TRABANT 601s Deluxe

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
Spejson
Posty: 138
Rejestracja: 2015-09-01, 19:55
Lokalizacja: mazowsze

TRABANT 601s Deluxe

Post autor: Spejson »

Oto mój P601 czyli 601 powodów do dumy i 2 takty szczęścia. To jest właśnie bohater którego Magik próbował wszelkimi sposobami i siłami unicestwić swoją "fachowością". Dziś na szczeście z nowym silnikiem zakupionym w D i w końcu te auto pracuje tak jak słyszałem w Anklam. Rok prod. 06.1990 no i prawdziwy Deluxe choć jak to bywało z rynkami wschodnimi- nie pełen! Brakuje w nim chromowanych zderzaków i webasta (jeszcze). Nie było szyberka oraz uchylanych szyb z tyłu. W chwili obecnej złożony z 85% nowych części ale ten procent ciągle rośnie. Wszystkie graty są oczywiście nowe. W przypływie weny twórczej zrobię zdjęcia szczegółów auta. Oprócz 601ki mam jeszcze 1.1 w podobnym stanie, cepkę IFA HP400 zrobioną od podstaw i hamburgerówkę N126d. Też zrobioną od podstaw.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Komentarz dodany przez: GrzegorzB: 2016-08-22, 09:41 ]
Usunięte niecenzuralne sformułowania - ostrzeżenie dla usera Spejson.
Ostatnio zmieniony 2016-08-22, 08:40 przez Spejson, łącznie zmieniany 1 raz.
601s Deluxe '90
1.1 Universal '91
Niewiadow N126d
IFA HP-400
Awatar użytkownika
Wojciech
Posty: 577
Rejestracja: 2012-12-15, 22:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Post autor: Wojciech »

Spejson pisze:P.S: yebać Magika!
Mogłeś sobie odpuścić, szczególnie że jeszcze kilka miesięcy temu był temat gdzie zachwalałeś jego usługi.

Trabanta gratuluje, widziałem już wcześniej foty mi. silnika i jestem pełen podziwu dla Twojej dbałości o szczegóły. Wydaje mi się że chromy tylko by mu zaszkodziły, planujesz je mimo wszystko wkładać?
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magik »

się ciąga przyczepy to sie zaciera silniki , za hak ode mnie jeszcze nie zapłacił ..... pożyczyłem do przymiarki i tyle go widzieli ... kłamca i oszust.

Dobrze że chromy ode mnie poszły do kogoś normalnego
Roberto wsk
Posty: 43
Rejestracja: 2011-09-05, 16:43
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: Roberto wsk »

No piękny.....dawaj go za rok do Anklam!!!A co do ciągania przyczepy to z porządnym silnikiem by ganiało.Przecież w latach70-90 nie było Polówek i Cwaje Qeki ciągły. .no i dawały radę
Trab 601s, Trab 601s de luxe,Trab 1,1 Qek Junior
Awatar użytkownika
Wojciech
Posty: 577
Rejestracja: 2012-12-15, 22:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Post autor: Wojciech »

magik pisze:kłamca i oszust
powiedział magik który pcha ludziom regenerowane wały jako nowe DDR. :D
Kristoff
Posty: 212
Rejestracja: 2011-05-23, 14:42
Lokalizacja: Chęciny

Post autor: Kristoff »

Czy nie masz na przegrodzie obok 06.90 czasem literki E? Tak pytam bo coraz więcej takich trampkow . ps takie były czasy i taki ich urok. Ja mam deluxe zrobiony od podstaw wg zdjęcia archiwalnego podobnego trampka z 1990 mojego wujka. Mam wszystkie chromy:) wygląda bardzo ładnie z białym lakierem.
trabant 1.1 R.I.P
trabant 601 kombi - dawca poślubny
trabant 601 sedan - dawca
trabant 601 Olaf POWRÓCIŁ!
Awatar użytkownika
Spejson
Posty: 138
Rejestracja: 2015-09-01, 19:55
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: Spejson »

Żałosne skamlenie Magika. Ty jesteś już spalony, przegrany. To twój koniec. Zrobiłeś w ch*ja wystarczającą ilość osób i dziwie się że administracja tego forum jeszcze cię tutaj hoduje.
Chcesz jakieś pieniądze ode mnie? Że niby mam ci coś zwrócić? Najpierw oddaj mi MOJE pieniądze które UKRADŁEŚ w podstępny sposób. Zapłaciłem ci qrwo za oryginalny wał ddr a włożyłeś jakiegoś śmiecia po regeneracji- i to mało skutecznej.

[ Dodano: 2016-09-21, 12:21 ]
Wojciech pisze:powiedział magik który pcha ludziom regenerowane wały jako nowe DDR. :D
Magik to takie swego rodzaju trio: obłudnik, hipokryta i do tego podstępny złodziej. Do utylizacji z nim!!!
Kristoff pisze:Czy nie masz na przegrodzie obok 06.90 czasem literki E?
Nie. Jest tylko 06.90 i nic poza tym.
601s Deluxe '90
1.1 Universal '91
Niewiadow N126d
IFA HP-400
Awatar użytkownika
GrzegorzB
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1387
Rejestracja: 2011-02-09, 13:17
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: GrzegorzB »

Trudne do zniesienia jest to co wyprawiacie.

Przypominam Spejson, że rejestrując się na forum należy podawać prawdziwe dane osobowe.

Wszystkich obowiązuje netykieta, jeśli ktoś nie potrafi się zachować to niech jej przynajmniej przestrzega! Obaj zostaliście wcześniej upomnieni.
§3.1. Konto użytkownika, który nie przestrzega zasad netykiety, w szczególności obraża innych użytkowników forum może zostać usunięte.
GrzegorzB, Kraków
Trabi 1.1 KR__601
QEK HP500.83 "NRD"
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

GrzegorzB pisze:Trudne do zniesienia jest to co wyprawiacie.
Gdybym był moderatorem to bany dożywotnie poleciałyby już rok, 2 albo 3 lata temu. Nie ma teraz moda od brudnej roboty... Pieścicie plewy jak równych gości.
Ale nie zamierzam się tym zajmować, mam teraz lepsze rzeczy do roboty.
Awatar użytkownika
Kubeq
Posty: 82
Rejestracja: 2011-11-06, 16:27
Lokalizacja: Karczew

Post autor: Kubeq »

Fura złożona z niesamowitą starannościa :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Spejson
Posty: 138
Rejestracja: 2015-09-01, 19:55
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: Spejson »

OK, odpuszczam już dyskusję z tym człowiekiem i ogólnie na jego temat. Powiedziałem co miałem powiedzieć, wyżaliłem się, trochę mi lepiej i łatwiej przełknąłem moją porażkę i stratę 3tyś zł. Myślę, że stosowne wnioski z tej historii każdy wyciągnie sam.
PEACE.
Kubeq pisze:Fura złożona z niesamowitą starannościa :)
Dziękuję za słowa uznania i cieszę się że udało się przywrócić do życia kolejnego Trabanta. Do zobaczenia na zakończeniu sezonu ;)
601s Deluxe '90
1.1 Universal '91
Niewiadow N126d
IFA HP-400
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: TRABANT 601s Deluxe

Post autor: magik »

Pewnie za to wylecę dożywotnio ale nie będe sie obracał w gronie kłamców i oszustów.
Jesteś *
Specjalnie przed złożeniem połówek zaprosiłem Cię do siebie żebyś mógł obejrzeć co wkładam. Wal nówka ze stempelkami z szafy wyjęty a ty * wypisujesz coś o regenerkach ludziom którzy nie widzieli nawet go na oczy.
Dostałeś opcję czy regenerka czy nowy i to nawet ja Cię na nowy namówiłem wiedząc ile robią regenerki
A że * ciągasz przyczepy to się tobie teraz w twarz zaśmieję bo masz za swoje. Uprzedzałem że się wał szybko skończy jak tak zrobisz
Wszyscy którym robiłem auta wiedzą że jestem dobry w te klocki. *
Żałujesz 3 koła pewnie ja też bym żałował jakbym rozj* silnik w tak głupi sposób
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: TRABANT 601s Deluxe

Post autor: magik »

Dodam jeszcze że jestem gotów komisyjnie otworzyć ten silnik w gronie prawdziwych znawców
Odpowiedz