III bieszczadzki zlot trabantów & qek-ów 12-15.sierpień

Srazy, Treffen, találkozó, meeting

Moderator: Mod Team

Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Kuzyn353 pisze:Choćby Pandą
.. na zlot Pandy.
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magik »

Na pandę możesz sam spróbować, tylko mama nie da i pan raczej też.
Kristoff
Posty: 212
Rejestracja: 2011-05-23, 14:42
Lokalizacja: Chęciny

Post autor: Kristoff »

Hej ludki, zycze Wam wszystkim pieknej pogody i super zlotu:) ja sie nie pojawie w Bieszczadach gdyz czasem tak bywa, ze trzeba wybrac cos innego - np. oczekiwac na narodziny przyszlego Trabanciarza:) mam nadzieje, ze po bardzo dlugiej przerwie przyjmiecie mnie z powrotem do swego grona i zobaczymy sie na Trabi Expo 2011:) pozddrowki!
trabant 1.1 R.I.P
trabant 601 kombi - dawca poślubny
trabant 601 sedan - dawca
trabant 601 Olaf POWRÓCIŁ!
Awatar użytkownika
MarkusM
Posty: 62
Rejestracja: 2011-05-06, 20:38
Lokalizacja: Żołynia

Post autor: MarkusM »

Informuję że dotarliśmy cało i zdrowo do domu około godzinę temu. Pod koniec podróży w Trabie hamulce zmieniły się z hamulców w spowalniacze, ale i tak jakoś dawał radę.
Po drodze od Zagórza po Sanok jakiś MEGA kosmiczny korek (chyba wypadek) - przydał się Hołek i objazd :-)

Podziękowania dla organizatorów za atmosferę, zabawę i ... przefajny ręczniczek.

Pozdrawiamy i zapewne do zobaczenia na TrabiExpo 2011.
Awatar użytkownika
matheock
Posty: 11
Rejestracja: 2011-05-06, 21:15
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Post autor: matheock »

Koło 15 dojechałem do Kielc z mojego pierwszego zlotu.
Brak korków i w drodze powrotnej przerwa na zwiedzanie Rzeszowa i zamku Krzyżtopór w Ujeżdzie.


Kilka moich zdjeć z telefonu. Z kliszy fotograficznej będą jak się wywołają.

https://picasaweb.google.com/matheock/N ... directlink

pozDDRawiam
Trabant 1,1 1991
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 232
Rejestracja: 2011-05-13, 17:38
Lokalizacja: Katowice/Jaworzno

Post autor: Dawid »

Wróciliśmy około 20 :) z małą usterką po drodze... pękła nam obejma wentylatora silnika, zrobione drutem i do końca trasy działało ;)

Dziękujemy wszystkim Ho Ho Ho :)
Awatar użytkownika
James
Posty: 92
Rejestracja: 2011-03-16, 23:06
Lokalizacja: Lublin

Post autor: James »

Jestem. Może jutro coś napiszę, na razie nie jestem w stanie.
Przyjdzie Bebok i Cię zje;D
Grande Bambino:P
Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

Przed 20 minutami przyjechaliśmy. Spalanie w drodze powrotnej to 9,5l/100km. Trabi 1,1 + Qek. Prędkości niewielkie i bez pośpiechu.
Dziękuję za wyjątkowy zlot.
Cyrulrat
Posty: 50
Rejestracja: 2011-06-16, 09:58
Lokalizacja: Strzyżów

Post autor: Cyrulrat »

Z bólem, żalem , zazdrością i wstydem byłem nieobecny w Zawozie. Niestety po pierwsze jeszcze nie skończyłem remontu mojego bolidu, ale idzie do przodu i w dobrym kierunku. A po drugie z wyboru mojej żony (ja wolałbym być gdzie indzie ;p) byłem w tym czasie pod Tatrami. Pozdrawiam wszystkich a w szczególności trabiego który przejeżdżał przez Grybów ok 14godz. zakręcając łzę w mym oku.
Trabant 1.1 Limuzyna 1991r. (w trakcie renowacji, już na lakierni)
Opel Vectra Combi 2.0DTI 2001r.
Awatar użytkownika
Drabi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1006
Rejestracja: 2011-05-05, 22:14
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska

Post autor: Drabi »

My już od 20 w Rudzie, ale jazda prawie bez przerwy. 8 godzin trasy, trochę korków w okolicach Bochni i Brzeska, Kraków przejezdny i w końcu w domu. Tym razem bez sensacji. Dziękujemy organizatorom za piękny zlot. Świetny pomysł z ręcznikami!
Awatar użytkownika
Rambo
Posty: 64
Rejestracja: 2011-05-05, 16:08
Lokalizacja: Silesia

Post autor: Rambo »

O 22.00 dopiero, szczęśliwie dojechaliśmy.
W Tychach łatwiej jest poruszać się rowerkiem wodnym niż samochodem ;) tak leje!
Reszta jutro.
Awatar użytkownika
Anamoon
Posty: 35
Rejestracja: 2011-05-09, 09:52
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Anamoon »

wielkie dzięki dla organizatorów i pomocników za super zlot - świetna atmosfera, świetna miejscówa, pogoda też dopisała, trabanty dopisały, no Bieszczady to Bieszczady w końcu...
Dziękuję także ekipie z Klubu 84 za nocno-poranne rozmowy w toku, tłoku, za fafłoczki, ciciki, pińczaki....Chany tobie special thanks za "ho, ho, ho" - jak zrobisz spot w Pińczowie to może zrozumieją :) :)
Pcheła
Posty: 73
Rejestracja: 2011-05-30, 17:58
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pcheła »

Chce podziękować za udany zlot do Gdyni dojechałem o5.30 mam nadzieje ze nikt nie ma mi za złe ze trabanta wiozłem na motylku bo do trabanta nie zapakował bym wszystkich :?:
STAR,200 TRABANT 1.1
BARKAS
QEK
Prezes

Post autor: Prezes »

Dzięki za zlot - było jak zawsze dobrze - choć brakowało malowniczych i niepowtarzalnych widoków. Zamiast nich były malownicze i niepowtarzalne zapachy ale to w dużej mierze zależało skąd wieje wiatr. :)

Duży plus za opaski zamiast smyczy - pomysł w dechę :)

Czy komuś się nie podobało? Bo jeśli tak to: "okazany argument siły" i na cieciówkę :)
Awatar użytkownika
Chany
Posty: 276
Rejestracja: 2011-03-02, 13:06
Lokalizacja: Pińczów

Post autor: Chany »

Dziękuję także ekipie z Klubu 84 za nocno-poranne rozmowy w toku, tłoku, za fafłoczki, ciciki, pińczaki....
No sam lepiej bym tego nie ujął :D
Było naprawdę przednio. Bieszczady okazały się wyjątkowe, dziękuję organizatorom za zlot, oraz zabawę do białego rana. Klub 84 się rozrasta i najważniejsze, że oni rozumieją doskonale :)

I kilka fotek https://picasaweb.google.com/emcha84/Bi ... directlink

Pozdrawiam uczestników i do zobaczenia w KRK. :)
Ostatnio zmieniony 2011-08-16, 16:58 przez Chany, łącznie zmieniany 1 raz.
Trabi 1.1 FuFu.
Sam Nostradamus przepowiedział, że koniec świata nastąpi, gdy Trabanta korozja zje.
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
Odpowiedz