Sochaczew zapraszam wszystkich wolnych jak i ich znajomych ;

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
Krychol
Posty: 20
Rejestracja: 2013-06-17, 12:12
Lokalizacja: Sochaczew
Kontaktowanie:

Sochaczew zapraszam wszystkich wolnych jak i ich znajomych ;

Post autor: Krychol »

U mnie w mieście organizuje ze znajomymi konkurs zręcznościowy kierowców. Chciałbym Was Trabanciarze zaprosić na tą imprezę, Będzie miejsce gdzie się parkować, pogadać. A nawet ustaliś jakieś dalsze plany co do spotkań bardziej cyklicznych w naszej okolicy:)

Podaje link do imprezy jak coś zapraszam. https://www.facebook.com/events/1529514 ... 5/?fref=ts
I jak by zebrała się grupka osób będę wdzięczny za waszą obecność ;) Pozdrawiam
Życie jest jedno to dajmy je każdemu
sebequs
Posty: 1
Rejestracja: 2015-01-26, 14:08
Lokalizacja: Reda

Post autor: sebequs »

jestem chętny, kiedy następny zlot?
Awatar użytkownika
Krychol
Posty: 20
Rejestracja: 2013-06-17, 12:12
Lokalizacja: Sochaczew
Kontaktowanie:

Post autor: Krychol »

Wiesz co otworzyliśmy Sochaczewskie stowarzyszenie sportów samochodowych (4S) I w tym roku zamierzamy zrobić szereg imprez, od KJS po KZ-ki i imprezy motoryzacyjne. więc jak będzie coś na najbliższym spotkaniu wiadomo wysyła tu wam pełny plan ogram na ten rok imprez :)

Ps. Może jakieś spotkanie w Stolicy ??
Życie jest jedno to dajmy je każdemu
Awatar użytkownika
Kubeq
Posty: 82
Rejestracja: 2011-11-06, 16:27
Lokalizacja: Karczew

Post autor: Kubeq »

Fajnie byłoby coś zorganizować :)
Awatar użytkownika
Krychol
Posty: 20
Rejestracja: 2013-06-17, 12:12
Lokalizacja: Sochaczew
Kontaktowanie:

Post autor: Krychol »

no to jak ?? propozycje?? , od pewnego czasu jest organizowane u nas Night illegal Warsaw, może jakiś termin byśmy zebrali i się ustawili w kupie ;)D za przeproszeniem ;P
Życie jest jedno to dajmy je każdemu
Awatar użytkownika
mantex
Posty: 83
Rejestracja: 2011-06-09, 22:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: mantex »

ja jeżdżę regularnie na NIEtypowego Opla :) i na youngtimer Płońsk na youngtimer warsaw przestałem :)

mam plan zreanimować Warszawę więc będę się odzywał ale jest opcja żebyśmy się zaczęli jakoś regularnie spotykać na mieście :)
Trabi 1.3 3F :) dalsze zmiany in progres :)

601 hycomat :)

Wartburg 353 w trakcie składania

Warsztatowy Dom Wariatów:
www.facebook.com/warsztatowydomwariatow
Awatar użytkownika
Krychol
Posty: 20
Rejestracja: 2013-06-17, 12:12
Lokalizacja: Sochaczew
Kontaktowanie:

Post autor: Krychol »

a kiedy jest Płońsk??

[ Dodano: 2015-02-26, 10:00 ]
Witam,
w związku już z oficjalnym otwarciem 4S w Sochaczewie, chciałbym wam przedstawić kalendarz imprez Obrazek

Obrazek

i nawiązując do daty 19-20czerwca chciałbym jakieś wasze fotki i kontakt do osób, które sa w stanie podlecieć do Sochaczewa i pokazać Auto (kat. Gleba, Drift, Lans) Tylko osoby konkretne i zdecydowane, będzie weryfikacja po weryfikacji dam znać każdemu kto się złapał ;)

[ Dodano: 2015-02-26, 10:01 ]
Witam,
w związku już z oficjalnym otwarciem 4S w Sochaczewie, chciałbym wam przedstawić kalendarz imprez Obrazek

Obrazek

i nawiązując do daty 19-20czerwca chciałbym jakieś wasze fotki i kontakt do osób, które sa w stanie podlecieć do Sochaczewa i pokazać Auto (kat. Gleba, Drift, Lans) Tylko osoby konkretne i zdecydowane, będzie weryfikacja po weryfikacji dam znać każdemu kto się złapał ;)
Życie jest jedno to dajmy je każdemu
Odpowiedz