Zielenina z Opola

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
Arnold
Posty: 13
Rejestracja: 2012-01-11, 21:26
Lokalizacja: Opole

Zielenina z Opola

Post autor: Arnold »

Witam. Nazywam się Arnold i mieszkam w Opolu. Nie widzę tutaj działu powitalnia więc robię to tutaj. ;)

Oto moja zielona trampolina 1.1. Wymarzone kombi. ;)

Obrazek Obrazek
Bross
Posty: 745
Rejestracja: 2011-03-17, 18:42
Lokalizacja: Katowice/Gdańsk

Post autor: Bross »

cześć
jakby odkleić listwy i chociaż zmienić kierunki z boku było by całkiem nieźle.
Rozumiem przymus posiadania migaczy z boku ze względu na posiadany hak...
Co to za uszczelka na dachu :?:

Kolor ładny szkoda ,że zdjęcia jakby nieostre.
Przydał by się jakiś większy opis.

a jak tam blacharka :?: bo nadkole na zdjęciu wygląda jakby dawno nie widziało konserwacji ,a przecież trabanty rdzewieją.


szerokości.
Awatar użytkownika
guma_
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 09:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: guma_ »

Cześć Arnold, ładny kolor autka, co do detali o których pisze kolega to pewnie sam kiedyś dojdziesz :) Witaj w Trabantowym Świecie, jak możesz dopisz historie samochodu i wrzuć więcej fotek, osobiście uwielbiam nowe auta :)
Awatar użytkownika
Arnold
Posty: 13
Rejestracja: 2012-01-11, 21:26
Lokalizacja: Opole

Post autor: Arnold »

Panowie, nie róbcie ze mnie takiego laika. :) To mój drugi tramp. Trabant podobał mi się od podstawówki ale zawsze kombi. Spełniło się moje marzenie. :) Detale dobrze mi są znane i listew na bokach już nie ma. Uszczelka na dachu jest bo dach spuchł i zrobiła się szpara pod nim. Tak go już kupiłem i na razie nic nie grzebałem jeśli chodzi o wygląd. Nabyłem go w styczniu 2011. Niestety, jak to student, kasy mało no i stał prawie calusieńki rok aż do teraz kiedy wziąłem się za drobne naprawy i będę nim jeździł. Musiałem wymienić mu uszczelkę pod głowicą bo ciekł olej spod niej. Miał też problem bo nie chciał odpalać ale wina była w elektromagnesie rozrusznika. Ogólnie mam co do niego plany german stylowe (nie wierzcie mi, jestem zbyt leniwy, to się nie uda :D ). Co do ramy to niestety jaskóła wygląda źle. Rdzy jest dosyć sporo. Chcę pospawać nową ramę na profilach kwadratowych ale to czas pokaże (jak wyżej).

Trochę fotek. Niestety nie mam więcej. :/
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W dniu zakupu.
Obrazek

A tu na felgach na których w przyszłości będzie śmigał. Niestety Tramp ma za krótkie szpile no i rozstaw 4x98 a potrzebny jest 4x100 mm.
Obrazek

Jeśli chodzi o samego mnie to studiuję mechatronikę na Politechnice w Opolu rok drugi. ;) Druga rzecz to jeżdżę na motocyklu. Mam Hondę VFR 800. W lecie w większości poruszam się właśnie nim. Interesuje się motoryzacją, co oczywiste, mechatroniką i obróbką metalu. Mam techniczny umysł. :P Denerwują mnie rzeczy zrobione na odpie***l których niestety dużo w moim trampku.

No i może na koniec foto mojego pierwszego Trabanta. Sprzedany bo potrzebna była kasa na motocykl a po drugie nie był kombi. :)
Obrazek
strusiek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 119
Rejestracja: 2011-05-05, 08:18
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: strusiek »

nie słuchaj krytyki kolegi Brossa.....( bo to typ czepiaka) każdy robi lub ma tak jak mu się podoba.... każdy ma swój gust! jak dla mnie super.... witamy w naszym gronie :> !
maxxx601
Posty: 300
Rejestracja: 2011-07-31, 13:15
Lokalizacja: Bdg

Post autor: maxxx601 »

Widzę że trabant z moich stron, to powodzenia z blacharką na szczęście polo łamie się "dłużej" niż 601 :>
Bross
Posty: 745
Rejestracja: 2011-03-17, 18:42
Lokalizacja: Katowice/Gdańsk

Post autor: Bross »

strusiek, Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów i zdania - jestem człowiekiem otwartym i nie rozumiem twojego podejścia do mnie.
Jestem osobą ,która potrafi powiedzieć ,że to to i to... nie pasuje ale nie narzucam się.
To czy zdejmie , zdjął nie leży w moim interesie - Mam nadzieje ,że Zadba o Trabanta.

Arnold, przyznaj ,że stan blacharski jest ważny bo od tego może zależeć życie.



A szanowny strusiek ma do mnie jakieś uprzedzenia ,które powinna wyjaśnić ze mną i zakopać topór głęboko pod ziemię.

Pozdrawiam Wszystkich Bross
Awatar użytkownika
Drabi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1006
Rejestracja: 2011-05-05, 22:14
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska

Post autor: Drabi »

Arnold, bardzo ładny Trabi, kolor mi się bardzo podoba. Nie widuję na zlotach trabantów w tym kolorze, więc mam nadzieję, że zobaczymy Cię na tegorocznych zlotach :D
Awatar użytkownika
Arnold
Posty: 13
Rejestracja: 2012-01-11, 21:26
Lokalizacja: Opole

Post autor: Arnold »

maxxx601, kupiłem go w Nakle nad Notecią.
Shadow i Bross, wiadomo że ważny dlatego jak będę miał chwilę wolnego to wjeżdża na kanał i robimy jaskółe. Na razie żeby ją tylko wzmocnić a na wiosnę jak będę znów mógł jeździć na moto to może zrobię tą ramę bo w planach też mam mocniejszy silnik.
Awatar użytkownika
GrzegorzB
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1387
Rejestracja: 2011-02-09, 13:17
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: GrzegorzB »

Arnold pisze:maxxx601, kupiłem go w Nakle nad Notecią.
Chyba widziałem go kiedyś, właśnie w Nakle :)
GrzegorzB, Kraków
Trabi 1.1 KR__601
QEK HP500.83 "NRD"
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
Odpowiedz