Troszkę nietypowa prośba

Moderator: Mod Team

bobas
Posty: 152
Rejestracja: 2011-05-26, 13:50
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: bobas »

Ale musisz zauważyć,że na całe zdanie jeden byk .To i tak duży postęp 8)
baka trabant 601 69r ,trabant 601 deluxe 91r (pink panter).
Awatar użytkownika
Drabi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1006
Rejestracja: 2011-05-05, 22:14
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska

Post autor: Drabi »

Super! Widzę, że zacząłeś korzystać ze słowników :) Tak trzymaj! :D Dzięki temu Twoje wypowiedzi będą czytelniejsze i łatwiejsze (szybsze) do zrozumienia 8) . Niestety, ale przy dużej liczbie błędów osoba czytająca przestaje rozumieć to co piszesz a zaczyna się skupiać na błędach. To o tym koledzy piszą w poprzednich postach. Nie miej im tego za złe - po prostu wszyscy chcemy, aby komunikacja na forum była na dobrym poziomie, a - jakby nie było - każdy swoją wypowiedzią prezentuje siebie.
Awatar użytkownika
Gosiaczek
Posty: 84
Rejestracja: 2013-04-06, 23:16
Lokalizacja: Ostróda
Kontaktowanie:

Post autor: Gosiaczek »

I tak od fotografii do ortografii :D a kolega zuoooo zrobił w końcu tą fotkę ? :)
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

Pewnie nie. Ja ostatnie dwa dni we wro, a tu o dupie marynie gadanie i ze zdjec nici. No trudno. Jakby co, w OZDŚ saczyc bede zolte z piana od 21. Albo gdzies tam w Rynku. Kontakt 785394163
zuooooo
Posty: 5
Rejestracja: 2013-10-30, 09:47
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: zuooooo »

Kolega zuooooo zrobił zdjęcia i prezent się udał :) Choć jak się wybrałem żeby "ustrzelić" kilka brakujących zdjęć to się pochowały wszystkie... Ale się udało! :) Swoją drogą wiem, że odgrzewam temat, ale czułem potrzebę napisania, że się udało :) Dwie antyramy A3 zajęły zdjęcia :) uchwycone trabanty z podwala (ten z hercena i z podwórka), dwa trabanty z biskupina/sępolna, trampek parkujący regularnie na Piotra Skargi (pod muralem śląska Wrocław) :) Udało się wszystkie analogiem uchwycić (porozrzucane są na kliszach wszystkie zdjęcia ale grzecznie leżą sobie w formie cyfrowej na dysku). Niedaleko miejsca gdzie mieszkam stoi przeuroczy trabant 601 w kolorze żółtym użytkowany przez starszego pana :) czasem stoi obok zadbanego czerwonego maluszka :)

Pozdrowienia!

P.S.
Moderatorze - temat chyba można zamknąć :) Ot, żeby porządek był :)
Awatar użytkownika
robak
Posty: 115
Rejestracja: 2011-03-17, 22:14
Lokalizacja: Wroclaw/Belfast
Kontaktowanie:

Post autor: robak »

Zuooooo, to może sie pochwalisz fotka jeszcze? ;)
Odpowiedz