SKLEP NOWOLIPKI

Moderator: Mod Team

Awatar użytkownika
Arek CB
Posty: 270
Rejestracja: 2011-02-22, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

SKLEP NOWOLIPKI

Post autor: Arek CB »

Witam
Na starym forum napisał kolega "Baryl"

Koleżanki i Koledzy mam dla Was smutną wiadomość. Otóż będąc dzisiaj w sklepie "WARMOT" na Nowolipkach w Warszawie dowiedziałem się iż ów sklep kończy swoją działalność i będzie zlikwidowany do końca MAJA!!!!
W sklepie jest jeszcze masa części oryginalnych z drobnicy do zawieszenia, silnika, itp. są nowe bębny do 601 i 1.1, jak i z większych jak poszycia, błotniki itp. do Trabanta, Wartburga...
Jako że sklep ma całkowicie zniknąć wszystko jest po niższych cenach.
Po rozmowie z właścicielem niestety straciłem nadzieje że może będzie gdzieś przeniesiony... Jak sam powiedział "gdybym był młodszy to może i tak...gdzieś do koło falenicy, ale że jest jak jest, klientów coraz mniej,a czynsz trzeba płacić, a nie ma bardzo z czego...

Tak że koledzy, koleżanki chwytajcie za portfele i biegiem do sklepu póki jeszcze jest zrobić zapasy, bądź wygrzebać ciekawe rzadkie części do naszych trabantów...
Trabant to nie tylko samochód to styl życia :)
tel. 606669429
http://trabi.no-ip.pl/trabi%20gti/
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magik »

łezka w oku się kręci, znam ten sklep od 2003 roku kiedy to kupiłem pierwszego trabanta, kupiłem tam masę ciekawych rzeczy. Pan prowadził tam też swego rodzaju komis, także perełki też się trafiały. Wczoraj kupiłem przednie zabieraki bębnów nowego typu. chyba wpadnę jeszcze raz i zrobię tam porządny remanent
Awatar użytkownika
Kosiek
Posty: 173
Rejestracja: 2011-05-05, 20:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kosiek »

No cóż czas zrobić najazd i pomóc Magikowi zrobić remanent. Ale źle się dzieje ogółem... Warb-Pol od zeszłego roku ma ruchome godziny pracy. Panią spotkałem pracującą na kasie w jednym z marketów. Bieda nadchodzi...
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magik »

w którym markecie ? :> pojadę po browar i może dostanę nr ale nie do budki :)
Awatar użytkownika
Zweitakter
Posty: 3
Rejestracja: 2011-05-13, 08:34
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Zweitakter »

podobno prawda,
niestety, było co prawda kilka mniej lub bardziej zwariowanych pomysłów na to cokolwiek kultowe miejsce ,
wyszło tradycyjnie czyli nijak
ekonomia zabija powoli ale za to skutecznie
pewnikiem tam zara zobaczymy burger kinga albo tympodobne swiństwo
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magik »

Panowie a może zrobimy spota na nowolipkach pod koniec maja ? może będzie wyprz ?
jedyny problem to taki że trzeba go będzie zrobić w tygodniu w godzinach kiedy większość pracuje
Awatar użytkownika
Arek CB
Posty: 270
Rejestracja: 2011-02-22, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek CB »

A ma ktoś kontakt z właścicielem? magik?
Może by zrobić mile pożegnanie 27.05.2011r np. o godz 17:00 piątek tylko trzeba by uprzedzić właściciela przed taka akcja , sam on pamięta otwarcie tego sklepu kiedyś było na tvn warszawa.
Na pewno by miło było tylko potrzeba osoby, która by tam pojechała i porozmawiała z właścicielem a i może zaprosić do akcji Panią z tzw budy (konkurencji).
Trabant to nie tylko samochód to styl życia :)
tel. 606669429
http://trabi.no-ip.pl/trabi%20gti/
Qbs

Post autor: Qbs »

Zróbcie uroczyste zamknięcie z tortem w ramach podziękowań dla Pana właściciela. Z pewnością zakręci mu się łezka w oku i będzie bardzo przyjemnie (może nawet jakiś większy rabacik dostaniecie).
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magik »

kontakt z właścicielem to po prostu nr do sklepu, mogę z nim pogadać tylko czy znajda się chętni ?
Awatar użytkownika
Kosiek
Posty: 173
Rejestracja: 2011-05-05, 20:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kosiek »

Jeśli tylko miałbym chwilę czasu to bym się pisał na taką formę podziękowania. Ale niestety ja jestem z tych co pracują popołudniami...może mógłbym się urwać na moment w razie czego.
Awatar użytkownika
mateusz
Posty: 36
Rejestracja: 2011-05-06, 21:18
Lokalizacja: Syreni Gród

Post autor: mateusz »

Qbs pisze:Zróbcie uroczyste zamknięcie z tortem w ramach podziękowań dla Pana właściciela. Z pewnością zakręci mu się łezka w oku i będzie bardzo przyjemnie (może nawet jakiś większy rabacik dostaniecie).
Pani Wioli z budki oddałbym serce na talerzu, a temu zgredowi z warmotu moim zdaniem dziękować nie ma za co. Chyba, że za przewody hamulcowe z piachem w środku, wciskanie używek i złych łożysk.
Awatar użytkownika
Kosiek
Posty: 173
Rejestracja: 2011-05-05, 20:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kosiek »

Mateusz, sądzę, że pani Wiola wywarła pozytywne (mało powiedziane) wrażenie na każdym, kto robił tam zakupy.
Jednak do sklepu w budynku chodziło się nie na zakupy, a na przetrząsanie/poszukiwanie ddrów. Te sklepy się nieźle uzupełniały.
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magik »

Ostatni dzień otwarcia sklepu to piątek 27 maja, niestety i ja się przekonałem że to już niestety koniec :cry:
Awatar użytkownika
Barył
Posty: 126
Rejestracja: 2011-05-18, 21:31
Lokalizacja: Warszawa-Podciernie

Post autor: Barył »

Jak by co to ja mogę się pisać, by w piątek zrobić jakieś spotkanie i pożegnać się z właścicielem w większej grupie.
Są jeszcze jacyś chętni???
Jeśli Ci Pomogłem kliknij pomógł :)

Fabryka Basu Trabant 601S 1982
magik
Posty: 1269
Rejestracja: 2011-05-06, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magik »

ja mam fuchę przy trabie ale jak są chętni to i ja zrobię sobie wolne
Odpowiedz