Trabant 601 Szymona

Moderator: Mod Team

kwadrat49
Posty: 44
Rejestracja: 2016-01-25, 23:44
Lokalizacja: Stary Wisnicz

Post autor: kwadrat49 »

Zdecydowanie z ramka te odblaski,
kawal dobrej roboty odwaliles.5+++
borekWLKP
Posty: 122
Rejestracja: 2014-09-04, 18:32
Lokalizacja: Słupca, Kamień

Post autor: borekWLKP »

jest mega. nie ma co mówić.
czekam na efekt końcowy.
Szymonc83r
Posty: 40
Rejestracja: 2014-03-26, 16:23
Lokalizacja: Szymocice

Post autor: Szymonc83r »

Witam po dłuższej przerwie. Trabi dostał nowiutką wygłuszkę
Obrazek

Felgi wypiaskowane zaepoksydowane i polakierowane poliuretanem. Trampiszon dostał także nowiutkie opony
Obrazek

Narożniki dostałem od kolegi Trabanciarza (Dzięki Grzesiu), były porysowane ale trochę pracy i efekt końcowy mnie zadowala
Obrazek

Tapicerka, dzieło mojego Taty, który odwalił kawał dobrej roboty
Obrazek

Mojej NAJUKOCHAŃSZEJ CÓRCI Trabi też przypadł do gustu. Będziemy nim jeździć na wspólne wypady :)
Obrazek

Ogólnie Trabi " NEPTUN" prezentuje się tak
Obrazek
Obrazek

Trabi juz jest po przeglądzie za niedługo dodam kolejne fotki. Do zrobienia zostały mi jeszcze drobnostki, które wymagają jednak troszkę czasu m.in
Zamontowanie dyszy spryskiwacza, dorobienie kosy, zamontowanie zbiorniczka z płynem do spryskiwaczy, podłączenie i montaż ekonomizera, zamontowanie radia i podłączenie radia. I pewno kilka innych ważnych rzeczy o ktorych teraz nie pamiętam. Pozdrawiam wszystkich NIECH MIXOL BĘDZIE Z WAMI !!! :-)
Awatar użytkownika
JSM
Posty: 62
Rejestracja: 2015-08-30, 11:29
Lokalizacja: wlkp

Post autor: JSM »

Nowe wygłuszenie kupiłeś w lokalnym sklepie, czy w internecie? Jaką ma to grubość?

Ładny kolorek.
Szymonc83r
Posty: 40
Rejestracja: 2014-03-26, 16:23
Lokalizacja: Szymocice

Re: Trabant 601 Szymona

Post autor: Szymonc83r »

Witam po długiej przerwie ( spowodowanej to tym to tamtym... Zawsze. Cos :) ) , moj trabi przejechał juz od remontu jakies 2800 km. Ma się świetnie i cieszy mnie sporadycznymi ( niestety) wycieczkami. Aktualnie trabi nawoskowany, wyczyszczony i przykryty zapadł w sen zimowy. W nastepnym roku bede mial dla niego zdecydowanie wiecej czasu. Wiec pokażą sie pewnie zdjecia z roznych wyjazdow i drobnych garazowych prac upiekszajacych, ulepszajacych itp itd. Życze wszystkim remontującym i przywracająym swoje trabiki do ponownego życia dużo wytrwałości.
Szymonc83r
Posty: 40
Rejestracja: 2014-03-26, 16:23
Lokalizacja: Szymocice

Re: Trabant 601 Szymona

Post autor: Szymonc83r »

Obrazek

Pare fotek mojego trabika
Obrazek
Kosa własnej produkcji, jeszcze nie pomalowana.
Obrazek
Tutaj pierwszy przegląd, zaliczony bez najmniejszych zarzutów :-) ( jescze żółte kierunkowskazy przód)

Obrazek
A tutaj prezent dla sasiada, ktory chcial jechac do slubu czyms innym niz wszyscy.

Chcialem tylko przypomnieć wszystkim że mój Trabant nie jest niebieski ani granatowy ten kolor tak wychodI na zdjeciach, i naprawde mam tylko kilka zdjec ktore w miarę oddaja prawdziwą barwe auta.
Odpowiedz