Trabantowy Sylwester - Operacja Bieszczady 2011/2012

Srazy, Treffen, találkozó, meeting

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
James
Posty: 92
Rejestracja: 2011-03-16, 23:06
Lokalizacja: Lublin

Trabantowy Sylwester - Operacja Bieszczady 2011/2012

Post autor: James »

Meine Liebe Dammen, und meine Liebe Herren :!:

Jako, że wielkimi krokami zbliża się koniec starego roku i początek nowego, dlatego też, w imieniu Kuby Depy, ale też i swoim (a co, wkleję wąsa, to może znowu dostanę coś za pomoc w organizacji :mrgreen: ), pozwalam sobie zaproponować zorganizowanie trabantowego Sylwestra w Bieszczadach.

Miejsce: Zawóz, ok. 3 km. od miejsca gdzie miał miejsce ostatni zlot.
Do naszej dyspozycji mielibyśmy cały, duży 2-piętrowy dom, na co dzień używany jako ośrodek agroturystyczny. Dom dla 30 osób, pokoje 2, 3 i 4 osobowe, niektóre z łazienkami, niektóre bez, ale ogólnie na samym 1 piętrze są 3 łazienki, także jakby się komuś zachciało "Tata kupa", to raczej nie będzie problemu z kolejkami, przepustowość też podobno dobra, ryzyko zapchania-niewielkie (a jakby co, tu Kuba ma już wprawę w tych sprawach, więc bez nerwów 8) ) :P
Na parterze duży salon z kuchnią, takie tak zwane miejsce "głównej libacji", nazwijmy to roboczo living room, wszyscy się zmieszczą ;)
30 osób to oficjalna liczba, nieoficjalnie może być znacznie więcej i co najważniejsze, powyżej 30 osób mamy możliwość negocjacji ceny :D
Aaa, no i teraz to na co wszyscy czekają, co tygryski lubią najbardziej, showtime :!: Znaczy się ceny :P
I tak, do 30 osób płacilibyśmy 50zł za dobę od osoby, powyżej 30, jak już pisałem byłaby możliwość negocjacji, o ile nie wiem, ale jakby się dobrze zakręcić i spacyfikować właścicieli, to coś opuszczą :P Po cichu liczę, że nawet jakby było mniej osób niż 30 to dałoby radę coś obniżyć ;) Domek wynajęlibyśmy na 2 doby(wydaje mi się że byłoby optymalnie, ale jeśli jest życzenie na dłużej, to problemu nie ma :D ).
Do jeziora mamy 300 metrów, do lasu 500 metrów, do tego wszystkiego podejrzewam, że w cenie, mielibyśmy duże ognisko i kulig, znaczy się ognisko i kulig i tak są, tylko nie wiem czy w cenie :?
Teoretycznie to wszystko wygląda ślicznie, ale prosiłbym ewentualnie zainteresowanych o wpisywanie się w tym temacie, bo trzeba by to tak prowizorycznie oszacować, czy w ogóle jest sens ruszać pupkę i angażować się w organizowanie tego bałaganu :P
Powiem tylko, że czas na zadeklarowanie się jest tak do połowy przyszłego tygodnia, bo rezerwacji musimy dokonać do końca miesiąca :? Dlatego proszę zainteresowanych o wpisywanie się poniżej, a wtedy może Jaśnie Wielmożny Pan i Władca, Miłościwie Panujący nam w Rzeszowie i okolicach, Kuba Depa, zaszczyci nas swoją obecnością w tym temacie i poda ewentualnie numer konta do dokonywania przedpłat i swojego maila, w celu udzielenia dokładniejszych informacji, a może nawet łaskawie poda swój prywatny numer telefonu, także all inclusive :P Póki co, wszelkie pytania, postulaty, wnioski itp. itd, proszę zamieszczać w tym temacie, gwarantuję, że odpowiedzi na nie będą zamieszczane bez zbędnej zwłoki (no chyba że znowu dostanę ironicznego bana, albo komp mi zacznie chrupać, ale oj tam oj tam, coś się wymyśli :> ).

Tak, wiem, wiem, że już jest konkurencyjny wątek na klubowym forum, o sylwestrze pod Ostrowem Wlkp., ale może by tak zrobić małe głosowanie, kto optowałby za Wlkp., a kto za Bieszczadami :?:

PS. Nie wiem kurna, po co się tak rozpisywałem, skoro mogłem linka do strony o tym ośrodku wrzucić :/ Ale ponieważ jestem z siebie niezwykle dumny, za to co wyrzeźbiłem, dlatego nie zamierzam tego kasować, a linka macie o tu o: http://www.bieszczady.net.pl/solon/

Także kochane dzieciaczki wpisywać się, wpisywać i z pińczowskim pozdrowieniem: HO HO HO :mrgreen:

I przypominam, że to nie jest żart :!:

PS 2. Jak sobie coś jeszcze przypomnę, to zamieszczę to niezwłocznie, na razie tyle zapamiętałem z rozmowy międzymiastowej Rzeszów-Lublin, obiecuję, że następnym razem wezmę kajecik i będę notował, żeby niczego nie zapomnieć, ani nie przekręcić ;)

Poza tym, wszelkie uwagi i zapytania mile widziane, jak coś trzeba wytłuścić lub wyjaśnić, to proszę złożyć wniosek na urzędowym formularzu i czekać na odpowiedź :P

Pzdr
J.

PS 3. To ja tu z miłością i z propozycją i już ostrzeżenie dostałem :P

[ Komentarz dodany przez: GrzegorzB: 2011-09-22, 09:37 ]
Tak, wiem, wiem, że już jest konkurencyjny wątek na klubowym forum, o sylwestrze pod Ostrowem Wlkp., ale może by tak zrobić małe głosowanie, kto optowałby za Wlkp., a kto za Bieszczadami :?:
Wasza propozycja nie jest konkurencyjnym wątkiem tylko inną imprezą, idea sylwestra pod Ostrowem powstała podczas Trabi-EXPO, są już zainteresowani i nie ma sensu robić głosowania.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez James, łącznie zmieniany 2 razy.
Przyjdzie Bebok i Cię zje;D
Grande Bambino:P
Odpowiedz