Dobry blacharz z okolic Bytomia.

Moderator: Mod Team

corno27
Posty: 31
Rejestracja: 2011-11-27, 21:13
Lokalizacja: Bytom

Dobry blacharz z okolic Bytomia.

Post autor: corno27 »

Jak w temacie... szukam dobrego blacharza który wie jak zająć się trabantem.
Mam nadkola do roboty (ranty zjedzone przez rdze) a nie mam ani czasu ani miejsca gdzie tego zrobić sam. Powiedzcie mi też ile zrobienie nadkoli może kosztować.
Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
panadol1234
Posty: 172
Rejestracja: 2011-05-15, 08:23
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: panadol1234 »

też jestem ciekawy:) mam to samo zeżarte przez rudą:)
molgwi
Posty: 41
Rejestracja: 2012-02-22, 11:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: molgwi »

Witam,

Ja korzystałem z usług tego blacharza:
http://dobrymechanik.net/mechanicy/czeladz/denisj.html

Warsztat w Czeladzi koło M1. Warsztatu nie widziałem bo spawacz zabrał trabanta lawetą i przywiózł auto po wykonaniu zlecenia. Jak zawsze w przypadku takich prac trzeba ustalić co i jak ma być zrobione i w jakiej cenie. Generalnie jestem zadowolony (laweta i przyzwoita cena). U mnie wspawał progi (ocynk 1,5 mm od Wiktora), reparaturki 2 nadkoli, 2 nadproża częściowo (nadkole przednie wspawałem sam z kumplem :-)). Koniecznie trzeba powiedzieć czego się dokładnie oczekuje np. u mnie jedyne co mi nie do końca pasuje to te nadproża (ale z mojej winy nie dogadałem szczegółów).

Kolejny warsztat mieści się w Siemianowicach Śląskich:

Warsztat Siemianowice 534-187-146. Z tego co wiem współpracują z firmą, która może przewieźć auto na lawecie.
Właściciel to dobry fachowiec, natomiast cena na pewno będzie większa niż w Czeladzi (jakościowo też lepiej).

Jedno jest pewne w obu warsztatach nie boją się spawać starych samochodów a jest coraz ciężej o takich fachowców.
strusiek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 119
Rejestracja: 2011-05-05, 08:18
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: strusiek »

A ja mogę z czystym sumieniem polecić kogoś ale z Raciborza . Gość sam ma trabanta a nam robił Barkasa i trabanta niedługo też dostanie. Wiecej info na PW.
Odpowiedz