisko, wejściówki na atrakcje oraz niespodzianka....

Na miejscu będzie możliwość zamówienia śniadania oraz obiadokolacji w cenie 30 zł za komplet , do każdego zestawu piwo / sok / lody w zależności od wieku gratis.

W tym roku pojawią się również nowe konkurencję zlotowe :

-Podaj wałek

-Kurs prawa jazdy

-Ping-pong beer

-Elektryka prąd nie tyka

Oraz tradycyjnie rajd na orientację

I niespodzianka :

Podczas podsumowania zlotu odbędzie się loteria dla osób najbardziej wytrwałych które zaszczyciły nas obecnością od pierwszego do ostatniego dnia zlotu i nie zgubiły numerka

Główne nagrody miedzy innymi to :

-Zwrot kosztów zlotu

-Karnister pełen paliwa

-Olej silnikowy marki Mobil

Co do samych atrakcji które będziemy odwiedzać podczas zlotu info w późniejszym terminie ( trwają nadal negocjacje) .

To na razie tyle...Dalsze informacje będą systematycznie dodawane wiec prosim o zaglądanie na forum jak i na profil FB zlotu https://www.facebook.com/events/282151695572107/
Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Re: Silesia Fest 2017

Post autor: Kuzyn353 »

Poszła rezerwacja. Raz dwa trzy, pierwszy :D
Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Re: Silesia Fest 2017

Post autor: Kuzyn353 »

Gołota, będzie ktoś oprócz nas dwóch?
Awatar użytkownika
Drabi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1006
Rejestracja: 2011-05-05, 22:14
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska

Re: Silesia Fest 2017

Post autor: Drabi »

Tak, ja też wysłałam rezerwację.
Amstel
Posty: 11
Rejestracja: 2014-04-08, 08:07
Lokalizacja: Łaziska Górne

Re: Silesia Fest 2017

Post autor: Amstel »

My tez będziemy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Freddie
Posty: 89
Rejestracja: 2011-03-29, 09:22
Lokalizacja: Węgry / Magyar
Kontaktowanie:

Re: Silesia Fest 2017

Post autor: Freddie »

It seems 4 guys with 2 Trabants will go to Silesiafest from Hungary ;)
andrew822
Posty: 445
Rejestracja: 2011-03-05, 21:21
Lokalizacja: Tychy

Re: Silesia Fest 2017

Post autor: andrew822 »

Plan zlotu:

Czwartek- 15 czerwca
Od 12:00 - Przyjazd uczestników, rejestracja i wspólna zabawa / integracja przy ognisku do rana

Piątek- 16 czerwca

9:30- 10:30 śniadanie
11:00 – zbiórka i wyjazd pod radiostacje Gliwice
12:00 –zwiedzanie radiostacji Gliwice - START rajdu na orientacje z METĄ na ośrodku.
15:00 - konkurencje zlotowe,
20:00 - Dyskoteka przy ognisku

Sobota- 17 czerwca

9:00-10:00 śniadanie
10:00 - wyjazd do Zabrza, zwiedzanie kopalni Luiza
13:00-14:00 – ciepły posiłek dla zwiedzających
15:00 - powrót na ośrodek,
16:00 - kolejne konkurencje zlotowe,
20:00 – Ognisko z atrakcjami

Niedziela- 18 czerwca

11:00 - rozdanie nagród za udział w konkurencjach LOTERIA i pożegnanie uczestników zlotu.

P.S. Plan zlotu może ulec drobnym zmianom
W sobote do Krolowej Luizy kto chce zabiera stroje kapielowe jak i reczniki.Mamy mozliwosc skorzystania z plazy jak i niewielkiego basenu...
Awatar użytkownika
J.J.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1478
Rejestracja: 2011-03-05, 11:33
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Silesia Fest 2017

Post autor: J.J. »

dopiero teraz wolna chwila :)
na całym zlocie nie byłem i czułem się częściowo nieobecny przez tarczę, ale było super.
zobaczyć te wszystkie stare mordy jak i nowe twarze... bezcenne :)

ośrodek ma dobrą miejscówkę przy wodzie... tam namiot rozbić... :D
ale te kible są hardcorem, ale ma się ponoć to zmienić :)

kibicuje bo w jednej łapie stolarza uczestników ogarnąć to nie łatwa sprawa

wielkie dzięki za chęci pomocy jak i pomoc w naprawie ( Darki & Gołota )

do domu dojechałem na lajcie tylko musiałem na a1 zmienić klocki na bardziej zużyte bo jakoś zagrzało się bezsensu :/

jeszcze raz dzięki :) !
pozDDRo - Trabant, Wartburg, Simson, Mify, Qek, Barkas i T3 :)

TrojmiastoKlasycznie.pl
trabant.trojmiasto.pl
Awatar użytkownika
Patii.
Posty: 69
Rejestracja: 2015-02-18, 15:44
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Silesia Fest 2017

Post autor: Patii. »

Zlot jak zlot. Był i nie ma, a wciąż się go czuje :mrgreen:

Gdyby ktoś chciał napisać recenzje zlotu, można skorzystać z oficjalnego, przyjętego wzoru wypowiedzi (zgodnego z przpisami DDR i normami IFA 601):

Proponuję uważać na ... (tu najlepiej czyjeś imię lub ksywka). Uważa, że może ... (wpisać, co uważa), oraz że jeśli nawet pozwolił sobie na zbyt dużo to nie ma tematu. Organizatorzy, dla dobra zlotu również uznali, że warto wyciszyć sprawę. Uznano, ze skoro ... (tu podać przyczynę) to moje zdanie jest z góry na przegranej pozycji. Nie wyraziłem/am zgody poprzez uczestnictwo w zlocie na ... (tu wpisać na co) czy ... (na co jeszcze), ani ... (na co jeszcze jeszcze).
Pod groźbą ... (tu podać, pod groźbą czego) ... (a tu, co było dalej). Dostałem/am czas ... min.
Wyjechałem/am godz.
... (podać godzinę wyjazdu).
... (wpisać losowe słowo) górą.

Np.

Proponuję uważać na Łafara Garbatego. Uważa, że może przyjechać Garbusem na zlot Trabantów i jeszcze nie pić wódki, oraz że jeśli nawet pozwolił sobie na zbyt mało, to nie ma tematu. Organizatorzy, dla dobra zlotu również uznali, że warto wyciszyć sprawę. Uznano, ze skoro ja przyjechałam Trabantem na zlot Trabantów, to moje zdanie jest z góry na przegranej pozycji. Nie wyraziłam zgody poprzez uczestnictwo w zlocie na niezorganizowanie dziesiątej "Silezji".
Pod groźbą nieprzyjechania za rok dostałam czas 498240 min na spakowanie się przed kolejną edycją.
Silesia Fest górą.
Awatar użytkownika
Drabi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1006
Rejestracja: 2011-05-05, 22:14
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska

Re: Silesia Fest 2017

Post autor: Drabi »

Dziękujemy organizatorom - tak nielicznym... ale również i ich pomocnikom - za ogarnięcie imprezy na ośrodku, przejazdy, jak również zwiedzanie atrakcji. Luiza podobała nam się bardziej niż Guido; rajd na orientację był super (w końcu jechaliśmy aż 2 razy :P to się nam podwójnie podobał) oraz za dyskoteki i konkursy pomimo deszczu.
DZIĘKUJEMY i oczekujemy na jubileuszową 10 edycję.
KachaNy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 170
Rejestracja: 2011-06-26, 15:18
Lokalizacja: TYCHY

Re: Silesia Fest 2017

Post autor: KachaNy »

Kuzyn353 pisze: 2017-04-18, 22:53 Poszła rezerwacja. Raz dwa trzy, pierwszy :D
To kajś Ty był jak Cię nie było !?
KachaNy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 170
Rejestracja: 2011-06-26, 15:18
Lokalizacja: TYCHY

Re: Silesia Fest 2017

Post autor: KachaNy »

Patii. pisze: 2017-06-19, 10:28 Zlot jak zlot. Był i nie ma, a wciąż się go czuje :mrgreen:

Gdyby ktoś chciał napisać recenzje zlotu, można skorzystać z oficjalnego, przyjętego wzoru wypowiedzi (zgodnego z przpisami DDR i normami IFA 601):

Proponuję uważać na ... (tu najlepiej czyjeś imię lub ksywka). Uważa, że może ... (wpisać, co uważa), oraz że jeśli nawet pozwolił sobie na zbyt dużo to nie ma tematu. Organizatorzy, dla dobra zlotu również uznali, że warto wyciszyć sprawę. Uznano, ze skoro ... (tu podać przyczynę) to moje zdanie jest z góry na przegranej pozycji. Nie wyraziłem/am zgody poprzez uczestnictwo w zlocie na ... (tu wpisać na co) czy ... (na co jeszcze), ani ... (na co jeszcze jeszcze).
Pod groźbą ... (tu podać, pod groźbą czego) ... (a tu, co było dalej). Dostałem/am czas ... min.
Wyjechałem/am godz.
... (podać godzinę wyjazdu).
... (wpisać losowe słowo) górą.

Np.

Proponuję uważać na Łafara Garbatego. Uważa, że może przyjechać Garbusem na zlot Trabantów i jeszcze nie pić wódki, oraz że jeśli nawet pozwolił sobie na zbyt mało, to nie ma tematu. Organizatorzy, dla dobra zlotu również uznali, że warto wyciszyć sprawę. Uznano, ze skoro ja przyjechałam Trabantem na zlot Trabantów, to moje zdanie jest z góry na przegranej pozycji. Nie wyraziłam zgody poprzez uczestnictwo w zlocie na niezorganizowanie dziesiątej "Silezji".
Pod groźbą nieprzyjechania za rok dostałam czas 498240 min na spakowanie się przed kolejną edycją.
Silesia Fest górą.
Ha ha ha dobre
Awatar użytkownika
Darek 3669
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-05-09, 10:02
Lokalizacja: Tychy

Re: Silesia Fest 2017

Post autor: Darek 3669 »

W imieniu organizatorów, chcielibyśmy wszystkim serdecznie podziękować za przybycie na 9 Silesia Fest. To dzięki Wam, te zloty są tak udane, pomimo przeciwności z jakimi przychodzi nam się zmierzyć podczas organizacji. Dziękujemy również za wszystkie opinie zarówno te pozytywne jak i negatywne, bo one pozwolą nam na wyeliminowanie niedogodności na kolejnym zlocie. Wiemy ze z toaletami był problem - postaramy się w przyszłym roku znaleźć na to rozwiązanie :) kolejna przeszkoda głośna muza do białego rana- tu akurat ile ludzi tyle opinii ale spoko wypośrodkujemy :) Co do przejazdu kolumny na Luize- tak, tak wiemy.. kilka aut zwiedziło rondo kilka razy :) niestety zbyt późno podjęliśmy rozmowy z policją o zabezpieczeniu trasy. No i ostatnia rzecz... byliśmy szczęśliwi że w końcu na Silesii nie ma problemu z prądem a tu zaskoczenie...jedna z linii w ostatnią noc, odmówiła posłuszeństwa :) Sorki za to, problem już został rozwiązany. Mimo wszystko miło jest usłyszeć że nowy ośrodek Wam się podobał, jak również główna atrakcja "Sztolnia Królowa Luiza". Dzięki licznym pozytywom, już dziś mówimy- 10 Silesia Fest - jak zwykle w Boże Ciało za rok :)
Na koniec chcielibyśmy podziękować WSZYSTKIM którzy pomogli nam w organizacji tego zlotu, poprzez sponsoring, pomoc w przygotowaniu przed zlotem jak również pomoc na miejscu. Do zobaczenia na kolejnych zlotach :) :roll:
Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Re: Silesia Fest 2017

Post autor: Kuzyn353 »

KachaNy pisze: 2017-06-19, 19:01
Kuzyn353 pisze: 2017-04-18, 22:53 Poszła rezerwacja. Raz dwa trzy, pierwszy :D
To kajś Ty był jak Cię nie było !?
Last minut Złote Piaski :mrgreen: Jakoś tak wyszło ale obiecuję poprawić frekwencję następnymi razami.
Odpowiedz