Zloty w 2013

Srazy, Treffen, találkozó, meeting

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
GrzegorzB
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1387
Rejestracja: 2011-02-09, 13:17
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Zloty w 2013

Post autor: GrzegorzB »

Zapraszam do nowego tematu, proponuję aby do końca listopada ustalić miejsca, terminy i organizatorów zlotów pod patronatem Klubu w 2013 roku.
GrzegorzB, Kraków
Trabi 1.1 KR__601
QEK HP500.83 "NRD"
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
Pcheła
Posty: 73
Rejestracja: 2011-05-30, 17:58
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pcheła »

proponuję datę II-go zlotu "Ruszamynadmoże" 15-18.08.2013
STAR,200 TRABANT 1.1
BARKAS
QEK
Awatar użytkownika
GrzegorzB
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1387
Rejestracja: 2011-02-09, 13:17
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: GrzegorzB »

Pcheła pisze:proponuję datę II-go zlotu "Ruszamynadmoże" 15-18.08.2013
Robicie zlot razem z Andrzejem (Krzychulec) i Rafałem (Zbawiciel)?
GrzegorzB, Kraków
Trabi 1.1 KR__601
QEK HP500.83 "NRD"
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
Pcheła
Posty: 73
Rejestracja: 2011-05-30, 17:58
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pcheła »

Jeszcze nie wiem ale dobry pomysł
STAR,200 TRABANT 1.1
BARKAS
QEK
Awatar użytkownika
GrzegorzB
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1387
Rejestracja: 2011-02-09, 13:17
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: GrzegorzB »

Pcheła pisze:
GrzegorzB pisze:
Pcheła pisze:proponuję datę II-go zlotu "Ruszamynadmoże" 15-18.08.2013
Robicie zlot razem z Andrzejem (Krzychulec) i Rafałem (Zbawiciel)?
Jeszcze nie wiem ale dobry pomysł
Takie było ustalenie na Trabi-EXPO, że ekipa "nadmorska" spróbuje się dogadać odnośnie planów zlotu na wybrzeżu i czy to będzie potem okolica 3Miasta, czy Kołobrzegu, to już dogadacie między sobą, podobnie ma się sprawa ewentualnego zlotu w świętokrzyskim i rozmów kolegów z Kielc, Chanego itd.

Przypomnę, że większość osób podczas zebrania w Gdowie opowiadała się za nie więcej jak 4 zlotami pod patronatem Klubu i padła propozycja, aby do listopada zebrać miejsca, organizatorów, terminy i poddać pod dyskusję członków Stowarzyszenia dokąd chcielibyśmy się wybrać w 2013 roku :D
GrzegorzB, Kraków
Trabi 1.1 KR__601
QEK HP500.83 "NRD"
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
krzychulec12
Posty: 286
Rejestracja: 2012-05-17, 20:40
Lokalizacja: Górzyca

Post autor: krzychulec12 »

Oczywiście jestem za, nalezało by się jedynie porozumieć.
Pcheła, odezwę sie jesli można w weekend
Do tej pory 3x601
Obecnie odrestaurowywany Kombik 601
oraz IFA Camptourist CT6-1
Awatar użytkownika
YuLaS
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 938
Rejestracja: 2011-01-06, 11:48
Lokalizacja: Oborniki Wlkp

Post autor: YuLaS »

Witam!

Pyrkomania w 2013 r. - jest problem bo nie ma ludzi, którzy chcą pomóc, a wolne dni utrudniają zorganizowanie atrakcji. Tor Poznań również drożeje i rosną wymagania. Acha ważna sprawa podczas zwiedzania kolekcji p. Koprasa zginęły owiewki z trabanta co jeszcze bardziej zniechęca do organizacji. Myślę że termin jest do odstąpienia.

Gdynia 15-18.08 ? Od 10 lat to termin Jivki (czechy) na który przyjeżdżało po 35 Trabantów, później stanęliśmy przed wyborem Jivka czy Bieszczady. Pomijam fakt, że o byciu lub nie Zawozu dowiadujemy się na ostatnią chwilę to teraz jeszcze Gdynia.

Pozdrawiam
Pcheła
Posty: 73
Rejestracja: 2011-05-30, 17:58
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pcheła »

YuLaS pisze:Witam!

Pyrkomania w 2013 r. - jest problem bo nie ma ludzi, którzy chcą pomóc, a wolne dni utrudniają zorganizowanie atrakcji. Tor Poznań również drożeje i rosną wymagania. Acha ważna sprawa podczas zwiedzania kolekcji p. Koprasa zginęły owiewki z trabanta co jeszcze bardziej zniechęca do organizacji. Myślę że termin jest do odstąpienia.

Gdynia 15-18.08 ? Od 10 lat to termin Jivki (czechy) na który przyjeżdżało po 35 Trabantów, później stanęliśmy przed wyborem Jivka czy Bieszczady. Pomijam fakt, że o byciu lub nie Zawozu dowiadujemy się na ostatnią chwilę to teraz jeszcze Gdynia.

Pozdrawiam
Yulas mówimy o zlotach CT.
STAR,200 TRABANT 1.1
BARKAS
QEK
Awatar użytkownika
machoony
Posty: 1042
Rejestracja: 2011-01-09, 11:49
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: machoony »

Pcheła, zlot w Jivce jest bardzo popularny wśród naszych więc warto to zorganizować tak, żeby nie kolidowały ze sobą
Awatar użytkownika
J.J.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1478
Rejestracja: 2011-03-05, 11:33
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: J.J. »

jo, Wam to i tak daleko
Pcheła
Posty: 73
Rejestracja: 2011-05-30, 17:58
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pcheła »

Ja zaproponowałem na razie datę i już są problemy więc niech ktoś wrzuci daty innych zlotów
STAR,200 TRABANT 1.1
BARKAS
QEK
krzychulec12
Posty: 286
Rejestracja: 2012-05-17, 20:40
Lokalizacja: Górzyca

Post autor: krzychulec12 »

Może należało by z kalendarzem w ręku wykluczyć daty innych zlotów w i wtedy organizować nasze???? Wiadomym jest, że nasze zloty nie zawsze będą grały z innymi. Czy naszym brakuje czegoś? czy może za mało atrakcji??? Zagraniczne są lepsze?
Należy zapytać, czy tak konkretna data jest już zaklepana za zlot nadmorski. Jeśli tak to po sprawie, trudno. Jedynie przykro, bo ktos będzie musiał dokonać wyboru. Jeśli by zrobić taki zlot w następujący weekend, to ktoś powie, no tak, ale ja straciłem kaskę na Jivkę i nie będę mógl pojechać nad morze.

Koledzy, należy tak zorganizować zlot, aby pomysły typu ...... jest lepsza dlatego nad morze nie jadę, nie wpadały nam do głów. Wiem, wybór trudny. Jednak uważam że u nas też są piękne zloty. ( co ja pieprzę, jeszcze na żadnym nie byłem :) )
Do tej pory 3x601
Obecnie odrestaurowywany Kombik 601
oraz IFA Camptourist CT6-1
andrew822
Posty: 445
Rejestracja: 2011-03-05, 21:21
Lokalizacja: Tychy

Post autor: andrew822 »

krzychulec12 pisze:Czy naszym brakuje czegoś? czy może za mało atrakcji??? Zagraniczne są lepsze?
Nie brakuje niczego ale tylko my jestesmy "pokreceni" i jezdzimy na zloty TRABANTEM po 500km w jedna strone gdzie dla np dla Niemca to kosmos.Pozatym zawsze cos wyskoczy i nie zawsze mozemy miec na tyle urlopu(i finansow)by pojechac na kilka zlotow :(
Awatar użytkownika
J.J.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1478
Rejestracja: 2011-03-05, 11:33
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: J.J. »

bardziej dla Czechów/Słowaków to jest dużo, ale już zauważają, że można i nad morze jechać ;p
Niemcy jak chcą to walą na zloty mase km :)

no, ale i tak najczęściej wybieramy zloty, które są bliżej bo mniej nas kosztują, a kasa jest niestety najważniejsza.
pozDDRo - Trabant, Wartburg, Simson, Mify, Qek, Barkas i T3 :)

TrojmiastoKlasycznie.pl
trabant.trojmiasto.pl
andrew822
Posty: 445
Rejestracja: 2011-03-05, 21:21
Lokalizacja: Tychy

Post autor: andrew822 »

Pragne poinformowac w imieniu organizatorow bo miesiac sie konczy a daty mialy byc znane ze:
5 Silesia Fest odbedzie sie 21-23 czerwca 2013r w Siamoszycach. :)
Termin ten nie ulegnie zmianie wiec mozna go zapisac w kalendarzu zlotow na przyszly rok :]
Odpowiedz