SPOTKANIE LISTOPAD

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
blacha
Posty: 51
Rejestracja: 2011-03-17, 18:39
Lokalizacja: masz te dresy?
Kontaktowanie:

SPOTKANIE LISTOPAD

Post autor: blacha »

[center]Powitać!

Serdecznie zapraszam na spotkanie klubu CT wlkp które odbędzie się w dniu 6 listopada 2011 godz 17 Bar Dzikie Wieprze.

Do zobaczenia!
[/center]
Trabant 353 1989r.

www.GermanStyle.pl
Bartland
Posty: 35
Rejestracja: 2011-07-31, 18:25
Lokalizacja: wielkopolska-Wronki

Post autor: Bartland »

a to tylko spotkanie dla członków klubu rozumiem?
przepraszam czy tu biją?
Prezes

Post autor: Prezes »

Trzebaby chyba najpierw być członkiem klubu CT, aby zapraszać na takie spotkanie...
Awatar użytkownika
blacha
Posty: 51
Rejestracja: 2011-03-17, 18:39
Lokalizacja: masz te dresy?
Kontaktowanie:

Post autor: blacha »

Bartland, jeżeli masz ochotę i czas to oczywiście zapraszamy!:)
nie musisz być członkiem klubu, wystarczy miłość do Trabanta :)

Prezes, jeżeli by wychodzić z takiego założenia to za dużo osób by nie działało... zlotów też by mogło nie być. sorry za OT.
Pozdrawiam!
Trabant 353 1989r.

www.GermanStyle.pl
Prezes

Post autor: Prezes »

blacha pisze:Prezes, jeżeli by wychodzić z takiego założenia to za dużo osób by nie działało... zlotów też by mogło nie być.
Natomiast jeśli każdy wyszedłby z Twojego założenia to nie byłoby nawet strony www na której można zaprosić na takie spotkanie...

Cieszę się że coś się dzieje w Waszym regionie i że są chętni na takie spotkanie, ale skoro nie jesteś w klubie CT to może nie działaj w naszym imieniu i zaproś poprostu wszystkich regionalnych Trabanciarzy.

Samo wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z przystapieniem do klubu... chyba wiesz coś o tym...
Awatar użytkownika
Chris25
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 615
Rejestracja: 2011-03-09, 12:39
Lokalizacja: Złotniki k/Poznania
Kontaktowanie:

Post autor: Chris25 »

Prezes pisze:
blacha pisze:Prezes, jeżeli by wychodzić z takiego założenia to za dużo osób by nie działało... zlotów też by mogło nie być.
Natomiast jeśli każdy wyszedłby z Twojego założenia to nie byłoby nawet strony www na której można zaprosić na takie spotkanie...

Cieszę się że coś się dzieje w Waszym regionie i że są chętni na takie spotkanie, ale skoro nie jesteś w klubie CT to może nie działaj w naszym imieniu i zaproś poprostu wszystkich regionalnych Trabanciarzy.

Samo wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z przystapieniem do klubu... chyba wiesz coś o tym...
Powitać!

Serdecznie zapraszam na spotkanie klubu CT wlkp które odbędzie się w dniu 6 listopada 2011 godz 17 Bar Dzikie Wieprze.

Do zobaczenia!


Teraz pasuje Panie Prezesie.....?
Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

Panie Krzysztofie :P , ja byłem równie zdziwiony jak Prezes, czytając tytułowego posta.
Awatar użytkownika
Chris25
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 615
Rejestracja: 2011-03-09, 12:39
Lokalizacja: Złotniki k/Poznania
Kontaktowanie:

Post autor: Chris25 »

Moje zdanie na ten temat jest takie, że czepiacie się szczegółów. Co to za różnica kto napisze o planowanym spotkaniu w Wlkp? Czy na spotkania regionalne w waszych miastach pojawiają się tylko członkowie klubu? każdy odpowie sobie sam i zastanowi sią nad ponownym napisaniem takich bzdur. Tak czy inaczej zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotkanie :D
Prezes

Post autor: Prezes »

Skoro jest organizowane spotkanie Klubu CT to wypadałoby aby zapraszał ktoś z klubu...
Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

Chris25 pisze:Co to za różnica kto napisze o planowanym spotkaniu w Wlkp?
Zapraszać w pierwszej osobie w imieniu klubu, to nie to samo co napisać o spotkaniu i zachęcać do przyjazdu.

Do autora (nie wiem którego). Czy mogę posprzątać/podzielić temat?
Odpowiedz