Jakie amortyzatory do trabanta 1,1 tył

Trabantowa mechanika

Moderator: Mod Team

przemekbos
Posty: 21
Rejestracja: 2013-04-16, 10:53
Lokalizacja: LASKI

Jakie amortyzatory do trabanta 1,1 tył

Post autor: przemekbos »

Jakie kupić amortyzatory do trabanta na tył żeby założyć bez przeróbek bądź żeby była niewielka przeróbka??
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magik »

zregeneruj oryginały bedą lepsze niż jakikolwiek zamiennik, w Warszawie gdzieś w okolicy pl teatralnego był zakład, czy jeszcze istnieje to nie wiem, poszukaj w necie
Maćko
Posty: 40
Rejestracja: 2011-05-05, 21:26
Lokalizacja: Będzin

Post autor: Maćko »

Motirex ma amortyzatory na stanie firmy Statim do trabanta 1.1 . Ale niestety nie jest to dobra firma ..... :( Ja bym regenerował stare na twoim miejscu.
Trampi 1.1 Universal 1991
Bross
Posty: 745
Rejestracja: 2011-03-17, 18:42
Lokalizacja: Katowice/Gdańsk

Post autor: Bross »

Jak nie masz potrzeby kombinowania z innym amorem przez gwint/ sprężyny.... to Najlepszą i najrozsądniejszą opcją jest Regeneracja starych.


Bross
Trup999
Posty: 1
Rejestracja: 2013-08-10, 16:19
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Trup999 »

Może byłby ktoś w stanie polecić jakiś zakład regenerujący? sprawdzony.
Trabant 1.1 limusine (dawca)
Trabant 1.1 kombi "Trabantella"
greenblau
Posty: 47
Rejestracja: 2011-08-01, 20:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: greenblau »

Trup999 pisze:Może byłby ktoś w stanie polecić jakiś zakład regenerujący? sprawdzony.
Chyba nie dawno zadawałem podobne pytanie w Krakowie.
Niestety porady zregenerować , naprawić i.t.p samemu powinny też być podparte alternatywnymi adresami gdzie można to uczciwie zrobić.
Nie każdy ma umiejętności i możliwości wykonać te "PROSTE" czynności.
Skutek jest taki że osobiście spotykam na trasie gnijące trabanty do sprzedania , których właściciele może też nie doczekali się odpowiedzi kto mi to naprawi.
trabimk
Posty: 6
Rejestracja: 2012-10-04, 11:12
Lokalizacja: Żychlin

Post autor: trabimk »

W koninie (centralna PL) jest zakład o porządnej renomie REGAMIS p. Dziamski. Możesz tam nawet amorki wysłać i dostaniesz zregenerowane odesłane. Ja już robiłem klika razy i od trabika 35 zeta za sztuke. I jestem zadowolony. Polecam ten zakład.
Odpowiedz