system grzewczy

Trabantowa mechanika

Moderator: Mod Team

Bartland
Posty: 35
Rejestracja: 2011-07-31, 18:25
Lokalizacja: wielkopolska-Wronki

Post autor: Bartland »

Dzięki, czekam za fotkami

[ Dodano: 2011-10-23, 12:39 ]
zrobi ktoś te fotki? zima idzie

[ Dodano: 2011-10-23, 19:04 ]
Panowie, dzisiaj tak się przyglądałem temu wszystkiemu Rozdzielacz pod maską posiada dwa cięgna do których wchodz linki. Wewnątrz kabiny jest jeszcze ta klapka o której mowa wcześniej. To ile linek idzie w ogrzewaniu? trzy? bo u mnie wewnątrz kabiny tam gdzie te linki ogrzewania winny być przymocowane to z lewej strony jest linka do ssania, potem dwa miejsc są wolne bo nie ma linek i czwarte miejsce to odkręcanie kranika. Niech ktoś to na chłopski rozum wytłumaczy bądź też załączy fotki ak to powinno być.

[ Dodano: 2011-11-06, 22:08 ]
Dzięki wszystkim za pomoc i za fotki szczególnie. Temat do zamknięcia, już sobie poradzilem. Wszystko gra
przepraszam czy tu biją?
daniel36Wilk12
Posty: 3
Rejestracja: 2020-06-10, 07:00
Kontaktowanie:

Re: system grzewczy

Post autor: daniel36Wilk12 »

Witam czy ktoś interesowała się czym takim jak zabudowy na kaloryfer: https://www.openmedis.pl/. Ja niestety mieszkam w bloku i u mnie te grzejniki szpecą pokoje. Zamówiłem doskonałej jakości obudowy, dzięki czemu wyglądają o wiele lepiej. Czy wy stosujecie u Was takie rozwiązania. Napomnę że mam grzejniki rożnej długości i zrobili je na wymiar. Jestem bardzo zadowolony.
Ostatnio zmieniony 2023-03-23, 15:52 przez daniel36Wilk12, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RemkoK
Posty: 365
Rejestracja: 2017-10-26, 20:20
Lokalizacja: Jasło

Re: system grzewczy

Post autor: RemkoK »

Jeżeli o mnie chodzi, to ja raczej nie budowłem domku dla kaloryfera. To ma raczej grzać niż ładnie wyglądać i tracić na wydolności cieplnej
Znów wędrujemy ciepłym krajem,
malachitową łąką morza.
Ptaki powrotne umierają
wśród pomarańczy na rozdrożach...
Awatar użytkownika
Wojciech
Posty: 577
Rejestracja: 2012-12-15, 22:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: system grzewczy

Post autor: Wojciech »

Że udzielasz się ze swoimi wywodami w każdym możliwym temacie to już się pogodziłem, ale że będziesz wchodził w dyskusje z botami spamującymi to bym się nie spodziewał.
Awatar użytkownika
RemkoK
Posty: 365
Rejestracja: 2017-10-26, 20:20
Lokalizacja: Jasło

Re: system grzewczy

Post autor: RemkoK »

Wojciech pisze: 2021-01-31, 14:48 Że udzielasz się ze swoimi wywodami w każdym możliwym temacie to już się pogodziłem, ale że będziesz wchodził w dyskusje z botami spamującymi to bym się nie spodziewał.
:) Lubie sobie pogadać, ot co. Skoro nie wiele się dzieje..., to i mogę pogadać do obraza😅😅😅
Nie no, nie przyuważyłem, że to jakiś spam. Staram się zawsze jakoś pomóc(choć nie zawsze wychodzi), wiem też że czasem bywam irytujący i nie każdy to lubi - sorki
Znów wędrujemy ciepłym krajem,
malachitową łąką morza.
Ptaki powrotne umierają
wśród pomarańczy na rozdrożach...
Odpowiedz