Poznańskie Klasyki Nocą

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
jonasz
Posty: 11
Rejestracja: 2016-06-06, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Poznańskie Klasyki Nocą

Post autor: jonasz »

Witam mam pytanie do wszystkich z Poznania oraz okolic i nie tylko !
Co wy na to żeby wspólnie się spotkać i pojechać razem na Poznańskie Klasyki Nocą lub zrobić jakiś własny zlot ? Zazwyczaj najwięcej zazwyczaj jest wiadomo maluchów a trabantów 3-4 mniej więcej . Przydałoby się skorzystać z sytuacji że jest takie coś i pokazać że trabantów też jest sporo oraz ogólnie się spotkać .
Qzwert
Posty: 45
Rejestracja: 2015-09-23, 21:48
Lokalizacja: Kuj-Pom

Post autor: Qzwert »

Dobra mów kiedy i gdzie bo bym mógł wpaść.
Pempuś!
Awatar użytkownika
jonasz
Posty: 11
Rejestracja: 2016-06-06, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jonasz »

ogólnie one są co czwartek na bułgarskiej (na parkingu przy stadionie) od 20-22
Qzwert
Posty: 45
Rejestracja: 2015-09-23, 21:48
Lokalizacja: Kuj-Pom

Post autor: Qzwert »

Mi po 8 pazdziernika pasuje musimy sie zgadac. Bedziemy w kontakcie albo gdzies w polowie trasy bo do poznania mam okolo 80 w jedna ;)
Pempuś!
Awatar użytkownika
Chris25
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 615
Rejestracja: 2011-03-09, 12:39
Lokalizacja: Złotniki k/Poznania
Kontaktowanie:

Post autor: Chris25 »

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pokazać się i co najważniejsze poznać, na zakończeniu sezonu PKN, bo to będzie najciekawsze spotkanie ;) W tym roku byłem dwa razy i ostatni planuje przyjechać na zakończenie ;)
Awatar użytkownika
PiotrekW
Posty: 20
Rejestracja: 2015-06-09, 22:23
Lokalizacja: Luboń k.Poznania
Kontaktowanie:

Post autor: PiotrekW »

Pomysł bardzo fajny. Pojawiam się od czasu do czasu na PKN i faktycznie Trabantów nie wiele. Trzeba uzgodnić termin i może najpierw spotkanie gdzieś niedaleko stadionu tak, żeby na parking pod stadionem przyjechać kolumną trabantów? :D
Awatar użytkownika
jonasz
Posty: 11
Rejestracja: 2016-06-06, 11:53
Lokalizacja: Poznań

o to właśnie chodzi żeby kolumną wjechać i zrobić sektor

Post autor: jonasz »

tak jak malany stoją zawsze razem mają jakby swój sektor tak trabantami zrobić własny

[ Dodano: 2016-09-22, 11:40 ]
ktoś leci dziś na klasyki ?
NBA
Posty: 2
Rejestracja: 2014-04-27, 20:07
Lokalizacja: JAROCIN

Post autor: NBA »

Jak dojdzie do skutku - przyłączam się z Jarocina. Dajcie znać
Awatar użytkownika
YuLaS
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 938
Rejestracja: 2011-01-06, 11:48
Lokalizacja: Oborniki Wlkp

Post autor: YuLaS »

Byłczas że jeździłem dość regularnie, ale jak zaczęły pojawiać się mercedesy, bmki i amerykańce jakoś czar prysł lub po prostu nie moja bajka. Jestem fanem jednej (może kilku) marek i tyle.

Proponuję przywrócić wielkopolskie spotkania. Może jakiś mini rajd po okolicy? Ostatnie lata było kiepsko z frekwencją więc zaniechaliśmy organizowania, ale widzę młodą krew i chętnie bym się spotkał niekoniecznie na klasykach. Pamiętam lata 2003-2004 gdzie pod ikea (jeszcze małą) w poznaniu zjeżdżało się po 30 aut z samych okolic poznania.
Awatar użytkownika
Chris25
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 615
Rejestracja: 2011-03-09, 12:39
Lokalizacja: Złotniki k/Poznania
Kontaktowanie:

Post autor: Chris25 »

Jestem za pomysłem Juliana i możemy pomyśleć o reaktywowaniu spotkań Trabantowych ;)
Awatar użytkownika
jonasz
Posty: 11
Rejestracja: 2016-06-06, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Spotkanie pod Ikeą

Post autor: jonasz »

To jak może się umówimy się mniej więcej jak komu pasuję i zrobimy trabantowy zlot pod ikeą jakoś na czasie ? najlepiej w week jakoś 17-18 godz.. i co najwyżej data do ustalenia jak komu pasuje : )
Awatar użytkownika
YuLaS
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 938
Rejestracja: 2011-01-06, 11:48
Lokalizacja: Oborniki Wlkp

Post autor: YuLaS »

W najbliższy czwartek jest zakończenie sezonu PKN. Ja z siostra się szykujemy. Rano puszczę mailing do wielkopolskich trabanciarzy. Może coś wymyślimy ze spotkaniami. No i fajnie było by spotkać się ciut wcześniej i razem wjechać. My lecimy od ronda obornickiego.
Awatar użytkownika
jonasz
Posty: 11
Rejestracja: 2016-06-06, 11:53
Lokalizacja: Poznań

spotkanie

Post autor: jonasz »

jak lecicie od ronda obornickiego to ja mieszkam na hipodromie na lutyckiej 34 to podrodze jest tu duży parking można się spotkać : )
Awatar użytkownika
YuLaS
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 938
Rejestracja: 2011-01-06, 11:48
Lokalizacja: Oborniki Wlkp

Post autor: YuLaS »

puściłem mailing i podałem miejsce zbiórki jedną uliczkę przed ptasią - wjazd do WSPiA ok 19:45
borekWLKP
Posty: 122
Rejestracja: 2014-09-04, 18:32
Lokalizacja: Słupca, Kamień

Re: Poznańskie Klasyki Nocą

Post autor: borekWLKP »

Cześć. Tak czytam sobie posty. Niestety jakoś nie wchodziłam tu często. I myślę że wielu z Was też nie jest tu regularnie. Może jakaś strona trabanciarzy z wielkopolski? w tych czasach prawie wszyscy mają facebooka. i posty się wyświetlają na bieżąco.

Co Wy na to? Fajnie by móc spotkać się większą lub mniejszą grupą trabantów, porobić wspólne zdjęcia. to fajna pamiątka.
Odpowiedz