Pempuś czyli Trabant 1.1 by Qzwert

Moderator: Mod Team

Qzwert
Posty: 45
Rejestracja: 2015-09-23, 21:48
Lokalizacja: Kuj-Pom

Pempuś czyli Trabant 1.1 by Qzwert

Post autor: Qzwert »

Cześć jestem Damian i końcu postanowiłem tutaj napisać co nieco o zaczynającej się mojej jakże już kolorowej przygodnie z Trabancikiem. Otóż nabyłem go za przysłowiowe worki ziemniaków od sąsiada, jestem jego drugim właścicielem na wszystko mam papiery oryginalny przegląd 84tyś. Kupiłem no to co? Dawaj na krótką podróż! Beznzyny za 30 dychy no i gaźnik do regulacji od tego się zaczęło, a nie bo chwilę później pękły mi cudowne przewody hamulcowe, był to październik '15. I tak pomału go robiłem ile mogłem kupiłem full miedź (wyrzuciłem taki pierdzielnik spod auta czy to jest takie potrzebne?) Klocki tarcze tłoczki w tyle oraz powierzchnia cierna na szczękach. Dobrze co z tym gaźnikiem? To zaczęło się, że nie chodził w ogóle na wolnych więc rozebrałem wszystko wykonałem jakoś uszczelnienie podstawy gaźnika bo wbijało się tam lewe powietrze. Nowe świecie wszystkie kable nowa kopułka wszystkie płyny. Teraz coż.. Zalałem beny za 80 i co? Panie leci panu benzyna! No to byłem w lekkim stresie... lejesz bene a ona leci dołem? Cóż szukam zbiornika paliwa plus ucieka mi płyn hamulcowe już 4 zbiorniczki a wycieku nie widać? Wszędzie sucho stał na kartonach płynu nie ma a kartony suche? Dobrze teraz wam pokaże moje cacko conieco napisałem o nim ale włożyłem w niego półtora i jeździ teraz czekam aż reszta zacznie mi się sypać :P O planach może póżniej nie będę przynudzał. Wrzucę wam fotek różniastych pełno jak ktoś coś chce wiedzieć pisać z miłą chęcią się zadomowię! Jest ktoś z kuj-pomorskiego na jakąś sesję czy coś?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To najlepsze -20 a Damian walczył dzielnie z linką od ręcznego. Niestety nie mam kanału ale dawałem radę :)

Obrazek

Pozdrawiam i mam nadzieję, że uda mi się tutaj zadomowić!
Pempuś!
Awatar użytkownika
J.J.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1478
Rejestracja: 2011-03-05, 11:33
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: J.J. »

Witaj :)
Polecam założyć 'książkę przygód' :)
One ( przygody ) nieodłączne są przy tych autach :)
Jeśli będziesz od czasu do czasu zaglądał sam z siebie do tego autka to długo Ci posłuży, mimo że z początku może wydawać się wredne :)

Cóż za ciekawą konstrukcje masz między tylnymi kielichami ?
Na mrozie polecam nie zaciągać ręcznego, bo to czasem linka, czasem szczęki przymarzną do bębna ;)

Powodzenia i do zoba na zlotach :)
pozDDRo - Trabant, Wartburg, Simson, Mify, Qek, Barkas i T3 :)

TrojmiastoKlasycznie.pl
trabant.trojmiasto.pl
Qzwert
Posty: 45
Rejestracja: 2015-09-23, 21:48
Lokalizacja: Kuj-Pom

Post autor: Qzwert »

Otoz poprzedni właściciel postanowił wzmocnić hak i wyszła całkiem moca zabaweczka między kielichami :mrgreen:
Pempuś!
Qzwert
Posty: 45
Rejestracja: 2015-09-23, 21:48
Lokalizacja: Kuj-Pom

Re: Pempuś czyli Trabant 1.1 by Qzwert

Post autor: Qzwert »

Po mału będę wrzucac szereg zmian jakie będę realizować tej zimy.
Załączniki
IMG_20161116_165740.jpg
Pempuś!
Awatar użytkownika
Piotrek92
Posty: 29
Rejestracja: 2016-11-16, 21:05
Lokalizacja: ALEKSANDROWO/ INOWROCŁAW

Re: Pempuś czyli Trabant 1.1 by Qzwert

Post autor: Piotrek92 »

Witam kolego ;)
Ładny trabancik powodzenia w pracach remontowych ;)
Też jestem z kuj-pom a skąd dokładniej po tablicach widzę że gdzieś powiat Nakielski ;)
Qzwert
Posty: 45
Rejestracja: 2015-09-23, 21:48
Lokalizacja: Kuj-Pom

Re: Pempuś czyli Trabant 1.1 by Qzwert

Post autor: Qzwert »

Mały taki update zdjęcia z lepszej sesji szukam fajnego koła ktoś pomoże?

Inny grill, znacznie lepiej się prezentuje polerowanie całego lakieru, odświeżenie felg, pomalowany pas tylni i różne inne pierdoły zrobione progi.

W styczniu czeka mnie malowanie przedniego pasa oraz maski ponieważ mają inny odcień potem już tapicerka na mega sztos minimum dwójkę muszę na to wydać ;) Ma urywać jajka. Z biegiem czasu ma być abf 150 koni jednak wielu ludzi mówi zostaw oryginał chciałbym się w końcu spotkać z kimś na spocie mój najbliższy to w Toruniu 3 grudnia potem Wilcze Laski mam nadzieję, że spotkam jakiegoś trabanta bo od półtora roku jeszcze nie spotkałem, żadnego właściciela aby spiknąć sobie fotkę, pozdro!

https://zapodaj.net/83203fe916151.jpg.html

https://zapodaj.net/e2742d188f979.jpg.html

https://zapodaj.net/a93e9bbbc962d.jpg.html
Pempuś!
Awatar użytkownika
JSM
Posty: 62
Rejestracja: 2015-08-30, 11:29
Lokalizacja: wlkp

Re: Pempuś czyli Trabant 1.1 by Qzwert

Post autor: JSM »

No na Wilcze Laski w 2017 roku to i może ja się wyrobie, jak dobrze pójdzie :D
borekWLKP
Posty: 122
Rejestracja: 2014-09-04, 18:32
Lokalizacja: Słupca, Kamień

Re: Pempuś czyli Trabant 1.1 by Qzwert

Post autor: borekWLKP »

moim zdaniem ten trabant 1.1 jest tak ładny. ma świetny kolor. nie warto go stylizować na 1.1, prawdziwi trabanciarze to docenią. Trabantów 1.1 jest mniej niż 601. także doceniajmy je. :)
Odpowiedz