Likwidacja Stowarzyszenia CARTOON TRABANT

 

Podaje się do publicznej wiadomości, że na podstawie uchwały nr 03/2021 z dnia 11 grudnia 2021 roku zgromadzenia członków Stowarzyszenia KLub Użytkowników i Sympatyków Trabanta Cartoon Trabant Klub Polska, KRS 0000235940 oraz na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy KRS z dn. 31.05.2022, sygn.akt KR XI Ns-Rej KRS 7079/22/361 wszczęta została likwidacja Stowarzyszenia z siedzibą w Krakowie, ul. Siemiradzkiego 23/2, 31-137 Kraków

Likwidatorem Stowarzyszenia został ustanowiony: Grzegorz Brzeziński.

Adres do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wzywa się do składania ewentualnych roszczeń w stosunku do Stowarzyszenia w terminie do 30 czerwca 2022 roku. 

Drugie zgromadzenie likwidacyjne członków stowarzyszenia

W imieniu zarządu serdecznie zapraszam do udziału członków stowarzyszenia w zgromadzeniu, które odbędzie się 1 lipca 2022. Tematem zebrania będzie dokończenie procedury związanej z zamknięciem działalności stowarzyszenia.

 

Zgromadzenie likwidacyjne członków stowarzyszenia

 

W imieniu zarządu serdecznie zapraszam do udziału członków stowarzyszenia w zgromadzeniu, które odbędzie się 11 grudnia 2021. Tematem zebrania będzie zamknięcie działalności stowarzyszenia.

Więcej inf. tu: forum

Zgromadzenie członków stowarzyszenia 2021

 

W imieniu zarządu serdecznie zapraszam do udziału członków stowarzyszenia w zgromadzeniu, które odbędzie się 23 października 2021. Głównym tematem zebrania będą dalsze losy klubu. Ze względu na ilość członków przeprowadzimy je zdalnie. Więcej informacji dostępne na forum: >> link do forum <<

Zniżki dla członków klubu w sklepach z częściami

Dla członków klubu w dwóch sklepach wysyłkowych przygotowano specjalne rabaty. Podczas zamówienia należy podać numer legitymacji członkowskiej, aby uzyskać 10% rabatu.

Nasz wieloletni partner Motirex.pl

 

Nowy sklep z wieloma oryginalnymi częściami nowymi jak i używanymi:

Walne zgromadzenie 2019

Witajcie Drogie koleżanki i drodzy koledzy,
Czas bardzo szybko płynie i w tym roku przypada forum sprawozdawczo-wyborcze Stowarzyszenia Cartoon Trabant Klub Polska. Zgodnie z ustaleniami z przed dwóch lat, forum odbędzie się po 11 listopada. W tym roku będzie to weekend 16-17 listopad i miejscem tego rocznego spotkania, będą okolice Łodzi. Uprzedzając Wasze pytania co do lokalizacji, została wybrana ze względu na dobry dojazd z każdej części Polski.

Na szczegóły proszę jeszcze chwilkę poczekać, ale pewnie będę one podobne jak ostatnio. Cały pobyt powinien zamknąć się w kwocie 120-140 zł od osoby z wyżywieniem oraz innymi kosztami jakie będziemy musieli ponieść.

Bardzo proszę o aktywną dyskusję i propozycje na forum.

http://forum.cartoontrabant.pl/viewtopic.php?f=29&t=8188

TrabiExpo XVII 2019

Więcej info wkrótce.

 

 

ZLOT - Trabantem w Bieszczady 2019

Cześć wszystkim

Tak jak pisałem wcześniej, powracamy do dobrej imprezy Trabantowej w pięknych Bieszczadach

Po 7 latach przerwy wznawiamy ZLOT TRABANTÓW z przytupem :)
Termin 15-18 sierpień 2019 (długi weekend)- wpiszcie sobie to w telefon, informować szefa, że wtedy wolne i ogień na tłoki....

Tym razem zabieramy Was troszeczkę głębiej w Bieszczady, miejscowość CZARNA, położona za zbiegu małej i dużej pętli bieszczadzkiej.
Ośrodek mamy na wyłączność, jest to Stanica ZHP także wracamy do klimatów "patyków" tylko w standardach na nasze czasy :)

Myślę, że powtórzymy dobry klimat zlotu w Zawoziu, liczę nawet ,że zrobimy coś lepszego
Chcemy utrzymać klimat na luzie ale nie myślcie, że nie przeciągniemy was po okolicy, także na wstępie napiszę BUTY w TEREN OBOWIĄZKOWO :P

Informacje pojawiają się w wydarzeniu na facebooku facebook - wydarzenie.

W imieniu organizatorów - admin.

Podkategorie

f t g
Copyright © 2024 cartoontrabant.pl - xsDesign by Hostgator