Trabolo w Georgii

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
kamyk63kj
Posty: 138
Rejestracja: 2018-07-27, 15:19
Lokalizacja: Dawsonville, GA, USA

Re: Trabolo w Georgii

Post autor: kamyk63kj »

dzieki. niestety idzie dosyc wolno bo tylko w soboty :)
1991 Trabant 1.1 (w remoncie)
Awatar użytkownika
Chris25
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 615
Rejestracja: 2011-03-09, 12:39
Lokalizacja: Złotniki k/Poznania
Kontaktowanie:

Re: Trabolo w Georgii

Post autor: Chris25 »

Wszystko musi dojrzeć i nabrać mocy urzędowej ;) Moje Barkasy stoją cztery lata i jedyne co zostało przy nich zrobione, to razem z tatą je przestawiliśmy ;) Powoli, ale do przodu ;)
Awatar użytkownika
kamyk63kj
Posty: 138
Rejestracja: 2018-07-27, 15:19
Lokalizacja: Dawsonville, GA, USA

Re: Trabolo w Georgii

Post autor: kamyk63kj »

Na razie jest motywacja, jest plan ktory krok po kroku razem z 14letnim Synem realizujemy. Byle do przodu a niebawem bedzie mam nadzieje wiecej powodow do zawieszenia oka :). Pozdrowienia
1991 Trabant 1.1 (w remoncie)
Awatar użytkownika
kamyk63kj
Posty: 138
Rejestracja: 2018-07-27, 15:19
Lokalizacja: Dawsonville, GA, USA

Re: Trabolo w Georgii

Post autor: kamyk63kj »

Czyszczenie przy uzyciu wody i szkla. Wyglada znacznie lepiej.
Załączniki
8.jpg
7.jpg
1991 Trabant 1.1 (w remoncie)
Awatar użytkownika
kamil.koza88
Posty: 155
Rejestracja: 2016-01-09, 23:13
Lokalizacja: Toruń

Re: Trabolo w Georgii

Post autor: kamil.koza88 »

Dobra robota. Polecam Ci jeszcze zdjąć duroplasty z drzwi. Sama rama drzwi też może być pod spodem podrdzewiała ;)
Awatar użytkownika
kamyk63kj
Posty: 138
Rejestracja: 2018-07-27, 15:19
Lokalizacja: Dawsonville, GA, USA

Re: Trabolo w Georgii

Post autor: kamyk63kj »

Drzwi cale szczescie mialy tylko troche rdzy od spodu ale da sie ogarnac. Nie chce ruszac duro z drzwi zeby nie musiec pasowac chociaz tych elementow. Wczoraj jak glupi sie spieszylem zeby poczyscic nadwozie i zabezpieczyc podkladem. Cale szczescie sie udalo bo dzisiaj ma padac a ruda nie jest mile widziana. Teraz czas na ciecie, spawanko itd. Udalo mi sie tez wczoraj pomalowac pare mniejszych elementow w tym zbiornik paliwa. Kurcze ale ladnie wyglada i daje mi tyle radosci :D
1991 Trabant 1.1 (w remoncie)
Awatar użytkownika
kamil.koza88
Posty: 155
Rejestracja: 2016-01-09, 23:13
Lokalizacja: Toruń

Re: Trabolo w Georgii

Post autor: kamil.koza88 »

To wrzucaj foty. Zachęcisz do roboty niejednego, w tym i mnie, bo mój Helmut nieszczęśliwie czeka już jakieś 2 lata rozebrany do szkieletu....

Pozostało mi go ponownie pomalować po przejściach z lakierniami (wątpliwej jakości lakier a za drugim razem nie tak dobrany kolor).

Także koniec o mnie :P

Wrzucaj foty na bieżąco ;)
Awatar użytkownika
kamyk63kj
Posty: 138
Rejestracja: 2018-07-27, 15:19
Lokalizacja: Dawsonville, GA, USA

Re: Trabolo w Georgii

Post autor: kamyk63kj »

problem w tym ze zdjecia nie chca wejsc. Krzyczy ze za duze, ze nie ten rozmiar etc. Wkurzajace to jest. Pewnie ze wrzucilbym troche fotek ale....
1991 Trabant 1.1 (w remoncie)
Awatar użytkownika
YuLaS
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 938
Rejestracja: 2011-01-06, 11:48
Lokalizacja: Oborniki Wlkp

Re: Trabolo w Georgii

Post autor: YuLaS »

witaj!
Podniosłem ograniczenie załączników do 4MiB - powinny wejść :D
Awatar użytkownika
kamyk63kj
Posty: 138
Rejestracja: 2018-07-27, 15:19
Lokalizacja: Dawsonville, GA, USA

Re: Trabolo w Georgii

Post autor: kamyk63kj »

Dzieki Yulas ale caly czas krzyczy jakies takie cus:
"Nie można określić wymiarów obrazka. Sprawdź czy podany adres URL jest poprawny."
1991 Trabant 1.1 (w remoncie)
Awatar użytkownika
kamyk63kj
Posty: 138
Rejestracja: 2018-07-27, 15:19
Lokalizacja: Dawsonville, GA, USA

Re: Trabolo w Georgii

Post autor: kamyk63kj »

cos jest popaprane i nie wiem jak to naprawic. Plik juz nie jest za duzy ale za to nie laduje bo rozmiar/wymiar sie nie zgadza. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.................... :x
1991 Trabant 1.1 (w remoncie)
Awatar użytkownika
kamyk63kj
Posty: 138
Rejestracja: 2018-07-27, 15:19
Lokalizacja: Dawsonville, GA, USA

Re: Trabolo w Georgii

Post autor: kamyk63kj »

Jak ktoa chce zobaczyc pare fotek to moze zerknac na forum trabanta w USA gdzie wrzucilem je. Tam problemu nie bylo.

https://www.trabantforums.com/threads/h ... post-67208
1991 Trabant 1.1 (w remoncie)
kwadrat49
Posty: 44
Rejestracja: 2016-01-25, 23:44
Lokalizacja: Stary Wisnicz

Re: Trabolo w Georgii

Post autor: kwadrat49 »

Swietna robota, milo patrzec jak kolejny trabi wraca do stanu z czasow swietnosci.
Zerknij jeszcze pod dach, tam tez lubi byc balagan . Ja kiedy sciaglem poszycie dachu w moim to sie troche zdziwilem,szkoda by przy takiej robocie zostawic ogniska korozji .
http://cartoontrabant.pl/forum/viewtopi ... =47&t=8131 zerknij do tego tematu , tam kolega z forum poruszyl problem.
Calosc zapowiada sie dobrze ,informuj nas o postepach na biezaco.

Pozdr.
Awatar użytkownika
YuLaS
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 938
Rejestracja: 2011-01-06, 11:48
Lokalizacja: Oborniki Wlkp

Re: Trabolo w Georgii

Post autor: YuLaS »

Witam!

Jedyne co mi się rzuciło w oczy to rozmiar obrazka w calach, a nie w pikselach - informacje o aparacie czyli "EXIF". Twój plik otworzyłem i zapisałem gimpem i załączył się prawidłowo. Poszukam czy to problem z forum czy ustawieniem serwera.
Załączniki
14eu.jpg
Awatar użytkownika
kamyk63kj
Posty: 138
Rejestracja: 2018-07-27, 15:19
Lokalizacja: Dawsonville, GA, USA

Re: Trabolo w Georgii

Post autor: kamyk63kj »

Po dlugiej ciszy nadszedl czas na maly Update. Na razie tylko/az tyle. Naprawa blacharska/spawalnicza zakonczona - nareszcie.
Załączniki
Nowe schronienie dla Trabolo. Bede mogl wreszcie dzialac i nie przeszkadzac halasem Rodzince :)
Nowe schronienie dla Trabolo. Bede mogl wreszcie dzialac i nie przeszkadzac halasem Rodzince :)
Finalnie skonczone spawanie. Teraz bedzie czas na przycieranie, epoxy i uszczelnianie.
Finalnie skonczone spawanie. Teraz bedzie czas na przycieranie, epoxy i uszczelnianie.
Chyba nie wyszlo najgorzej
Chyba nie wyszlo najgorzej
Przy okazji znalazlo sie kilka innych miejsc do poprawek ktorych wczesniej nie widzialem.
Przy okazji znalazlo sie kilka innych miejsc do poprawek ktorych wczesniej nie widzialem.
Narozniki wstawione oryginalne - najwiecej zabawy z tym bylo ale znowu sa na miejscu - wczesniej nie istnialy.
Narozniki wstawione oryginalne - najwiecej zabawy z tym bylo ale znowu sa na miejscu - wczesniej nie istnialy.
1991 Trabant 1.1 (w remoncie)
Odpowiedz