Piaskowanie

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
Kosiek
Posty: 173
Rejestracja: 2011-05-05, 20:37
Lokalizacja: Warszawa

Piaskowanie

Post autor: Kosiek »

Pytanie do tych, którzy ostatnio coś piaskowali. Jakie stawki za godzinę obowiązują w warszawie? (lub ile za konkretne zlecenie). Pochwalcie się, bo zakład, który był nieopodal mnie nie dość, że się przeniósł 30 km dalej to jeszcze (niemal) podwoił stawkę.
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magik »

co zakład to inna stawka. Generalnie zawsze się umawiam na robotę a nie liczę sobie to wg cennika bo takie to już chyba nie istnieją. Może w prl tak było... Ostatnio piaskowałem bebny w Zielonej chyba za 40 zł 4 szt ale czekałem 1,5 tyg
Awatar użytkownika
bachur
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 56
Rejestracja: 2011-12-10, 11:39
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: bachur »

witam co do piaskowania - potrzebuje wyczyścić i wypiaskować zbiornik paliwa do 601 , wiem że podobno wysyłałes do VR6 , ile to kosztowało, a masz gdzieś namiar konkretny w Wawie i okolicach?? pozddrawiam Bachur
...jest Trabi, jest zabawa-DDR forever...
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magik »

i ja robiłem u VR6, minus jeden ten piach wbija się strasznie w łączenie dwóch połówek w środku i nie da się go tak super dokładnie wypłukać, trzeba się zaopatrzyć w jakiś filtr na rurce paliwowej inaczej będzie biednie,
Proponuję poczytać o praparacie fertan.

www.fertan.pl

Można to zrobić lepiej i to samemu w domu. Będzie bardziej profesjonalnie ale to niestety droższe rozwiązanie. Technika jest dobrze znana osobom zajmującym się renowacją motocykli. Możesz też poszukać usługi renowacji baku w takich warsztatach. Po piachu masz tylko gołą blachę a w przypadku fertanu i dodatkowych preparatów masz jeszcze zabezpieczenie antykorozyjne wewnątrz.
Awatar użytkownika
marwoj1987
Posty: 49
Rejestracja: 2012-06-25, 17:14
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: marwoj1987 »

polecam firmę Wicher w Dębem wielkim 25 km pod warszawa kierunek siedlce
dwa zderzaki starego typu koszt 50 zł
4 felgi z malowaniem piecowym 60 zł za szt
Uważaj byku bo ja z plastiku:)
Odpowiedz