Skórzan tapicerka do Trabiego

Moderator: Mod Team

spikowskimichal
Posty: 3
Rejestracja: 2013-11-04, 15:23
Lokalizacja: z ciekawości

Skórzan tapicerka do Trabiego

Post autor: spikowskimichal »

Witajcie. Planuje (i nie jest to słomiany zapał) obić swoje Cudo skórą, fotele, kokpit, drzwi, generalnie wszystko. Mam już konkretnego(podobno) tapicera, z polecenia, mówił, że juz robił kilka Trabantów. Teraz pytanie. Jeśli ktoś ma namiary do dobrych, doświadczonych tapicerów, to chętnie skorzystam z pomocy(zawsze lepiej mieć kilka opcji i wybrać najlepszą). Jeśli ktoś np. miał by Tabiego w skórze, to bym był wdzieczny za foto na maila(nie po to, żeby odgapić, bo mam już swoją koncepcję). Dzięki z góry.
Awatar użytkownika
J.J.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1478
Rejestracja: 2011-03-05, 11:33
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: J.J. »

poszukaj fajnego 1.1 ze szczecina. on miał wszystko w skórze w środku. niesttey załączniku tu są po ciulu i nie mogę zamieścić foty :(
pozDDRo - Trabant, Wartburg, Simson, Mify, Qek, Barkas i T3 :)

TrojmiastoKlasycznie.pl
trabant.trojmiasto.pl
Bross
Posty: 745
Rejestracja: 2011-03-17, 18:42
Lokalizacja: Katowice/Gdańsk

Post autor: Bross »

Eko + welur
Cherry 76
Obrazek

Viola 1600
Obrazek

Pomaparńcza N353i
Obrazek

To tylko częściowo "skórzane" tapicerki

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
spikowskimichal
Posty: 3
Rejestracja: 2013-11-04, 15:23
Lokalizacja: z ciekawości

Post autor: spikowskimichal »

Wielkie dzięki:). Jeszcze krotkie pytanie do doświadczonych trabanciarzy. Jakie fotele do trabanta, mam oryginalne, juz dość zmęczone, wyremontować je, czy zamontować jakieś inne? Jeśli tak, to z jakiego auta pasują?
Ździebeł
Posty: 69
Rejestracja: 2013-01-17, 00:10
Lokalizacja: Morąg

Post autor: Ździebeł »

tak P&P to raczej żadne, ja będę wrzucał przednie fotele z POLO 86c2f
Obrazek

lub z alfy 156 coś takiego i je obszyć i skórkę
Obrazek
Bross
Posty: 745
Rejestracja: 2011-03-17, 18:42
Lokalizacja: Katowice/Gdańsk

Post autor: Bross »

zależy od stylu jazdy i rodzaju mocowania Twoich foteli w podłodze.... Kiedyś kupiłem T1,1 (1,3) z fotelami z SC wysoko jak w tirze.... niby OK,
ale zmieniłem na takie od Honda Prelude MK IV. (+ mocowania)
Ogólnie to z żadnego auta nie pasują fotele do każdego trzeba dorobić mocowanie.

Montowałem z Kolegą fotele elektryczne od BMW ale jakoś mało miejsca się zrobiło. (+ mocowania)

Ogólnie co Oryginał to Oryginał
W pomarańczy odnowiłem ramę fotela i trzymam oryginał i ich za nic nie zmienię.

Wysoki fotel utrudnia przewiew na tył dzięki czemu długo zaparowane są szyby....
maciek
Posty: 119
Rejestracja: 2011-09-09, 18:23
Lokalizacja: Bilsko-Biała

Post autor: maciek »

P&P pasują od BMW E30, można jeszcze kupić sportsitze czyli kubełki za rozsądne pieniądze ale to wymaga czasu i cierpliwosci. Miałem z Coupe i fajnie pasują jeżeli chodzi o wysokość, jak i o możliwość wbijania wstecznego biegu (szerokość).
spikowskimichal
Posty: 3
Rejestracja: 2013-11-04, 15:23
Lokalizacja: z ciekawości

Post autor: spikowskimichal »

Wielkie dzięki wszystkim za odpowiedzi i pomoc. Kolorek się robi(zrobię kilka fotek to wrzucę), tapicer umówiony, eko, a nie prawdziwa skóra i oryginalne fotele jednak zostaja(jak i cały środek).
Odpowiedz