01-05.06.2011 - 17.Internationales Trabi-Treffen Anklam

Srazy, Treffen, találkozó, meeting

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
J.J.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1478
Rejestracja: 2011-03-05, 11:33
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: J.J. »

no to bardzo chętnie, ale i tak będę do upadłego szukał spania w kartonie :P
pozDDRo - Trabant, Wartburg, Simson, Mify, Qek, Barkas i T3 :)

TrojmiastoKlasycznie.pl
trabant.trojmiasto.pl
Awatar użytkownika
YuLaS
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 938
Rejestracja: 2011-01-06, 11:48
Lokalizacja: Oborniki Wlkp

Post autor: YuLaS »

Dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę. Zbyszkowi gratuluję zdobycia 1 miejsca w kategorii Trabant oryginał. Pozdrawiam

PS. Rzadko się zdarza żebym miał bliżej na zlot niż inni Polacy :D
Kuchar
Posty: 236
Rejestracja: 2011-03-01, 15:52
Lokalizacja: Konstantynów/Łódź

Post autor: Kuchar »

Łódź przed północą szczęśliwie dotarła do domów. Zlot absolutnie wspaniały, a piękna pogoda (jakiej nie było na ITT Anklam od 2003 roku, jeszcze spotęgowała pozytywne wrażenia.
Poza wszelką dyskusją, najważniejszym wydarzeniem było zdobycie 1. miejsca przez trabanta Zbyszka 601 w kategorii aut wyprodukowanych w latach 1970-83 w konkursie na oryginalność. Nagroda tym bardziej prestiżowa, że zdobyta na najważniejszym zlocie trabantów w Niemczech, a auto podlegało ocenie profesjonalnego jury.
Zbyszek, jeszcze raz moje gratulacje. Widać, ze decyzja wystawienia Twojego trabanta do "Bewertung" była jak najbardziej słuszna, a Twoja praca i dbałość o szczegóły została należycie oceniona i doceniona. Dodać do tego jeszcze należy wiele ciepłych słów, jakie trabant i jego właściciel zebrali od innych uczestników zlotu.

Nasz powrót nie obył się bez drobnego technicznego incydentu. Polówka holująca qeka na skutek zaciętego termostatu lekko dostała gorączki, podskoczyło jej ciśnienie, które w końcu znalazło ujście w najsłabszym miejscu. Po prostu wyrwała sobie górny króciec chłodnicy i wyrzuciła wodę. Wyrzucenie termostatu z obiegu i kilka trytytek pozwoliło kontynuować jazdę. I po co było trabantowi montować jakiś termostat i zalewać go wodą? Same problemy ;) Nasz groszek pokonał kolejne 1100 km bez najmniejszych problemów.
Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólny wyjazd i pobyt na zlocie.
Awatar użytkownika
Zbyszek 601
Posty: 98
Rejestracja: 2011-05-05, 09:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zbyszek 601 »

Aż się zawstydziłem :oops:

I u mnie nie obeszło się bez przygód - trabant 70 km od Warszawy zaczął kichać w gaźnik. Byłem zmuszony stanąć na poboczu, gdzie zauważył mnie przejeżdżający akurat KamilON wraz z małżonką. Udzielił niezbędnego wsparcia oświetleniem oraz dobrym słowem. DZIĘKUJĘ! Przyczyna prozaiczna - świece.

Pogoda w trakcie zlotu - wymarzona. Towarzystwo doborowe. Zakupy udane. Głowa pełna wrażeń (i z obłażącą skórą :P ). 601% motywacji, by odkurzyć kasety z kursem niemieckiego.

Było super. Najlepszy zlot od 2001 roku.

Vielen dank. Aufviederhoren.
- Ale oni mogą kadzić ci, kłamać mogą, upiększać...
- A po co by mieli? Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu. Szczerość w naszym klubie to norma!
Awatar użytkownika
J.J.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1478
Rejestracja: 2011-03-05, 11:33
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: J.J. »

Dziękuje wszystkime w swoim jak i pewnie całym Trójmiejskim imieniu za wspaniałą zabawę i wgle za wszystko.
Zbyszek jeszcze raz gratulacje i dzięki za przejażdżkę
Kemi dzięki za mega trip szun wartburgiem czy tam polonezem :)

http://trabant.trojmiasto.pl > Zdjęcia > 2011-06-01 17.Internationales Trabi-Treffen - Anklam...
pozDDRo - Trabant, Wartburg, Simson, Mify, Qek, Barkas i T3 :)

TrojmiastoKlasycznie.pl
trabant.trojmiasto.pl
Awatar użytkownika
Stojan
Posty: 18
Rejestracja: 2011-01-28, 16:23
Lokalizacja: Chełm Śląski

Post autor: Stojan »

Dziękuje wszystkim za udany ITT Anklam było bardzo fajnie.
Pozdrawiam i do następnego. :mrgreen:
Hania
Posty: 25
Rejestracja: 2011-03-13, 10:37
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Hania »

Ja jeszcze dodam ze do domu wrocilismy o 3 nad radem, ogolnie trasa wporządku,tylko kilka sarenek ,lis i inne dziwne nocne zwierzatka uatrakcyjniły nam powrót do domu:D
Mnie tez sie bardzo podobalo i tez powtórze: dzieki za miło spedzony czas na zlocie,pozDDRo :D
wnuq

Post autor: wnuq »

Zbyszku bardzo gratuluje 1szego miejsca. To świadczy tylko o tym że w pełni zasługujesz na żółte tablice a twoja pieczołowitość czas i poświęcone środki nie są zmarnowane.
Bardzo się cieszę że zlot był udany, a pogoda lepsza niż rok temu. Może w przyszłym roku uda się pojechać.
Pozdrawiam
KamiL_ON
Posty: 17
Rejestracja: 2011-03-17, 00:02
Lokalizacja: W@W@
Kontaktowanie:

Post autor: KamiL_ON »

Zbyszku,

Jak wygrałem (jadąc Trabantem) turystyczny rajd Garbusa w Sztumie powiedziałem, że zawsze się zatrzymam przy stojącym na poboczu Trabancie i Garbusie. Jak do tej pory dotrzymuje słowa, bez względu na to czy znam właściciela czy nie...

Poprostu nie mogłem przejechać obok Twojej fury... na żółtych blachach...


PozDDRo
KamiL_ON
3-ci Duro Dan Wtajemniczenia
Awatar użytkownika
YuLaS
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 938
Rejestracja: 2011-01-06, 11:48
Lokalizacja: Oborniki Wlkp

Post autor: YuLaS »

parę fotek ode mnie: fotki
Kuchar
Posty: 236
Rejestracja: 2011-03-01, 15:52
Lokalizacja: Konstantynów/Łódź

Post autor: Kuchar »

fotki od nas: Anklam 2011
Autorem zdecydowanej większości jest Konrad
Awatar użytkownika
YuLaS
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 938
Rejestracja: 2011-01-06, 11:48
Lokalizacja: Oborniki Wlkp

Post autor: YuLaS »

Jeśli wyrazicie zgodę kilkanaście fotek skopiuję do galerii CT.
Awatar użytkownika
kemi
Posty: 19
Rejestracja: 2011-05-09, 09:22
Lokalizacja: 3miasto
Kontaktowanie:

Post autor: kemi »

heh, nigdzie nie widać mojego Wartburga... albo jest taka niefotogeniczna, albo pochowaliśta zdjęcia. :roll:
Syrenki kochaj, kochaj, kochaj, kochaj, kochaj i pieść... w Syrenach kochaj, kochaj, kochaj, kochaj formę i treść :D
Awatar użytkownika
Chris25
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 615
Rejestracja: 2011-03-09, 12:39
Lokalizacja: Złotniki k/Poznania
Kontaktowanie:

Post autor: Chris25 »

Kucharowie, zrobiliście super album z fotkami 8) było co oglądać :D
Kucharek
Posty: 26
Rejestracja: 2011-01-09, 18:49
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kucharek »

kemi pisze:heh, nigdzie nie widać mojego Wartburga... albo jest taka niefotogeniczna, albo pochowaliśta zdjęcia. :roll:
No wlasnie wczoraj z tata psioczylismy na Konrada, ze troche "pod siebie" robil te zdjecia czyli glownie gleba, raty i dupeczki:) Ojciec i tak z 50 zdjec pan myjacych wycial.. Za brak poloneza przepraszamy
Odpowiedz