5 Trabi Silesia Fest

Srazy, Treffen, találkozó, meeting

Moderator: Mod Team

krzychulec12
Posty: 286
Rejestracja: 2012-05-17, 20:40
Lokalizacja: Górzyca

Post autor: krzychulec12 »

Temat chyba zlikwidowany :) a tak wogóle to nie grozi nam zalanie na zlocie???? Z tego co wiem to ma tam trenować w tym czasie harcerska drużyna wodniaków, na łodziach podwodnych.
Co ja gadam, przecież opady mają ustać i ma przyjść LATO. :shock:
Do tej pory 3x601
Obecnie odrestaurowywany Kombik 601
oraz IFA Camptourist CT6-1
Lokata
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 337
Rejestracja: 2011-03-01, 15:14
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Lokata »

Wolne miejsca w domkach jeszcze są, piszcie na emila Fest.rezerwacje@gmail.com. Zapraszamy wszystkie autka z epoki, będą Wartburgi, Syrenki, namawiam także Nyskę Sanitarkę. Będzie nam miał kto udzielać "pierwszej pomocy":)

Przypominam, kto chętny zapraszamy we czwartek. Zachęcamy do zwiedzenia okolic Jury, będziemy dysponować ulotkami informacyjnymi i folderami.

Każdy uczestnik zlotu dostanie ciekawy i praktyczny upominek. Docenimy także kierowców trabantów i innych aut z epoki.

Będzie wiele niespodzianek, zdradzę tylko tyle że w sobotę jedna z nich odwiedzi nas w ośrodku. Atrakcja ta obdaruje nas małym prezentem.

Picujcie i polerujcie auta - kierunek, jedyny słuszny, Siamoszyce 21-23 czerwca.

P.S. Pogoda jak zawsze będzie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Gosiaczek
Posty: 84
Rejestracja: 2013-04-06, 23:16
Lokalizacja: Ostróda
Kontaktowanie:

Post autor: Gosiaczek »

Pogoda zawsze (jakaś) jest, raz słonko raz deszczyk (lub inne gradobicie :P ) Ale najważniejsza pogoda ducha i taką na pewno Wam przywieziemy. Już przebieramy nóżkami z niecierpliwości :D
bartez601
Posty: 80
Rejestracja: 2011-03-17, 08:46
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Post autor: bartez601 »

Olsztyn podejmuje się cwajtaktem :)
Awatar użytkownika
panadol1234
Posty: 172
Rejestracja: 2011-05-15, 08:23
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: panadol1234 »

Ok, ja się postaram zjawić po raz pierwszy oficjalniej Trabantem, córka i żonka wyrażają chęci i aprobatę. Ale jedna rzecz - raczej nie będę z noclegiem czy w związku z tym załapię się na gadżety zlotowe? Mam np. duuuuuuże boczne szyby, jak to w uniwersalu i wypadałoby czymś je zacząć zaklejać:)
Awatar użytkownika
YuLaS
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 938
Rejestracja: 2011-01-06, 11:48
Lokalizacja: Oborniki Wlkp

Post autor: YuLaS »

Jaka cena noclegu z czwartku na piątek?
Bross
Posty: 745
Rejestracja: 2011-03-17, 18:42
Lokalizacja: Katowice/Gdańsk

Post autor: Bross »

Lokata pisze: Koszt noclegu z czwartku na piątek według cen ośrodka to 30 zł.
Lokata
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 337
Rejestracja: 2011-03-01, 15:14
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Lokata »

Każdy załapie się na gadżety zlotowe, zależy co i ile będziesz chciał wziąć. Ale wszystko będzie dostępne. Będzie można kupić także trabantowe kubeczki, być może inne trabantowe drobiazgi.

Cena noclegu z czwartku na piątek to 30 zł za nocleg w łóżeczku i 10 zł za nocleg w namiocie od osoby.

[ Dodano: 2013-06-16, 20:13 ]
Po dłuuuugich rozmowach ustalono komisyjnie plan zlotu. Prezentuje się następująco:

PLAN ZLOTU


Piątek
- 8:00 Otwarcie bram zlotu. Rusza warsztat i punkt rejestracyjny .

- 18:00 Pierwsze konkurencje: przeciąganie liny, zmiana koła na czas, toczenie koła.W tym czasie będzie również działał park linowy.

- 20:00 Zabawa przy zespole muzycznym na żywo do rana.

Sobota
- 9:00 śniadanie

- 10:30 Ustawienie aut do wyjazdu i wyjazd do Zawiercia na parking przy MOK. Ustawienie aut do zdjęcia pamiątkowego.

- 13:00 wyjazd do Myszkowa . Na miejscu odbędą się wybory najładniejszego samochodu zlotu, oraz konkurs przeciągania trabanta.

- 15:00 wypuszczanie pierwszych załóg w rajdzie na orientację , meta w Siamoszycach.


- 16:00 powrót do ośrodka

- 17:00 obiadokolacja

-18:00 Konkurs rysunkowy dla najmłodszych, „małpi gaj”, strzelnica, park linowy.

Wszystkie podane godziny, jak i plan zlotu mogą ulec zmianie. Może zadziałać wpływ sił , których nie można przewidzieć.

Miejski Ośrodek Kultury w Zawierciu mieści się przy ulicy Piastowskiej 1.

Cena zdjęcia wyniesie około 7 zł. Zdjęcia będzie można zakupić na zlocie w sobotę popołudniu.
Kristoff
Posty: 212
Rejestracja: 2011-05-23, 14:42
Lokalizacja: Chęciny

Post autor: Kristoff »

Jak dobrze pojdzie wracajac z NH zajrzymy do Siamoszyc:)
trabant 1.1 R.I.P
trabant 601 kombi - dawca poślubny
trabant 601 sedan - dawca
trabant 601 Olaf POWRÓCIŁ!
Paweł-Yogi
Posty: 27
Rejestracja: 2011-07-24, 20:55
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: Paweł-Yogi »

Lokata spotkamy się w czwartek ruszam rano więc powinienem zjawić się u was gdzieś na godz 17 jeśli nic się po drodze nie rozleci :). Zacznij chłodzić browary ;) to się napijemy
Mam trzy trabanty 601s
rocznik 1985 po remoncie
rocznik 1975 czeka na remont
rocznik 1989 w trakcie remontu
Lokata
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 337
Rejestracja: 2011-03-01, 15:14
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Lokata »

Czekamy czekamy:) na czwartek piwko można schłodzić jedynie w lodówce turystycznej. Ale za to w piątek to już będzie zimne, lane z pianką:)

Do zobaczenia:)

P.S. Od jutra jak ktoś będzie miał jakieś pytania to już tylko telefonicznie. 608 367 108.
Freddie
Posty: 89
Rejestracja: 2011-03-29, 09:22
Lokalizacja: Węgry / Magyar
Kontaktowanie:

Post autor: Freddie »

Somebody help !
I have euros and i would like to buy zloty. Where and how can i change my euros ?
Or ...
Can i pay with euros on the meeting ? :P
krzychulec12
Posty: 286
Rejestracja: 2012-05-17, 20:40
Lokalizacja: Górzyca

Post autor: krzychulec12 »

Easy change euro in place, in case of trouble to take help :)
ciekaw jestem co napisałem :) z rosyjskiego jestem dobry :) angielski ?? hmm raczej do d.....
Do tej pory 3x601
Obecnie odrestaurowywany Kombik 601
oraz IFA Camptourist CT6-1
andrew822
Posty: 445
Rejestracja: 2011-03-05, 21:21
Lokalizacja: Tychy

Post autor: andrew822 »

Wolne miejsca w domkach jeszcze sa...Mam nadzieje ze ci co zrezygnowali z domkow na rzecz namiotow nie zmienia zdania...Jednak jak cos to damy rade ;)
Lokata
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 337
Rejestracja: 2011-03-01, 15:14
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Lokata »

Odpowiedz