Sprzedam 601 lub zamienie na shl m11

Moderatorzy: andrew822, Mod Team

domel999
Posty: 12
Rejestracja: 2015-12-29, 18:58
Lokalizacja: Grójec

Sprzedam 601 lub zamienie na shl m11

Post autor: domel999 »

Trabant 601. Sprawny, jaskółka ok,progi ok,podłoga ok,po kapitalce hamulców(nowa pompa cc,przewody hamulcowe,cylinderki szczęki,sprężynki) podłoga jak i progi 0 rdzy zabezpieczona od środka i spodu Koła tylne nowe felgi + nowe opony oryginalne z prl(stan idealny) silnik odpala,ładowanie jest,nic nie gaśnie normalnie jeździ. Założone fotele od 126p (są oryginalne,ale mają zniszczoną tapicerkę)w każdej chwili można wrócić do oryginału.Obecnie zdemontowana tapicerka ze środka oraz tylna kanapa.(ale wszystkie dywaniki i wygłuszenia posiadam(uprane ,wysuszone). Elektryka sprawna trzeba tylko założyć lampę cofania.Rzeczy które wymieniłem:
-ekonomizer(trzeba podłączyć)
-resor Kupiony nowy nieużywany (zamontowany
-2-gi magiel zregenerowany (wystarczy przełożyć)
-wymienione tylne sprężyny i amortyzatory (używki w bdb stanie)
-wypiaskowane i pomalowane tylne wachacze (założone tylne kielichy
zmieniające kąt wachaczy)
-wymieniony i pomalowany wydech (żadnych dziur)

Trabanta miałem robić dla siebie.Miałem zmienić kolor na oryginalny ale z powodów osobistych jestem zmuszony go sprzedać.Trampek jest świetną bazą do odbudowy.Można obejrzeć go 7 km od Grójca woj.Mazowieckie gdzie stoi w zaprzyjaźnionym warsztacie samochodowym(miał robione w.w hamulce) Można go podnieść na podnośniku i dokładnie sobie obejrzeć.

Dorzucę jeszcze sporo części które nagromadziłem. W razie pytań Proszę dzwonić 603-031-506 Mogę zamienić na Shl M11

Aktualne Oc brak przeglądu tech. http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/zi3g ... ZTzRPTlcRQ
Odpowiedz