Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie- współpraca

Moderator: Mod Team

kwapa
Posty: 2
Rejestracja: 2014-10-21, 13:47
Lokalizacja: Będzin

Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie- współpraca

Post autor: kwapa »

Dzień dobry;
Teatr Dzieci Zagłebia w Będzinie jest instytucjonalnym teatrem dla dzieci. W ramach promocji wysyłamy z naszego Teatru na delegację lalkę Myszy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Będzinie, gdzie będzie ina stala i trzymała ulotki z repertuarem naszego Teatru.
29 października zamierzamy wysłać oficjalnie Myszę na tę delegację. W tym dniu odbędzie się konferencja prasowa Myszy i dyrekcji Teatru Dzieci Zagłębia. Zostanie też oficjalnie podbity specjalny druk delegacji dla Myszy. Później Mysza zostanie pożegnana przez pracowników Teatru i zawieziona w asyscie jednej z aktorek do Biblioteki. I tutaj jest nasza prośba... Wymyśliliśmy, że cudnie by było gdyby Mysza została zawieziona tak wspaniałym samochodem jak Trabant.
Chciałem zapytać czy byłaby szansa na taką wspołpracę, ponieważ chcielibyśmy co 2-3 miesiące wysyłać różne lalki w różne miejsca na takie delegacje, na razie chodzi tylko o Myszę. Poszukujemy jednym słowem kierowcy/właściciela, który w ramach przyjaźni przewiezie nam ową Myszę z Teatru do Biblioteki w Będzinie. Oczywiście we wszystkich mediach, które będą o tym poinformowane a także na naszych stronach fb oraz wszekich możliwych będziemy pisać o Państwa wsparciu.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2014-10-23, 22:45 ]
Chyba nie ma szans jednak na to żeby namówić kogokolwiek na zabawę z teatrem dla dzieci :(
Adam E. Kwapisz
Dział promocji
Teatr Dzieci Zagłębia im. J. Dormana w Będzinie
promocja@teatr.bedzin.pl
www.teatr.bedzin.pl
Tel. +48 32 269 89 00 wew.29
GSM +48 530 112 339
GSM +48 695 252 204
krzychulec12
Posty: 286
Rejestracja: 2012-05-17, 20:40
Lokalizacja: Górzyca

Post autor: krzychulec12 »

To chyba śląsk, tam nas jest sporo??? dlatego nie rozumiem :(
Do tej pory 3x601
Obecnie odrestaurowywany Kombik 601
oraz IFA Camptourist CT6-1
Bross
Posty: 745
Rejestracja: 2011-03-17, 18:42
Lokalizacja: Katowice/Gdańsk

Post autor: Bross »

Wiesz ja chętnie - bo ze śląska ,ale jakoś mieszkam ze 120km od miejsca docelowego.
dlatego My Odpadamy.
Costa również odpada brak możliwości przełożenia zmiany w pracy.
Także szkoda bo ja chętnie ale mam deko za daleko.
kwapa
Posty: 2
Rejestracja: 2014-10-21, 13:47
Lokalizacja: Będzin

Post autor: kwapa »

Kurcze, szkoda... Chyba jednak nasza Mysza pojedzie trywialnie zwykłym samochodem... Jakby jednak ktoś miał jakiś pomysł to proszę o informację... :-)
Adam E. Kwapisz
Dział promocji
Teatr Dzieci Zagłębia im. J. Dormana w Będzinie
promocja@teatr.bedzin.pl
www.teatr.bedzin.pl
Tel. +48 32 269 89 00 wew.29
GSM +48 530 112 339
GSM +48 695 252 204
Odpowiedz