Trabantowy sylwester 2013/2014

Srazy, Treffen, találkozó, meeting

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
Darek 3669
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-05-09, 10:02
Lokalizacja: Tychy

Trabantowy sylwester 2013/2014

Post autor: Darek 3669 »

Witam wszystkich
Pod presja silnych naciskow, postanowilem sie ugiac i zorganizowac jednak tegorocznego sylestra.
Niestety juz na samym poczatku, natrafilem na nie lada problem,jakim jest termin tegorocznego sylwestra.
Propozycje byly dwie:
- od 30 grudnia do 6 stycznia
- od 27 grudnia do 1 stycznia

Przy pierwszej opcji trzeba by bylo wziac 3 dniu urlopu (6.01.2014 jest dniem wolnym).
Przy drugiej opcji wystarczy wziac 2 dni urlopu lecz wtedy bawimy sie troche krocej (nie 8 dni tylko 6).

Po dlugich przemysleniach komisji (wskladzie ja i moja zona) ustalilismy ze drugi termin jest jednak lepszy- i taki tez zamawiam. Oczywiscie jesli ktos bedzie chcial (i chce wykorzystac nowy urlop) bedzie mozna zostac do 6 stycznia i np.pojezdzic na nartach :evil:
Co do samego sylwestra czyli:
miejsca, ceny, posilkow oraz dodatkowych atrakcji, wszystko zostanie podane w czwartek o godz. 20.00 :evil:
I od tego momentu ruszy dopiero rezerwacja. Ze wzgledu na to ze ilosc miejsc jest ograniczona (50 osob) liczy sie kolejnosc zgloszen wyslanych na mail katsob1@wp.pl

Na koncu chcialbym wszystkich zaprosic na tegorocznego sylwestra. Mam nadzieje ze ten sylwester bedzie rownie udany jak nie lepszy od poprzedniego (kto byl ten wie jak bylo- a kto nie byl ma szanse przekonac sie w tym roku :evil: ).

Ze wzgledu na fakt, ze impreza nie jest przeznaczona tylko i wylacznie dla klubowiczow, mam nadzieje ze ta informacja dotrze do wszystkich zainteresowanych.

Bedzie, bedzie zabawa, bedzie sie dzialo i znowu 6 dni bedzie malo.....bedzie glosno, bedzie radosnie i przetanczymy razem nocy 5 :evil: :evil:
WojtekCK
Posty: 105
Rejestracja: 2012-01-14, 12:39
Lokalizacja: Kielce

Post autor: WojtekCK »

No to nie pozostaje nic innego jak tylko załatwiać sobie wolne i jechać... :) :) :)
1. Trabant 1.1 Limousine 1991r.
2. Trabant 1.1 Universal 1991r.
3. Trabant 1.3 Universal 1991r.
4. Qek HP 500 Junior 1991r.
Awatar użytkownika
lebiedz
Posty: 255
Rejestracja: 2011-05-19, 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lebiedz »

a będzie makrelka ?
Wy wiecie co my robimy z tymi trabantami?
My tymi trabantami otwieramy oczy niedowiarkom , mówimy patrzcie to jest nasze przez nas zrobione i to nie jest nasze ostatnie słowo
Awatar użytkownika
Drabi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1006
Rejestracja: 2011-05-05, 22:14
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska

Post autor: Drabi »

A ja już zrobiłam rezerwację ;p wczoraj! Nie może mnie tam zabraknąć ;p
Awatar użytkownika
Rambo
Posty: 64
Rejestracja: 2011-05-05, 16:08
Lokalizacja: Silesia

Post autor: Rambo »

Muzyka, przyjaźń, radość, śmiech.
Życie łatwiejsze staje się. :D

http://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo
Lokata
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 337
Rejestracja: 2011-03-01, 15:14
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Lokata »

Znów przetańczone całe noce :mrgreen:
Awatar użytkownika
James
Posty: 92
Rejestracja: 2011-03-16, 23:06
Lokalizacja: Lublin

Post autor: James »

Oj będzie bal, robimy rezerwację :D
Przyjdzie Bebok i Cię zje;D
Grande Bambino:P
Anecia
Posty: 28
Rejestracja: 2012-12-03, 23:31
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Anecia »

Więc i MY się piszemy :) szykuje się spora imprezka kolejny Rok kończy i zaczyna się hucznie . Będzie zabawa będzie się działo i nocy będzie mało :) :) :)
Anecia
strusiek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 119
Rejestracja: 2011-05-05, 08:18
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: strusiek »

No nas 4 i pół ludzia też się pisze... ;)
Trabi
Barkas
HP 400
600
Awatar użytkownika
bachur
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 56
Rejestracja: 2011-12-10, 11:39
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: bachur »

hej - co jak gdzie kiedy, 20 minęła - dareczku jak mój gaźnik ??:P pozDDRo
...jest Trabi, jest zabawa-DDR forever...
mala822
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 121
Rejestracja: 2011-09-07, 20:02
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mala822 »

ale dzisiaj dopiero środa
Awatar użytkownika
bachur
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 56
Rejestracja: 2011-12-10, 11:39
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: bachur »

fakt , a mówią że czas szybko leci :P
...jest Trabi, jest zabawa-DDR forever...
Awatar użytkownika
Darek 3669
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-05-09, 10:02
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Darek 3669 »

za chwile szczegóły :evil:
Skrzynka
Posty: 94
Rejestracja: 2013-10-15, 18:49
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Skrzynka »

Darek dawaj te szczegoly bo nie moge sie doczekac ;)
Awatar użytkownika
Darek 3669
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-05-09, 10:02
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Darek 3669 »

Witam

Zgodnie z obietnicą przedstawiam szczegóły dotyczące sylwestra.
Na początku jednak wyjaśnię, dlaczego ten a nie inny ośrodek. Po długich pertraktacjach cenowych z ośrodkiem w Wiśle Malince, nie doszliśmy do wspólnego porozumienia. Choć pensjonat dawał kilka atrakcji takich jak : mini SPA i sauna to głównym powodem dla którego wykluczyliśmy to miejsce było nie ceny za noclegi i wyżywienie lecz rygorystyczne przestrzeganie zasad ośrodka (między innymi zakaz spożywania własnego alkoholu- powód bar na terenie ośrodka). Ceny za alkohol przedstawiały się następująco: lane piwo- 4,5 zł, 0,5 l wódki- 28 zł. Sami przyznacie ze finansowo moglibyśmy polec, w dodatku upilnować 45 osób by nie wnosiły własnego alkoholu graniczy z cudem :evil:

Dlatego tegoroczny sylwester odbedzie się w znanym większości miejscu jakim jest:
Pensjonat Minerwa w Węgierskiej Górce (Pan Stopka ucieszył się ze będzie nas gościł drugi raz).
W tym osrodku jak wiadomo hulaj dusza piekła nie ma :evil: Właściciel jest na tyle wyrozumiały, że nie przeszkadzaja mu tańce, hulanki cała noc i własny alkohol :evil:

Jeśli chodzi o samego sylwestra przedstawia się on następująco:

Zaczynamy jednak od soboty(28.12) i bawimy się do środy (01.01) wiec jeden dzień dłużej niż w tamtym roku. Cena za nocleg po negocjacjach jest o 5 zł mniejsza niż w tamtym roku- wynosi 55 zł.
Ceny posiłków nie uległy zmianie, choć wszystko poszło w góre :evil: ( śniadanie i kolacja 11 zł; obiad 13 zł). Cena za impreze sylwestrowa również nie uległa zmianie – co nas bardzo cieszy- i wynosi 120 zł.

Podsumowując, koszt pobytu za osobę za 5 dni (4 noce) plus zabawa sylwestrowa – wynosi: 340 zł.

Dodatkowe atrakcje również przewidziane:

Konkursy, zabawy z nagrodami

Niespodzianka dla wszystkich- w tym roku nie jest to magnez na lodkówkę- choc był super.

Słynny kulig- który odbedzie się w niedziele (29.12)- koszt 15 zł/os- zakończony wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek :evil:

Aby uniknać sytuacji z poprzedniego roku, przypominam iż 2 pokoje nie mają łazienki w środku lecz na korytarzu (ale tylko do własnej dyspozycji).

Co do samej rezerwacji:
Wysyłamy maila na adres katsob1@wp.pl podajac:

Imie i nazwisko+ ilość osób
Przypominam ze ilość miejsc jest ograniczona – wiec kto pierwszy ten lepszy :evil:

Jeśli chodzi o zaliczkę to płatna do końca października i wynosi 100zł od osoby.
Nr konta do przelewu 83 1050 1399 1000 0022 2589 6972 w temacie piszcie
„sylwester” – nie bierzcie przykładu z Ireny lub Grabarza :evil:

W razie rezygnacji z imprezy kwota zaliczki niestety nie podlega zwrotowi.

Jeśli ktoś by chciał znać jakies dokładniejsze szczególy, lub po prostu o czymś zapomniałem, dzwoncie do mnie pod nr 603 510 134.

Teraz już wszystko stało się jasne, czekam wiec na rezerwacje i odliczam dni do imprezy. :evil: :evil: :evil:
Odpowiedz