15-17 marzec 2019 III Zimowy Zlot miłośników Trabantów Skorzów k. Buska Zdroju

Srazy, Treffen, találkozó, meeting

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
michal-carrera
Posty: 115
Rejestracja: 2011-09-14, 23:25
Lokalizacja: BUSKO-ZDRÓJ
Kontaktowanie:

15-17 marzec 2019 III Zimowy Zlot miłośników Trabantów Skorzów k. Buska Zdroju

Post autor: michal-carrera »

:D Witam i zapraszam 15-17 marca 2019 roku na III Polski Zimowy Zlot Trabanciarzy , właścicieli , miłośników Trabantów i sympatyków dawnej motoryzacji z okresu PRL i DDR oraz wszystkich lubiących dobrą zabawę. Zlocik odbędzie się tam gdzie zawsze, czyli Zajazd Panama - Garden Villa miejscowość Skorzów 63, 28-100 Busko-Zdrój. Lokal jest po gruntownej przebudowie więc warunki są super.
Całkowity koszt 210zł/osoba, w tej cenie mamy: dwa noclegi, dwa śniadania, dwie obiadokolacje, dwie dyskoteki, whisky w barze dla spragnionych i opłatę zlotową. Małe dzieci „z darma” jeśli śpią razem z rodzicami, śniadanie i obiadek będą sobie musiały wykupić lub skołować we własnym zakresie .
Każdy pokój ma łazienkę z prysznicem , pościel i ręczniki.
Jeden z wieczorów będzie balem przebierańców, dlatego zabierzcie ze sobą przebrania o dowolnej tematyce, kto jaki strój ma, taki zakłada.
Zaliczki w wysokości 110zł wpłacacie na konto 43 1600 1462 1840 6344 4000 0001 Michał Prędki Oleszki 39 28-100 Busko-Zdrój. W tytule przelewu „Zlot + imiona i nazwiska uczestników” np. Zlot Kasia Nycz Dariusz Nycz. Jak wiemy, liczba miejsc jest ograniczona a chętnych sporo, proszę więc o jak najszybsze wpłaty. Przypominam również o przemyślanych decyzjach gdyż zaliczka nie będzie zwracana, jeśli ktoś wpłaci a później zrezygnuje, jego pieniążki się nie zmarnują - zostaną zamienione na darmowe alko dla uczestników zlotu, z tego wniosek; im więcej osób wpłaci a później zrezygnuje tym więcej będzie do wypicia przy barze ;-) taki biznes ;-) y hy hy hyy yyy yy y ;-) jak to by się Chany zaśmiał ;-)
No to zapowiada się zacnie. Zapraszam serdecznie . Jeśli macie jakieś pytania zawsze jestem do Waszej dyspozycji pod nr telefonu 500 013 096.
Do zobaczenia ;-)
Na zlocik przyjeżdżamy czym się da, nie musicie przyjeżdżać Trabantami, ponieważ nie będzie żadnej parady ani wystawy , więc wybierzcie auta którymi poruszacie się na co dzień, tak będzie taniej wygodniej i bezpieczniej.

Zapraszam do odwiedzenia strony poświęconej restauracji Zajazd Panama - Garden Villa pod tym linkiem
https://www.facebook.com/GardenVillaBusko/
a tak bawiliśmy się na ostatnim zimowym zlocie https://www.youtube.com/watch?v=EwebrzJet30
Odpowiedz