Ogłoszenie grzecznościowe: Trabant 1,1 1991 sprzedam w dobre ręce

Moderatorzy: andrew822, Mod Team

CARTOONTRABANT.PL
Posty: 26
Rejestracja: 2011-12-16, 11:08
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Ogłoszenie grzecznościowe: Trabant 1,1 1991 sprzedam w dobre ręce

Post autor: CARTOONTRABANT.PL »

Ogłoszenie grzecznościowe:
Zgłosił się do nas Pan Zbigniew Lasocik. Posiada trabanta na sprzedaż. Poniżej opis Pana Zbigniewa:

"Po śmierci mojego Taty pozostał mi Trabant z 1991 r. z silnikiem polo. Samochód jest w bardzo dobrym stanie, ma 60.000 km przebiegu (rzeczywisty), bo był wykorzystywany „na grzyby i ryby”, przez cały czas był (nadal jest) garażowany. Z tego co mówił mój Tata kwalifikował się do tablic dla samochodów zabytkowych (?). Samochód znajduje się pod Warszawą.
Nie chciałbym, żeby kupił go ktoś, kto rozbije go na jakimś rajdzie czy na bezdrożach. Uważam, że powinien trafić do konesera. Nie jestem specem w mediach społecznościowych, więc nie wiem, jak przekazać informację tym kanałem. Jeśli ktoś z Państwa zna kogoś z Waszego środowiska kto byłby zainteresowany to proszę o sygnał.
Przesyłam Państwu kilka zdjęć.
O samochodzie mogę powiedzieć jeszcze tyle, że nie ma rdzy, nie ma dziur, miał całkiem niedawno wzmacniane progi i ma hak (nie bardzo wiem po co, bo mój Tata nigdy nie miał żadnej przyczepki).
Cena jest ok. 5.000 pln, ja wiem, że to brzmi dziwnie, ale podobno samochód w takim stanie może tyle kosztować.
Ale nie pieniądze są ważne, najważniejsze jest żeby samochód trafił w ręce ludzi, którym sprawi radość. Tak jak mojemu Tacie.
Łączę wyrazy szacunku,
Zbigniew Lasocik"

Kontakt do Pana Zbigniewa: Zbigniew Lasocik <zlasocik@uw.edu.pl>

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
jaras111x
Posty: 33
Rejestracja: 2017-06-05, 10:04
Lokalizacja: Opole

Re: Ogłoszenie grzecznościowe: Trabant 1,1 1991 sprzedam w dobre ręce

Post autor: jaras111x »

No to jutro się kontaktuje
jaras111x
Posty: 33
Rejestracja: 2017-06-05, 10:04
Lokalizacja: Opole

Re: Ogłoszenie grzecznościowe: Trabant 1,1 1991 sprzedam w dobre ręce

Post autor: jaras111x »

Kto oglądał?
jaras111x
Posty: 33
Rejestracja: 2017-06-05, 10:04
Lokalizacja: Opole

Re: Ogłoszenie grzecznościowe: Trabant 1,1 1991 sprzedam w dobre ręce

Post autor: jaras111x »

Miało być tak pięknie a na miejscu.... tylko progi i tapicerka cała, nadkola tak 50/50 coś kiedyś było robione. mechanicznie już nie sprawdzałem bo mi się nie chciało.
Odpowiedz