Trabant 1977r niski przebieg 25000 km. Jaka może być cena??

Moderator: Mod Team

pogromcalvl4
Posty: 3
Rejestracja: 2016-05-26, 20:15
Lokalizacja: Ćmielów

Trabant 1977r niski przebieg 25000 km. Jaka może być cena??

Post autor: pogromcalvl4 »

Witajcie!

Jestem posiadacze takiego dosyć wyjątkowego trabanta z 1977roku, który ma przebieg mniej niż 25000 km. O niskim przebiegu świadczą oryginalne opony trabantowskie, na których stoi od nowości. Auto ni e zarejestrowane, z możliwością rejestracji na żólte blachy. Trabant na chodzie, ale do drobnych prach renowacyjnych. Ogólnie stan jak na ten wiem to bardzo dobry.
Mam na niego kupca tylko nie wiem jaką cene mu mogę powiedzieć za niego, może mi pomożecie go wycenić?
A moje drugie pytanie czy opłaca się go rejestrować? w sensie czy ma to jakiś wpływ na cene jak jest na żółtych blachach lub z możliwością rejestracji.

Z góry dziękuje za odpowiedź!
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magik »

min 10 tys
Mihó
Posty: 115
Rejestracja: 2014-07-15, 23:02
Lokalizacja: PZ

Post autor: Mihó »

Nie rejestruj, bo będą jaja ze sprzedażą za granicę. Wystaw na http://www.marktplaats.nl/c/auto-s/c91.html
ewentualnie ebay.de
Trabant 1.1 Universal
Vectra B 1.8 >500kkm
Pontiac Trans Sport 3.8
Opel Corsa GSI
Awatar użytkownika
Kuzyn353
Posty: 2529
Rejestracja: 2011-01-06, 13:13
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kuzyn353 »

Daj jakieś foto jak oczekujesz wyceny. Przebieg dobry jeśli to pierwsza kolejka licznika. Mnóstwo zależy od stanu blacharki i oryginalności lakieru, obtarć. Kondycja silnika i oryginalność.
Tak, może być i 10tyś. Choć na kupca trzeba trafić bo nie ma kolejek po Trabanty.
pogromcalvl4
Posty: 3
Rejestracja: 2016-05-26, 20:15
Lokalizacja: Ćmielów

Post autor: pogromcalvl4 »

Próbuje dodać zdjęcia ale mi wyskakuje cały czas, że przekroczyłem limit danych o 1kb.

lakier całościowo nie najgorzej, oprócz prawego przedniego nadkola i drzwi, które były przerysowane i pomalowane farba olejna (szkoda słów na temat tego kto to robił). Silnik pracuje ładnie, oryginalność całego auta też bez zarzutu poza tą farbą olejną na dwóch elementach. Auto na pewno stanowi doskonałą baze, dla odpicowania go na zabytkowe cacko wyglądające jak nowe.

Ogólnie już mi pomogliście w sporym stopniu za co dziękuje.
Odpowiedz