Rejestracja Trabanta.

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
Krychol
Posty: 20
Rejestracja: 2013-06-17, 12:12
Lokalizacja: Sochaczew
Kontaktowanie:

Rejestracja Trabanta.

Post autor: Krychol »

Witam, odkopałem u znajomego w szopie 2szt trabanta 601. z 1982r. Jeden ma papiery, i jest oki. ale mam problem odnośnie drugiego. Nie posiada dokumentów, kumpel mówi że ma dokumenty ale boi się go zarejestrować bo kary administracyjne itp. Jak to jest czy ktoś się już z taką sprawą spotkał?? Bo czy czytałem i niby piszą że nie ma kar. ale ile ludzi tyle zdań, liczę się że tu będzie podobnie ale konkretniej.
Życie jest jedno to dajmy je każdemu
Awatar użytkownika
GrzegorzB
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1387
Rejestracja: 2011-02-09, 13:17
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: GrzegorzB »

Krychol pisze:Nie posiada dokumentów, kumpel mówi że ma dokumenty ale boi się go zarejestrować bo kary administracyjne itp.
To w końcu są dokumenty czy nie?
Krychol pisze:Bo czy czytałem i niby piszą że nie ma kar. ale ile ludzi tyle zdań, liczę się że tu będzie podobnie ale konkretniej.
Jak dawno przestał płacić OC?
Który z was zamierza rejestrować tego drugiego Trabanta? Jeśli zamierzasz od niego kupić, to kupujący jest zobowiązany do zawarcia ubezpieczenia OC w dniu zakupu, a pewnie pojazd nie ma przeglądu i nie wszędzie będzie się dało wykupić polisę...
GrzegorzB, Kraków
Trabi 1.1 KR__601
QEK HP500.83 "NRD"
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
Piotr S.
Posty: 33
Rejestracja: 2011-03-17, 08:13
Lokalizacja: Staszów

Post autor: Piotr S. »

Polisę da się wykupić wszędzie. Firmy nie mają prawa odmówić zawarcia umowy OC przez brak przeglądu. Inna sprawa że niektóre firmy sporo więcej za brak przeglądu policzą. Ale wtedy można wybrać inną firmę przecież:)
Awatar użytkownika
Krychol
Posty: 20
Rejestracja: 2013-06-17, 12:12
Lokalizacja: Sochaczew
Kontaktowanie:

Post autor: Krychol »

Dokumenty są ale powiedział że ich nie odda bo nie chce wejsc na minę, Oc nie płacone od 3 lat.
Życie jest jedno to dajmy je każdemu
Piotr S.
Posty: 33
Rejestracja: 2011-03-17, 08:13
Lokalizacja: Staszów

Post autor: Piotr S. »

Hmm - jak może sprzedawać samochód i powiedzieć, że dokumentów nie odda... Śmiechu warte. A jak OC nie płacił przez trzy lata to i tak prędzej czy później Fundusz go dorwie i karę zapłaci.
Odpowiedz