Swietokrzyska Trabantowa Majowka w Checinach

Moderator: Mod Team

Kristoff
Posty: 212
Rejestracja: 2011-05-23, 14:42
Lokalizacja: Chęciny

Swietokrzyska Trabantowa Majowka w Checinach

Post autor: Kristoff »

Wstepnie mamy zarezerwowany plac u p. Stasia Piotrowskiego - ognisko pod zamkiem.
Mamy plac za tyle, ile uzbieramy, prowiant w postaci kielbasek wlasny. Na miejscu mozliwosc zakupu zimnego piwka, lodow i slodyczy a takze czegos cieplego wedle uznania.

Data: 3 maja godz. 14.00

Miejsce zbiorki: Parking Czerwona Gora (przy drodze 762 Kielce-Checiny jadac od Kielc za jaskinia Raj po prawej stronie, jadac od Krk nalezy zawrocic na krzyzowce do jaskini Raj w kierunku Checin)


Zapraszamy na plenerowego spota!
trabant 1.1 R.I.P
trabant 601 kombi - dawca poślubny
trabant 601 sedan - dawca
trabant 601 Olaf POWRÓCIŁ!
Awatar użytkownika
Benek Kielce
Posty: 122
Rejestracja: 2011-08-15, 22:26
Lokalizacja: Kielce / Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: Benek Kielce »

Kasku, Bardzo Cie prosze o zaprzestanie wprowadzania balaganu i wprowadzania ludzi w blad. Ustalilismy przeciez obaj ponad dwa tygodnie temu, ze spotykamy sie pod KCK, a grill ma byc na Czerwonej Gorze. Tak napisal tez (po konsultacji ze mna) Wojtek na ogloszeniu, ktore juz DWA TYGODNIE WISI U ROBKA. Zacznij sie trzymac tego, co sie z Toba ustala, bo coraz ciezej cokolwiek omowionego z Toba zrealizowac.
Awatar użytkownika
bachur
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 56
Rejestracja: 2011-12-10, 11:39
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: bachur »

do Poznania dawać - mimo że nie bylem to w Kielcach i okolicach latwiej zoorganizowac :)
...jest Trabi, jest zabawa-DDR forever...
Kristoff
Posty: 212
Rejestracja: 2011-05-23, 14:42
Lokalizacja: Chęciny

Post autor: Kristoff »

Beny zamiast atakowac popatrz na date mojego postu czyli 11 kwietnia a potem popatrz na date swego postu jak dla mnie jakies 2 tygodnie roznicy na Twoja niekorzysc...

[ Dodano: 2012-04-25, 00:14 ]
P.S. trzeba bylo zatem w tym nowym temacie wkleic ogloszenie Wojtka. Ja dodalem temat dawno temu jako nowy w tym samym czasie dodajac taki sam temat w topiku "comiesieczne spotkania". Nowy temat pojawil sie po to by nie umknal w gaszczu czesto zbednych topikow dotyczacych comiesiecznych naszych spotkan.
Ja niestety nie mam czasu siedziec caly czas na necie zwlaszcza w ostatnich kilkunastu dniach...Dzieki chlopaki za slowa otuchy kto sie dowiadywal ten wie...
I nie oskarzajcie mnie prosze o macenie zwyczajnie mam juz tych tekstow po prostu dosc.
trabant 1.1 R.I.P
trabant 601 kombi - dawca poślubny
trabant 601 sedan - dawca
trabant 601 Olaf POWRÓCIŁ!
Awatar użytkownika
szkielu
Posty: 21
Rejestracja: 2011-05-16, 07:40
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Post autor: szkielu »

Czyli wszyscy są w błędzie oprócz Ciebie Kasiek?
I na tym kończę miłej majówki
www.fotoreporter.info.pl
panda 750 1992 r.
renault 5 1.4 1988r
Kristoff
Posty: 212
Rejestracja: 2011-05-23, 14:42
Lokalizacja: Chęciny

Post autor: Kristoff »

Oj Szkielu Szkielu...wiesz jak jest:) znaczy bedziesz na majowce na Czerwonej?:)
trabant 1.1 R.I.P
trabant 601 kombi - dawca poślubny
trabant 601 sedan - dawca
trabant 601 Olaf POWRÓCIŁ!
Awatar użytkownika
szkielu
Posty: 21
Rejestracja: 2011-05-16, 07:40
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Post autor: szkielu »

myślę,że mi się już nie chce...odpocznę sobie;p
www.fotoreporter.info.pl
panda 750 1992 r.
renault 5 1.4 1988r
Kristoff
Posty: 212
Rejestracja: 2011-05-23, 14:42
Lokalizacja: Chęciny

Post autor: Kristoff »

starzejesz sie:) swoja droga zauwazylem, iz narasta w naszym gronie poziom frustracji o blizej nieustalonym podlozu chyba to nerwowka przedzlotowa. Bedzie dobrze! Szkielu jak nie wpadniesz bedzie obciach bo nawet ja wpadne i to trabem trabem trabem!
trabant 1.1 R.I.P
trabant 601 kombi - dawca poślubny
trabant 601 sedan - dawca
trabant 601 Olaf POWRÓCIŁ!
Awatar użytkownika
Benek Kielce
Posty: 122
Rejestracja: 2011-08-15, 22:26
Lokalizacja: Kielce / Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: Benek Kielce »

Wystarczylo: a) Zamiescic sprostowanie,
b) Wspomniec w rozmowie ze mna o info na forum,
c) ja sie interesowalem (jak wiesz - chyba nawet z mojego powodu pytal Cie Mariusz o stan zdrowia).

[ Dodano: 2012-04-26, 00:30 ]
A Ty Szkielu nie swiruj, ze przyjedziesz jako pasazer, tylko pokaz, ze jestes Trabanciarzem (przez duze T, czyli praktykujacym, a nie posiadaczem papierow i kolekcji resorakow na polce).
Awatar użytkownika
szkielu
Posty: 21
Rejestracja: 2011-05-16, 07:40
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Post autor: szkielu »

Benek ja sobie do pracy pójdę...
www.fotoreporter.info.pl
panda 750 1992 r.
renault 5 1.4 1988r
Kristoff
Posty: 212
Rejestracja: 2011-05-23, 14:42
Lokalizacja: Chęciny

Post autor: Kristoff »

No dobra Beny jedyna mozliwosc jaka byla to powiedziec Ci przez tel, ze jest watek na forum. Ale uwierz mi ostatnie o czym myslalem w szpitalu to forum CT. Nawet komputera i internetu przez tydzen nie widzialem. Stad mialem prawo zwyczajnie o watku na forum zapomniec. I wiem oczywiscie ze sie interesowales mna dlatego jestem wdzieczny i nie mam do Ciebie pretensji. Akurat zlozylo sie wiele rzeczy tylko niepotrzebnie sie uniosles zreszta ja pozniej takze. A Szkielu to swiruje w dlugi weekend pewno bedzie czail sie z aparatem w krzakach nad zalewem w Bolminie;p
trabant 1.1 R.I.P
trabant 601 kombi - dawca poślubny
trabant 601 sedan - dawca
trabant 601 Olaf POWRÓCIŁ!
Awatar użytkownika
Benek Kielce
Posty: 122
Rejestracja: 2011-08-15, 22:26
Lokalizacja: Kielce / Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: Benek Kielce »

Czyli wszyscy sie pospieszylismy za bardzo. Nauczka na przyszlosc - szybkie myslenie bywa niedokladne :-) Kasiek pospieszyl sie z info (swoja droga trzeba to wyprostowac, bo ludzie czytaja i moga byc zdezorientowani), ja pospieszylem sie z uniesieniem, za co przepraszam, a Szkielu pospieszyl sie z pojsciem do pracy i to w dlugi weekend, gdyz podobno jest bezrobotny :-) Propozycja jest prosta. Spotykamy sie wszyscy (oprocz Kaska) pod KCK, jedziemy na Czerwona Gore (gdzie spotykamy Kaska), napelniamy brzuchy (bo Trabanciarz glodny, to Trabnciarz zly) i razem kminimy nad organizacja zlotu.

[ Dodano: 2012-04-26, 16:20 ]
Wracajac do tematu: spotykamy sie 3 maja pod KCK (pl. Moniuszki 2b) o 13.30 i startujemy kolumna na parking na Czerwonej Gorze. Spoznialscy moga nas szukac tam od 14ej. Prowiant we wlasnym zakresie, grile i wegiel mile widziane (sa zapowiedziane dwa, ale im wiecej, tym lepiej). Kasiek prawdopodobnie z racji miejsca zamieszkania zrezygnuje z przejazdu w kolumnie i podjedzie odrazu na parking na Czerwona Gore.
Awatar użytkownika
szkielu
Posty: 21
Rejestracja: 2011-05-16, 07:40
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Post autor: szkielu »

Benek wiesz z doświadczenia ,ze bezrobotni to najbardziej zarobieni ludzie ;)
www.fotoreporter.info.pl
panda 750 1992 r.
renault 5 1.4 1988r
mariusz 1970
Posty: 207
Rejestracja: 2012-01-17, 09:42
Lokalizacja: TARNOBRZEG

Post autor: mariusz 1970 »

witam! pyrkomanię opuszczę-praca,ale do Kielc można zaglądnąć,jak można?? Trabanciarz z Podkarpacia:)
MAŁY
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

szkielu pisze:Benek wiesz z doświadczenia ,ze bezrobotni to najbardziej zarobieni ludzie ;)
potwierdzam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Również mam zamiar zajrzeć do Was :) jak dobrze pójdzie to wpadniemy na dwa trampki :)

Pozdrawiam
bezrobotny Trabanciarz ze śląska ;)
Odpowiedz