Gdzie zrobić prawo jazdy w Krakowie?

Moderator: Mod Team

TrabManiak
Posty: 6
Rejestracja: 2017-05-16, 13:22

Gdzie zrobić prawo jazdy w Krakowie?

Post autor: TrabManiak »

Witam,
jako, że miesiąc temu przeprowadziliśmy się rodziną do Krakowa (moja zmiana pracy) to postanowiłem zafundować prawko swojemu oczu w głowie czyli córce. Dodam, że na mieście widziałem jak do tej pory kilka OSK: Orzeł, Luz, Albar czy Auto Akademia. Przeglądając ich strony, informacje na necie i jakimi dysponują maszynami i oczywiście jak daleko od naszego mieszkania mają siedzibę to padło na http://autoakademia.pl/ mają oni i automatyczne i manualne skrzynie biegów. Wcześniej mieszkaliśmy w małym miasteczku pod Zieloną Górą gdzie ruch był mały, teraz potrzebuje dobrego instruktora, który pokaże jej jak się jeździ w tak dużym mieście. I dodatkowe pytanie: czy wysłać ją do OSK gdzie można zrobić prawo jazdy w automacie czy wysłać ją normalnie na manualną skrzynię biegów, w domu mamy auto z manualem i automat.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi
Awatar użytkownika
Lardor
Posty: 23
Rejestracja: 2016-08-20, 11:55
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie zrobić prawo jazdy w Krakowie?

Post autor: Lardor »

Ja tam robiłem prawo jazdy w Twoja Elka z Instruktorem Dawidem dość dobrze uczy i zdania egzaminów mają na dość wysokim poziomie, a jeśli chodzi o skrzynie to niech lepiej będzie manual, nie będzie musiała się w przyszłości uczyć zmiany biegów .
Trabant 1.1 Sedan 1991 .
TrabManiak
Posty: 6
Rejestracja: 2017-05-16, 13:22

Re: Gdzie zrobić prawo jazdy w Krakowie?

Post autor: TrabManiak »

Dzięki za informacje :)
Odpowiedz